PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוצ"ש הקרוב המופע המוטורי בירדן

airzax3
16-05-08, 08:58
קיבלתי את זה במייל מ 4X4.CO.IL:

"מוצאי שבת 17/5/2008 מיד לאחר הגמר של הישרדות בערוץ 10
התוכנית המוטורית של ערוץ 10 עם חיים כהן ואלי אילדיס מתוגברים באון יעקובסון, מיקי יחימוביץ ומושיק ליפץ - בוגר הישרדות, בספיישל מיוחד לכבוד 60 שנים ללנד רובר.
כל ההפקה של התוכנית המוטורית, יחד עם הטלנטים, מדריכים של אתר השטח הישראלי ו-11 לנדרוברים, כל אחד מיוחד בפני עצמו, יצאו לצלם תחרות מיוחדת בין שני צוותים במדבר הדרומי - ואדי ראם, שבירדן. "

polar bear
18-05-08, 00:42
תכנית מפוספסת...פשוט פיספוס אדיר, אני לא יודע אם אלו דרישות ההפקה וטקסטים כתובים מראש או שאלי וחיים פשוט לא עוברים מסך.

airzax3
18-05-08, 09:26
אשכרה פיספוס!
מקום עם מדבריות אין סופיים, דיונות אדומות, קשתות סלע ומסלעות ומה שהראו לנו זה שיש איזה משועמם שבונה נרגילות...

חנן גולומבק
18-05-08, 09:51
ממש חבל אבל התכנית הזאת ממשיכה להיות ברמה נמוכה מאד, למדתם משהו על כלי הרכב שהשתתפו בתכנית ?

אני לא.

למדתם משהו על התחמקות ממכשול ? ומה אם כלי רכב שאין בהם אי בי אס ?

אני בטוח שאילדיס רוצה להיות כמו קלרקסון , אבל ...

דרור ברלי
18-05-08, 09:58
והיו כאלה שחשבו שהעונה הקודמת של "המופע המוטורי" היתה מגוחכת?...
מופע הנרגילות של אילדיס את כהן עבר הפעם שלושה גבולות: פעם אחת את הגבול בין ישראל לירדן, בפעם השנייה את גבול השיעמום, ובפעם השלישית את גבול הטמטום. המשך ראוי לגמר "הישרדות" המביך.

רק הדיפנדר לא איכזב - כמקובל וכצפוי בעדה שלו, הוא הגיר את שמניו על סלעי המדבר הירדני כדת וכדין ואל מול המצלמות...:mrgreen:

מאיר רוטברג
18-05-08, 10:10
אני חייב לציין את כושר העמידות שלכם ,
אני אחרי 4 דקות זיפזפתי ולא חזרתי

העליבות של התוכנית הזו מדהימה
טוב שיש
טופ גיר
הילוך 5

קצת יותר מעניין:D

חנן גולומבק
18-05-08, 10:25
זאת ועוד,,,הם היו בדרך לאילת, נכנסו לאכול יוגורט בקיבוץ לוטן שנמצא קצת צפונית לגרופית ,המשיכו דרומה והגיעו לחנות "שחור לבן" שנמצאת בקיבוץ אילות (צמוד לאילת). שם הם שאלו על מקום לישון בדרך לאילת !!! "קיבוץ יעל" והגיעו לקיבוץ יהל שנמצא בערך 100 ק"מ צפונה משם. פשוט מדהים הזלזול שלהם באינטליגנציה שלנו.

דרור ברלי
18-05-08, 11:00
כל זה מילא.

רוצים לחגוג 60 שנה למדינת ישראל, אז מה פתאום נוסעים דווקא ל...ירדן? אני לא משווה את הנגב הצנוע שלנו לוואדי רם, אבל בכל זאת. חסר לנו קצת מדבר ציוני משלנו?

רוצים לציין 60 שנה ללנדרובר. מותג ראוי לכל הדעות, גם אם נוזל פה ושם... אפשר להקדיש קצת יותר תשומת לב למכוניות עצמן? חוץ מלספר לנו שהדיפנדר "קשוח", שהדיסקברי "משוכלל" ושלריינג' ספורט יש "מנוע טורבו דיזל חזק", מי שלא ממש מתמצא בנבכי הטפטפות האנגליות לא ממש הבין מה רוצים ממנו?...לנדרובר לא ממש יצאו טוב ממופע האימים הזה. טוב שהיו קצת נרגילות שהצילו את המצב ושחיים כהן התפנה להתעסק במשהו שהוא כן מבין בו - אוכל.

