PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת לוקרייט

רון סמוראי
22-05-08, 18:44
שלום לכולם קניתי נעילה לוקרייט של רוקי רואד התקין לי אותה בחור מקצועי הבעיה היא שהנעילה לא נפתחת תמיד נעולה .....מה יכולה להיות הבעיה?

בומס הקופץ
22-05-08, 19:03
לוקרייט לא שייכת לפוארטראקס? בכל מקרה אין למיטב ידיעתי נעילות לוקרייט נשלטות. הם כולם נעילות קבועות (אני אשמח אם יחדשו לי).
שווה לקרוא פה:http://www.jeepolog.com/113.html

רון סמוראי
22-05-08, 19:35
לא נשלטת חשמלית אלא מכנית אמורה להיפתח בסיבובים ולתקתק

אלכסי
22-05-08, 19:56
מאיפה תחושה שנעילה לא נפתחת?
ולמה שלא לישול מתקין?

GodsFather
22-05-08, 20:25
בוא נשאל ככה - מי המתקין המקצועי , לכאורה ? אל תתבייש ואל תפחד, אם הוא באמת מקצועי, הוא גם יעמוד מאחורי ההתקנה שלו וגם יתקן אותה במידת הצורך.

כשאתה אומר לא נפתחת, אתה מתכוון שבסיבובים אתה שומע חריקות של הגלגלים?

מה קורה אם הרכב עומד ואתה מרים גלגל באויר ? האם אפשר לסובב את הגלגל? ואם שניהם באויר ?

השאלה מריחה לי מוכר מידי...

רון סמוראי
22-05-08, 23:57
המתקין הוא בחור שמתחרה ויש לו איזה מפלצת שהוא בנה בעצמו התקין עשרות נעילות והרבה יותר מסובכות......
וכן בדיוק כמו שאמרת נשעמים רעשים של חריקות גלגלים,אשמח אם תעזור לפתור את הבעיה!!
גלגל אחד באוויר לא ניסינו אבל ברגע ששניהם באוויר ניתן לסובב והוא פירק לא פעם את הביצה ....

GodsFather
23-05-08, 00:15
שיהיה מצידי זה שלקח מקום ראשון בדאקאר , זה לא משנה.

התקין אלפי נעילות, אחלה, אבל כל נעילה מצריכה כיוון כי הבית לא תמיד חדש מהמפעל. יש הבדל בין נעילות שונות , סרנים שונים וכו וכו וכו.

נעילה כמו לוקרייט מצריכה כיוון מרווחים, דיסיקיות קטנות שמשמשות ספייסרים, רשום בספר הוראות הרכבה מה המרווח הנחוץ וכנראה שהידע שלו הרשה לו שלא להסתכל בספר (השערה בלבד).

לכל בית הכיוון שלו , אפילו אם יש רוב שזהים ואו בית חדש לחלוטין. כנראה שהבחור לא מבין דיו וזו לא בושה להודות בכך.

אני ממליץ לך לפרק את הנעילה לפני שיגרם נזק לה , לדיפרנציאל, לציריות ואו חס וחלילה לך בזמן נהיגה , ולקחת אותה למישהו שמבין בתחום.

ההמלצה שלי כמובן היא מורי, אבל אני הבנתי מהכיתוב (שערכת) שאתה מאיזור הצפון.. אולי זה רחוק לך להגיע לרשל"צ,אבל שווה את זה...

להמשיך לנסוע ככה זה לא טוב , נקודה.

עודד זנטון
23-05-08, 00:42
שיהיה מצידי זה שלקח מקום ראשון בדאקאר , זה לא משנה.

התקין אלפי נעילות, אחלה, אבל כל נעילה מצריכה כיוון כי הבית לא תמיד חדש מהמפעל. יש הבדל בין נעילות שונות , סרנים שונים וכו וכו וכו.

נעילה כמו לוקרייט מצריכה כיוון מרווחים, דיסיקיות קטנות שמשמשות ספייסרים, רשום בספר הוראות הרכבה מה המרווח הנחוץ וכנראה שהידע שלו הרשה לו שלא להסתכל בספר (השערה בלבד).

לכל בית הכיוון שלו , אפילו אם יש רוב שזהים ואו בית חדש לחלוטין. כנראה שהבחור לא מבין דיו וזו לא בושה להודות בכך.

אני ממליץ לך לפרק את הנעילה לפני שיגרם נזק לה , לדיפרנציאל, לציריות ואו חס וחלילה לך בזמן נהיגה , ולקחת אותה למישהו שמבין בתחום.

ההמלצה שלי כמובן היא מורי, אבל אני הבנתי מהכיתוב (שערכת) שאתה מאיזור הצפון.. אולי זה רחוק לך להגיע לרשל"צ,אבל שווה את זה...

להמשיך לנסוע ככה זה לא טוב , נקודה.

+1

אלכסי
23-05-08, 09:46
שלום לכולם קניתי נעילה לוקרייט של רוקי רואד התקין לי אותה בחור מקצועי הבעיה היא שהנעילה לא נפתחת תמיד נעולה .....מה יכולה להיות הבעיה?
עדיין לא איבנתי מאיפה תחושה שנעילה לא נפתחת?
אם נעילה לא נפתחת אז אתה לא יכול לעשות סיבוב באספלט.
ומה זה חריקות?
אם זה קלקים, אז זה שיר שכיף לשמועה.
אם זה ממש חריקות, אז זה מדובר שדיסקיות זזות אחד מול השני.
ניכנס בראש שאילה? אולי בסרן אין שמן?

