PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בקנייה

PAUL
28-03-04, 14:40
אני רוצה לחפש סופה
אמרו לי שכדאי להתייעץ עם מישהו שמבין סופות שיכין אותי או יבוא איתי לחיפושים.

מישהו רוצה לבוא איתי :roll: ?

או לפחות לתת לי כיוונים ספציפיים
על מה להסתכל בסופה 92-93?

מה מסוכן במיוחד?

כל עזרה תבורך!

תודה :P

six 4 life
28-03-04, 15:23
שכחת לציין שיש לך כבר סופה על הכוונת ושאתה צריך מישהו שמבין סופות, שיבוא איתך לבדוק אותה.

בהצלחה.

-ארז 8) -

ניר ל
28-03-04, 16:04
אם זה הכיוון שלך, אז יוני5 מוכר סופה 93 סגורה ארוכה משופרת (נעילה, יחסי העברה, קפיצים בולמים, שני מזגנים וכו'), הסופה הזאת במצב מכאני מצויין ואתה תהנה ממנה. הפאק היחיד בה הוא שהיא מכוערת (חזית ישנה וצורך בפחחות ) - תוריד מהמחיר 5000 ש"ח, תכניס אותה לפחחות וצבע / אולי גם החלפת חזית וסע לשלום.

six 4 life
28-03-04, 21:46
אני יענה בשם פול-

ישנה כבר סופה מסויימת על הכוונת
אבל הוא צריך מישהו שמבין בסופות שילך איתו לבדוק אותה.
מתנדבים?

-ארז 8) -

נמרוד
30-03-04, 17:25
איפה בארץ? לי אין בעייה לקפוץ להעיף מבט על משהו בסביבה שלי...[/b]

PAUL
31-03-04, 13:49
אני מרעננה.

הסופה שכרגע הכי על הכוונת נמצאת קצת צפונית, אזור קיסריה.
אבל היא לא היחידה.
מאיפה אתה?

אני אסע לכל מקום בשביל רכב.
אבל אני צריך לדעת איפה אתה כי מן הסתם אותך אני לא אגרור.

נמרוד
01-04-04, 10:29
אני יכול לעזור באזור הצפון - טבעון והסביבה. אם יהיה לך משהו בסביבה ותרצה לתאם - שלחח הודעה פרטית.

PAUL
04-04-04, 18:14
ראיתי פירסומים למכירת סופות בטרייד אין UMI אשקלון.
המחירים מתחילים בתווך שלי
והם מצעים אחריות.
שווה?

אפשר למצוא שם סופה איכותית (עזבו שיפורים)
במצב מכני טוב?

six 4 life
04-04-04, 18:40
אל תחפש סופה בסיסית במטרה לשפר אותה-
אלא אם כן אתה מתכנן לא למכור אותה גם כשתתגייס.

אם אתה מוכר אותה כשתתגייס- אל תקנה אחת פשוטה ותשפר אותה כי תפסיד המון כסף.

תקנה אחת משופרת.
לך בדוק אותה.
קח אותה למכון בדיקה.
תעשה לה את כל הבדיקות שקיימות אם זה מה שיתן לך תשקט הנפשי שלך,
ותתחיל להזיז עניינים בקצב יותר מהיר,
כי עוד מעט קיץ והמחירים של הג'יפים מזנקים לשמיים, ואתה בסוף תסיים עם סופה לא הכי טובה במחיר לא הכי זול כי פשוט לא תהיה לך סבלנות- כי כבר קיץ!

אז קדימה יש לך פה את העזרה של הפורום- ואם אתה צריך אז יש לך גם אנשים שיבואו איתך לבדיקה של הג'יפ.
תהיה חכם תתחיל להצליב הצעות ואפשרויות,
ותפסיק להתעקש לקנות אחת בסיסית ולשפר אותה. זאת טעות שלא בריאה לאף אחד.

בהצלחה.

-ארז 8) -

PAUL
05-04-04, 00:33
אני רוצה לראות סופה ברעננה.
יש מתנדבים?

יוני5
05-04-04, 02:06
אל תחפש סופה בסיסית במטרה לשפר אותה-
אלא אם כן אתה מתכנן לא למכור אותה גם כשתתגייס.

אם אתה מוכר אותה כשתתגייס- אל תקנה אחת פשוטה ותשפר אותה כי תפסיד המון כסף.

תקנה אחת משופרת.
לך בדוק אותה.
קח אותה למכון בדיקה.
תעשה לה את כל הבדיקות שקיימות אם זה מה שיתן לך תשקט הנפשי שלך,
ותתחיל להזיז עניינים בקצב יותר מהיר,
כי עוד מעט קיץ והמחירים של הג'יפים מזנקים לשמיים, ואתה בסוף תסיים עם סופה לא הכי טובה במחיר לא הכי זול כי פשוט לא תהיה לך סבלנות- כי כבר קיץ!