קשה לי להבין למה מקצוען רציני כמו און יעקבסון מתבזה שם בחברת כל הליצנים (אני מקווה בשבילו שלפחות משלמים לו כמו שצריך בשביל זה). ואם כבר ליצנים, לפחות שיהיה מצחיק? אז גם זה לא. מקסימום מגוחך. אבל אין מה לדאוג, יש למופע המוטורי עוד קצת לאן לרדת - שיביאו גם את יודה ונינט, אולי גם את אחת הסתומות מ"הדוגמניות", ובסוף אפילו איזה כדורגלן עילג. אז זה יהיה מושלם.

סוזי המשתוללת
18-05-08, 11:31
צר לי לאכזב אתכם
אני נהניתי
נכון הם עוד צריכים לעבוד על הומור יותר מתוחכם
ונכון ש...
ונכון ש...
אבל

הם השתפרו בגדול ברמת הצילום והעריכה וזה כבר המון
הקצב של התכנית היה נכון וכך גם המעברים בין אייטם לאייטם

אתם שוכחים שני דברים בסיסייים
להרים תכנית רכב כזו עולה הון עתק לכל פרק ובטופ גיר אין בעייה כי זה ערוץ ממשלתי
ובלי לקבל מצד אחד את המכוניות מן היבואנים קשה להרים תכנית ומצד שני מגבלות השידור בערוץ מסחרי (ערוץ 10)מקשות על מתן חסויות ליבואנים (מלכוד 22) ולכן עד שכבר יש כזו תכנית קשה להם להגיד את האמת על הרכב
בנוסף לכך התכנית לא אמורה (בניגוד לדעתכם כמובן)לפנות רק אלינו אלא גם לפנות לקבל נוסף רחב יותר של גברים ונשים שאינם בהכרח חובבי הגה מושבעים - כזו היא גם טופ גיר
מי שרוצה יותר עומק מסתכל על "הילוך חמישי" עם פורשי טופ גיר
בינינו אני מעדיף את טופ גיר על הקלילות שבה למרות שויקי בטלר נראית הרבה יותר טוב מג'יימס מיי :mrgreen:
קחו את התכנית הנ"ל בפרופורציות וקבלו אותה כמות שהיא - פרסומת סמויה (אעלק)וא זתראו שאפשר להנות ממנה (ביחס למה ששודר באותו הזמן...)

yossivarman
18-05-08, 11:37
בלי שום קשר לתוכנית
ראיתי את הדיפנדר הזה מסתובב באזורנו

יפה עד כאב

tzurlis
25-08-08, 23:14
צפיתי.
1. מה שסוזי אמר.
2. חיים כהן חייב לעבוד על המבטא הערבי שלו. "אלא לקא" אומרים עם אליף מפתוחה בסוף: "אלא לקאאאאאאאאא". ככה. והמהדרין משתמשים בקול דק וגבוה. (ע"ע מהדורות החדשות בערבית, מודל 81' ואילך).
3. חשבתי שייקח כמה שיעורים מאלי, שדווקא התחיל חזק, במבטא יפה מול הבדואי: אבל אחרי זמן קצר נתקל בבעיות ניווט, אכל סתימת דלק, המשיך בבעיות בסויץ', ובסוף הסטרטר גימגם ולא ממש הניע. נסיון יפה אלי, אבל לא הגעת לסיום.
4. "דוכ לאילת". מקטעי הקישור הפחות מלהיבים שעלו בטלויזיה בחמישים השנה האחרונות. אתם יודעים בכלל מה זה דו"כ, שאתם משתמשים במילה הזאת כל הזמן? (ראשי תיבות צבאיים ל" דרך וכוון", מאושיות הניווט).
5. בהתחשב בהיפוכי הכוון המעניינים שצויינו למעלה: להתרוצץ ככה בכביש הערבה בלי שתתפוס אותך אף מכמונת. נ-כו-ן.
6. לא מורידים רובר לשטח בלי מגן על הביצה הקדמית. או בלי אפוקסי פלסטלינה. רצוי שניהם ("אם לא לסדק בביצה, בטוח תמצאו כבר על מה להשתמש בו". נכון - ירוד קצת, אבל לא יכולתי לעמוד בפיתוי...)
7. מכל הדיסקברי החדשים האלה למדנו היום דבר אחד: אין, אין, אין כמו דיפנדר.
8. בסיום התגלה שהגברת חיימוביץ' צמחונית. והרי החדשות: עיזה יותר טוב מפיתה.

-->