PDA

צפייה בגרסה מלאה : כבלי ריתוך

Neilman
12-05-08, 23:03
שלום,

אני לא בטוח שאני בפורום הנכון, אבל אני אנסה בכל זאת....
אני מחפש כבלי ריתוך בחתך של 50 ממ"ר לצורך שידרוג מערכת ההצתה (אני יודע שזה אוברקיל...),
ואני לא מצליח למצוא אף מקום באזור ת"א שמוכר כבל כזה במטרים בודדים אלא רק ב-50 מ', וזה קצת יותר ממה שאני צריך..... :D
מישהו מכיר מקום שמוכר כבלים כאלו לפי מטר??

תודה

חנן-ג'יפולוג
12-05-08, 23:20
אני קניתי 12 מטר כאלה ברוזנפלד.

יגאל81
12-05-08, 23:27
אומנם לא בתל אביב,
לפני שבוע קניתי כבלים 25 ממ"ר באזור תעשייה פולג. אני מציע לך להשוות מחירים.
בזייפר באזור תעשיה רצו 45 (40 לפני מע"מ) שקלים למטר - כבלים של זיקה.

בחנות אחרת, קניתי ב-20 שקלים למטר. (17 לפני מע"מ) של cable plast
אני לא זוכר את שם החנות, אני חושב שזה היה ברחוב הבנים. בין רחוב גיבורי ישראל לרחוב המלאכה.

בשני המקומות מוכרים לפי מטר, אני חושב שהיה שם גם 35 ממ"ר. לא יודע לגבי 50.

or65
12-05-08, 23:58
האם אפשר בכלל להשתמש בכבל ריתוך בתור כבל הצתה ?
מה היתרון פה ?

TEDDY
13-05-08, 00:52
ההיתרון של כבל ריתוך כמה שיותר עבה שהוא פחות מתחמם ומוליך יותר טוב להצתה.

הכבלים שמוכרים באביזרי הרכב למינהם זה בדיחה אחת שלמה נותנים לך כמה גידים בודדים של כבל נחושת וכל העובי של הכבל זה בסך הכל גומי שנותן אשליה של כבל עבה.

תוכל למשוך את הגומי בידית של התנין "הצבתות" ולראות את העובי של הכבל.

יצא לי לא פעם לנסות להעביר זרם למצברים גדולים שסירבו להניע אם לא חיברתי להם כבלים כפולים מהסוג הפשוט לכל צד במצבר.

ולכן עדיף כבל איכותי של ריתוך מינימום 25.
35 זה ממש מספיק ולא צריך יותר מזה.
50 זה למגזימים כמונו שגם אני רכשתי כאלו 10 מטר וזוג תניני ריתוך איכותי.

eran4x4
13-05-08, 08:33
אומנם לא בתל אביב,
לפני שבוע קניתי כבלים 25 ממ"ר באזור תעשייה פולג. אני מציע לך להשוות מחירים.
בזייפר באזור תעשיה רצו 45 (40 לפני מע"מ) שקלים למטר - כבלים של זיקה.

בחנות אחרת, קניתי ב-20 שקלים למטר. (17 לפני מע"מ) של cable plast
אני לא זוכר את שם החנות, אני חושב שזה היה ברחוב הבנים. בין רחוב גיבורי ישראל לרחוב המלאכה.

בשני המקומות מוכרים לפי מטר, אני חושב שהיה שם גם 35 ממ"ר. לא יודע לגבי 50.

מן הסתם קניתה אצל
http://www.d.co.il/28676380/17790/
דור חדש חומרי חשמל ותאורה
אני לקוח שלהם כבר כמה שנים טובות - חברה נחמדים, מחירים ומוצרים טובים

יגאל81
13-05-08, 10:07
מן הסתם קניתה אצל
http://www.d.co.il/28676380/17790/
דור חדש חומרי חשמל ותאורה
אני לקוח שלהם כבר כמה שנים טובות - חברה נחמדים, מחירים ומוצרים טובים

נדמה לי שקניתי בחנות בדיוק מולם, בצד שני של הכביש. יש שם חנות כלי עבודה קטנה וקצת מוסתרת. נראית יותר בסגנון של חנות שכונתית.