אז קדימה יש לך פה את העזרה של הפורום- ואם אתה צריך אז יש לך גם אנשים שיבואו איתך לבדיקה של הג'יפ.
תהיה חכם תתחיל להצליב הצעות ואפשרויות,
ותפסיק להתעקש לקנות אחת בסיסית ולשפר אותה. זאת טעות שלא בריאה לאף אחד.

בהצלחה.

-ארז 8) -

ארז, נתת תשובות נכונות עד שהגעת למכון בדיקה. אני מציע שתקרא את הכתבה של חנן על איך בודקים ג'יפ ואז תייעץ.

מכון בדיקה יוציא כל ג'יפ עם טופס המראה שהרכב בכלל לא מסוגל להניע. למה? כיסוי תחת וכמובן חוסר הבנה מינימלי.

הכתבה של חנן מסבירה בדיוק מה לעשות.

יוני5

Bulldog
05-04-04, 02:19
יוני, מכון בדיקה טוב לדבר אחד בלבד, להוריד מהמחיר המבוקש על הרכב.

PAUL
05-04-04, 04:19
אני צריך עזרה בבדיקת סופה.
94 ארוכה
של ילד עשיר שקנה אחת יותר חדשה ויותר משופרת.

מישהו יכול לבוא איתי?

או לתת לי הכוונות ספציפיות?

Bulldog
05-04-04, 12:20
איפה נמצא הרכב הזה?

six 4 life
05-04-04, 13:26
יוני,
כל ההצעות לגביי הבדיקות-
היו בגדר הצעות, לא בגדר המלצות ואני יסביר בקצרה

התכוונתי לכך- שאם בדיקת הרכב לא תתן לו את השקט שהוא צריך כדי לרכוש את הג'יפ, אז שיקח אותו לבדיקה מקצועית. גם זה לא נותן לו את השקט שהוא זקוק לו? אז עוד בדיקה. כל בדיקה שעולה על רוחו.
סך הכל אסור להתעצל, וצריך לבדוק כמו שצריך.(משהו שאני לא עשיתי כשקניתי את רעם.)

ולגביי הבדיקה במכון- אני לא אכנס לזה שיש מכונים שבודקים ספציפית רכבי 4X4 כי סך הכל גם הם לא יודעים לבדוק יותר מצמיגים של ניסן טראנו (סתם דוגמה) ואם הוא ארוך או קצר.....

מה שכן- כמו שעומר אמר- זה בהחלט עוזר להוריד במחיר.

בברכת חג שמח,

-ארז 8) -

PAUL
05-04-04, 15:59
שכחתי לכתוב איפה.
ברעננה.

ראיתי אותה בלי הבחור

במצב טוב חיצונית. אין חלודה בפח. טיפה בפגוש הקידמי.
מפנים קצת בלאגן. אבל זה שטויות לדעתי.
אני חושב שהוא עשה רק 90 אלף קילומטר.(שנת 94)
אין לי את כל הפרטים.

יש מתנדבים?

UNIX
05-04-04, 18:37
יש מצב שזה כבר סיבוב שני של השעון או שהוא כלל לא עובד

יוני5
07-04-04, 02:06
יוני,
כל ההצעות לגביי הבדיקות-
היו בגדר הצעות, לא בגדר המלצות ואני יסביר בקצרה

התכוונתי לכך- שאם בדיקת הרכב לא תתן לו את השקט שהוא צריך כדי לרכוש את הג'יפ, אז שיקח אותו לבדיקה מקצועית. גם זה לא נותן לו את השקט שהוא זקוק לו? אז עוד בדיקה. כל בדיקה שעולה על רוחו.
סך הכל אסור להתעצל, וצריך לבדוק כמו שצריך.(משהו שאני לא עשיתי כשקניתי את רעם.)

ולגביי הבדיקה במכון- אני לא אכנס לזה שיש מכונים שבודקים ספציפית רכבי 4X4 כי סך הכל גם הם לא יודעים לבדוק יותר מצמיגים של ניסן טראנו (סתם דוגמה) ואם הוא ארוך או קצר.....

מה שכן- כמו שעומר אמר- זה בהחלט עוזר להוריד במחיר.

בברכת חג שמח,

-ארז 8) -

סלח לי על בורותי כי איני מבין מה ההבדל בהקשר הזה בין הצעות והמלצות כהגדרתך.

