PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלמד חדש (שאלות בסיסיות לגבי טרופר 2004 - סוכן ביטוח, צמיגים, ועוד)

מיקי טרופר
17-05-08, 01:03
שלום לכולם
ביום ב אני עומד לקנות טרופר 2004 {למעשה כבר קניתי אבל רק ביום ב אקח אותו}אולם אני נמצא בבעיה :
א. אני לא מוצא חברת ביטוח נורמלית שלא "שוחטת במחיר" אז אשמח אם משיהו יכול לעזור
ב. אני צריך להחליף צמיגים לכן אם משהו יכול לומר לי היכן אני יכול למצוא צמיגים שיתאימו לכביש וכן לשטח במחירים עממיים.
ג. אך אני מברר אם הרכב שלי עבר החלפת אינגקטורים בחברה והאם יש תנאי כל שהוא כדי שיחליפו חי חינם.

אשמח לקבל עזרה כאיסוזאי חדש .

tzagi
17-05-08, 09:09
שלום לכולם
ביום ב אני עומד לקנות טרופר 2004 {למעשה כבר קניתי אבל רק ביום ב אקח אותו}אולם אני נמצא בבעיה :

פנה למאיר רוטברג, שחצי מהאתר הזה מבוטחים איתו, ובצדק.
אפילו אם תהיה שחיטה, לפחות זה משלנו :-)

מיקי טרופר
17-05-08, 14:32
תודה , יש טלפון ?

נמרוד
19-05-08, 00:15
כן יש טלפון - מאיר רוטברג - 0544697070
גם אני מבוטח אצלו כמה שנים טובות.

tzagi
19-05-08, 07:41
מה שנמרוד אמר,
אבל תגיד לי מיקי, למה אתה מצפה למספר טלפון מאדם בצד השני של העולם במקום לפתוח(רחמא לצלן) דפי זהב??

נמרוד
19-05-08, 07:56
לגבי החלפת האינג'קטורים - בהחלט נושא חשוב ביותר ברכב שקנית. הדרך לברר היא מן הסתם בחברה, היית אמור לבקש לראות את היסטורית הטיפולים של הרכב כחלק מתהליך הקנייה, ואם לא אז בוודאי עכשיו שהרכב כבר שלך. המון מידע קריטי נמצא שם.

eysham
19-05-08, 10:01
שלום לכולם
ב. אני צריך להחליף צמיגים לכן אם משהו יכול לומר לי היכן אני יכול למצוא צמיגים שיתאימו לכביש וכן לשטח במחירים עממיים.
ג. אך אני מברר אם הרכב שלי עבר החלפת אינגקטורים בחברה והאם יש תנאי כל שהוא כדי שיחליפו חי חינם.

אשמח לקבל עזרה כאיסוזאי חדש .

א. מה/כמה זה שוחטת?
ב. תעבור את הכביש
ג. תברר ב-UMI, אם אין לך איך דבר איתי...

איל

-->