יגאל81
13-05-08, 18:11
נדמה לי שקניתי בחנות בדיוק מולם, בצד שני של הכביש. יש שם חנות כלי עבודה קטנה וקצת מוסתרת. נראית יותר בסגנון של חנות שכונתית.

מצאתי את השם בחשבון ויזה - "ויקטור כלי עבודה"

Neilman
14-05-08, 09:55
תודה רבה לכולם!!!!
אני אתחיל מרוזנפלד כי זה יותר קרוב ואם אין לו אני אמשיך משם....

or65
16-05-08, 23:53
סליחה שאני מתעלק על השרשור , אבל אם כבר מדברים על זה ...

אני רוצה להעביר באוטו שלי את המצבר לבגאז , האם כדאי להשתמש בכבל ריתוך למשימה , או שכדאי להשתמש בכבל אחר , מה האופציות בכלל ?

תודה
אור

נמרוד
19-05-08, 01:58
כן, כבל ריתוך הוא הבחירה הנכונה. בחר כבל עבה שיחפה על האורך שיתווסף. תגן על הכבל עם שרוול הגנה נוסף, ושים דגש על האזורים שהוא עובר דרך קירות אש. אם המצבר עצמו נמצא בתוך תא הנוסעים, כדאי שיהיה מצבר שאינו נוזל (ג'ל) ואם זה מצבר רגיל שיהיה בתוך קופסאת הגנה מפלסטיק שתכיל נוזלים שישפכו ממנו במקרה של התהפכות.

or65
19-05-08, 14:53
כן, כבל ריתוך הוא הבחירה הנכונה. בחר כבל עבה שיחפה על האורך שיתווסף. תגן על הכבל עם שרוול הגנה נוסף, ושים דגש על האזורים שהוא עובר דרך קירות אש. אם המצבר עצמו נמצא בתוך תא הנוסעים, כדאי שיהיה מצבר שאינו נוזל (ג'ל) ואם זה מצבר רגיל שיהיה בתוך קופסאת הגנה מפלסטיק שתכיל נוזלים שישפכו ממנו במקרה של התהפכות.

תודה , היום קניתי 7 מטר של כבל ריתוך . 25 ממ .
אכן חשבתי למקם אותו בתוך קופסא מאחורה , התהפכות ? זה לא גיפ ... :lol:

or65
26-10-08, 01:15
הי הי , הקפצה :rolleyes:
היום רציתי להעביר את המצבר לבגאז באוטו שלי , לשם כך היה לי כבל ריתוך כתום של זיקה עם כיתוב עליו של 16 ממ שיושב אצלי אולי כמה חודשים טובים .

מעביר לבגאז ניסיון התנעה והסטארטר מסתובב כאילו יש מצבר חלש באוטו , מדובר על מצבר חדש , וגם סטארטר שחזר משיפוץ לפני כמה ימים , מחזיר את המצבר למקומו והכל חוזר להיות רגיל .
האם הכבל שיש אצלי דק מידי בשביל המטרה ובגלל זה הוא לא מעביר זרם טוב , איזה עובי של כבל לקנות הפעם ?

אור

נמרוד
26-10-08, 08:43
כבל 16 ממ"ר אכן דק מדי. זה העובי של כבלים מקוריים ברוב הרכבים, שהם קצרים בהרבה לעומת המקרה של העברת המצבר לאחורי הרכב. שמת לב שמדברים כאן בשרשור על 25, 35 ממ"ר ומעלה? חשבת שזה סתם?

or65
26-10-08, 09:01
כבל 16 ממ"ר אכן דק מדי. זה העובי של כבלים מקוריים ברוב הרכבים, שהם קצרים בהרבה לעומת המקרה של העברת המצבר לאחורי הרכב. שמת לב שמדברים כאן בשרשור על 25, 35 ממ"ר ומעלה? חשבת שזה סתם?

באוטו אחר באמת השתמשתי ב 25 ממ כמו שאגב כבר כתבתי בשירשור , הכבל הזה היה אצלי הרבה זמן ללא שימוש וחשבתי להישתמש בו למטרה , אני יקנה כבל בעובי המתאים , תודה .

מישהו מעוניין ב 6 מטר של כבל ריתוך 16 ממ ?

-->