Zuki-Land
23-05-08, 12:59

אהלן רון !
תברר עם הבחור שלך אם הוא התקין את הקפיצים של הנעילה בקדחים האובליים...
ואת הפינים בקדחים הרגילים ! מחכה לדיווח ..
שבת שלום ZUKI -LAND

GodsFather
23-05-08, 13:21
עדיין לא איבנתי מאיפה תחושה שנעילה לא נפתחת?
אם נעילה לא נפתחת אז אתה לא יכול לעשות סיבוב באספלט.
ומה זה חריקות?
אם זה קלקים, אז זה שיר שכיף לשמועה.
אם זה ממש חריקות, אז זה מדובר שדיסקיות זזות אחד מול השני.
ניכנס בראש שאילה? אולי בסרן אין שמן?

אלכסי , אפשר לעשות סיבוב על אספלט, זה פשוט מדמה נעילת ספול/מיני-ספול , הצמיגים יחרקו בגלל ההתנגדות השווה.

תחשוב על טרקטורון ממוצע , לרובם אין דיפרנציאל מאחורה , רק מוט שמקשר בין הגלגלים וגלג"ש כמו של אופנוע שמחובר עם שרשרת.

אלכסי
23-05-08, 13:35
אלכסי , אפשר לעשות סיבוב על אספלט, זה פשוט מדמה נעילת ספול/מיני-ספול , הצמיגים יחרקו בגלל ההתנגדות השווה.

תחשוב על טרקטורון ממוצע , לרובם אין דיפרנציאל מאחורה , רק מוט שמקשר בין הגלגלים וגלג"ש כמו של אופנוע שמחובר עם שרשרת.
לא ידוע לי איך זה בטרקטורון, לא ניסיתי, יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות שטרקטורון כל מהרכב.
פעם ניתקה לי דיפ אחורי בגלל השבירה ברגים ביפנים, אז לא הייתי יכול להתקרב בתחנת דלק למקום מילוי.
ולא מדובר שזה בלתי אפשרי, מדובר שמרגישים זה די טוב.

חנן-ג'יפולוג
23-05-08, 19:08
יאללה, מספיק עם השטויות.

יש פה מספיק חברים עם ספול אחורי שיעידו שהרכב מסתובב. זה שהרכב מסתובב זה בהחלט לא אינדיקציה לכך שהנעילה משתחררת.

גם זהות המתקין לא מעניינת אותנו, והיא לא משמשת כאינדקציה כלשהי לנכונות ההתקנה.

בהתקנה נורמלית אין צורך בכוונונים כלשהם, וספציפית לסרנים של הסמוראי גם מדידות קשה עד בלתי אפשרי לעשות.

מדובר בסרן אחורי או קדמי?

רון, אתה חייב לבדוק את תפקוד הנעילה. יש לפחות באחת מכתבות ההתקנה של נעילת לוקרייט תיאור איך בודקים את הנעילה:

http://www.jeepolog.com/288.html

נסה ועדכן. משאר החברים אני מבקש לא להמשיך להגיב עד שלא נקבל עדכון.

רון סמוראי
24-05-08, 18:50
מדובר בסרן האחורי......
למי ששאל הקפיצים במקומם בחורים האובלים והפינים במקום שלהם.....כן ומורי רחוק לי אני מעפולה

חנן-ג'יפולוג
25-05-08, 22:58
רון, אנחנו מחכים להמשך הבדיקה. בלי לדעת אם יש בעיה בנעילה או לא, אין טעם להמשך דיון.

רון סמוראי
26-05-08, 18:35
נבדקה הנעילה תפסנו גלגל אחד קדימה והשני סובבנו אחורה לא מתקתק

חנן-ג'יפולוג
26-05-08, 19:03
רון, אתה רוצה תגובות רציניות? תתחיל להראות רצינות. קיבלת לינק לבדיקה, בצע אותה כמו שצריך, ולא פחות חשוב, דווח על תוצאות הבדיקה כמו שצריך.

אם קשה לך להיכנס ללינק, הנה הבדיקה: אנחנו מחכים לדיווח רציני על תוצאות.

הבדיקה של הנעילה מתוארת בספר ההתקנה, ונראית כך:

גלגלים קדמיים באוויר.

טרנספר משולב ל4X4 , נועלי טבור (http://www.jeepolog.com/59.html) נעולים.

מסובבים גלגל ימני קדימה בכוח. הוא אמור להיעצר. מחזיקים אותו בכוח קדימה.

מבקשים מחבר שיסובב את הגלגל השמאלי אחורה. הגלגל צריך להסתובב. תוך כדי הסיבוב הנעילה תשמיע תקתוקים. זו בדיקה ראשונה.

מסובבים גלגל ימני אחורה בכוח. הוא אמור להיעצר. מחזיקים אותו בכוח אחורה.

מבקשים מחבר שיסובב את הגלגל השמאלי קדימה. הגלגל צריך להסתובב. תוך כדי הסיבוב הנעילה תשמיע תקתוקים. זו בדיקה שנייה.

מסובבים גלגל שמאלי קדימה בכוח. הוא אמור להיעצר. מחזיקים אותו בכוח קדימה.

מבקשים מחבר שיסובב את הגלגל הימני אחורה. הגלגל צריך להסתובב. תוך כדי הסיבוב הנעילה תשמיע תקתוקים. זו בדיקה שלישית.

מסובבים גלגל שמאלי אחורה בכוח. הוא אמור להיעצר. מחזיקים אותו בכוח אחורה.

מבקשים מחבר שיסובב את הגלגל הימני קדימה. הגלגל צריך להסתובב. תוך כדי הסיבוב הנעילה תשמיע תקתוקים. זו בדיקה רביעית.

-->