שנית, אני לא מסכים עם הרעיון של הורדת מחיר ע"י מכון בדיקה מכיוון שסביר להניח שכל ג'יפ שיכנס לבדיקה יצא עם רשימת תקלות מהותיות עד משביתות שעלות תיקונן לפחות כפול משווי העסקה, אז על מה בדיוק יורידו מחיר?
בוא נגיד את זה כך, אם אני אקח את הג'יפ שלך למכון בדיקה סביר להניח שיפסלו את המנוע, גיר, טרנספר, סרנים, מערכת הגה ובלמים.

עלות התיקון תצא משהו בסדר גודל של 45,000 ש"ח (מוסך משהו משהו, בדיוק כאן, ליד המכון, שייך לאח של בעל המכון....)
עכשיו, מה 20,000 שתרצה על הג'יפ שלך, נניח, כמה בדיוק תוריד לצורך התיקון שעלותו כאמור 45K?

תאמין לי, עברתי את זה עם הג'יפ שלי שנלקח לבדיקה ועלו בעיות ברכיבים שמעולם לא הותקנו בסופה. כשהוכחתי לבעל המוסך (בנוכחות הקונה הפוטנציאלי) שהוא בכלל לא מבין על מה הוא מדבר הוא התנצל, והעסקה....בוטלה. למה? כי הקונה הפוטנציאלי כל כך נבהל, שלמרות שהבין שהבודק לא מבין מימינו ומשמאלו, הוא עדיין לא היה שקט, אז הוא הלך לחפש גיפ' אחר, ואתה יכול להיות בטוח שהסופה שלי במצב מצויין, כולל הצלבים שלטענתו היו גמורים (חדשים ד"א), גם הבעיות בסרן האחורי שהוא מצא (רעשים ותיקתוקים בפניות) "התבררו" כנעילה אחורית (מזל שהקונה הפוטנציאלי שמע על הרעיון הזה כי הבודק לא האמין שמישהו מסוגל להכניס "רעשים מיותרים" בסרן האחורי) וכיו"ב.

בקיצור, גש לכתבה של חנן.

אה, כן, גם יחסי העברה 4:10 נראו לו בעייתיים.......

מצד שני, הוא מאוד התלהב משני המזגנים, שהם ללא ספק תוספת חשובה מאוד לעבירות....

יוני5

AvigdorAharon
07-04-04, 10:34
ארז,
לא בשביל לקנטר, אבל לא ראיתי שמחירי הג'יפים בקיץ עולים פלאים, לדעתי זו איזו שהיא שמועה מר"סן שמועתי...

אביגדור

נמרוד
07-04-04, 12:22
מחירי הג'יפים לא עולים ולא יורדים בקיץ ובחורף. חרטא. מחירי הסיקסים והסופות פשוט נמוכים, כי יש עודף היצע. זו עובדה, מספיק לפתוח לוח מודעות בעיתונים היומיים, או פה באתר, או בג'יפטריפ. יש הרבה סופות וסיקסים למכירה, ולקונה כדאי לנצל את זה.

יוני, כל הסיפור הנוגע ללב שכתבת בתגובה האחרונה, מסביר למה לקונה כן כדאי לקחת את הרכב למכון, כדי לשמוע את סיפור הזוועה, לשחק אותה נבהל, ולהוריד במחיר. לקונה, לא למוכר. אתה מוכר. להזכירך.

PAUL
07-04-04, 14:03
מישהו זוכר אותי?
אני זקוק לעזרה!!! :cry:
סופה ברעננה.
מישהו?

AvigdorAharon
07-04-04, 14:08
אולי ביום שיש, אבל קשה לי להתחייב היום.
אם לא תסתדר, תרגיש חופשי להתקשר ביום שישי בשעות הבוקר (בערך 10:00), אני אדע יותר פרטים לגבי תוכניותי.

אביגדור
050-643098

יוני5
07-04-04, 21:49
לא מסכים נמרוד, זה אומר שאתה הולך למישהו שלא מבין כלום, ובסופו של דבר או שתקבל תוצאת בדיקה שלא עלתה על כלום, מחוסר הבנה, או שתברח מסופה טובה, ותפסיד. שתי אופציות גרועות למדי....

מצד שני, יש בחור באתר בשם חנן, שנתן פתרון לבדיקות האלה, אם אתה רוצה, אני אכיר לך אותו..... מצד שלישי, אני לא בטוח שהוא ישמח להתחבר עם בחור לא סימפטי כמוך....

יוני5

PAUL
13-04-04, 00:14
HELP, I NEED SOMEBUDY!
HELP NOT JUST ANYBUDY!

חברים!
הצילו!!

אני נואש!
כולכם בפורום אמרתם לי שג'יפאי מתחיל לא הולך לראות סופה בלי מישהו שמבין בדבר, אבל חוץ מאביגדור (שביקר באזור במקריות) אף אחד לא הרים את הכפפה?
לוותר עליכם?
ללכת לבד?

-->