PDA

צפייה בגרסה מלאה : היחידה הארצית מחפשת קצין אג"מ

מאיר רוטברג
22-05-08, 20:51
היחידה מתרחבת ומחפשת לתפקיד מיוחד איש מיוחד,
רקע , היחידה הארצית לפינוי צירים מתרחבת לתחומי עניין ופעילויות נוספים ,
אנו מונים כיום כ 60 איש והיחידה מנוהלת במתכונת צבאית ברורה עם עץ מבנה והיררכיה פיקודית מובנת .
יחידה פעלתנית במיוחד בעלת עבר מוכח של 7 שנות פעילות יומיומית 365 יום בשנה עם 200 עד 300 ארועים בחודש
ועוד מטלות רבות של ליווי אחמים, כוננות אר"נ ,ועוד משימות רבות ומגוונות.

אנו מחפשים קצין אג"מ שיוכל לקחת על עצמו חלק מהמטלות היומיות ובהחלט להערך לעתיד לבוא לקראת ההתרחבות הצפויה ,ונטילת משימות ברמה הלאומית.

חובה:
רקע פיקודי ,עדיפות לממלאי תפקידים קמב"ץ, אג"ם או דומה, בעל רצון להיות שותף לתהליכים שאין דומה להם
בעל יכולת ,אסרטיבי,

דע לך כי אצלנו הסגל משקיע מעל ומעבר שעות וימים בלי חשבון ,והכל לטובת היחידה והקהילה,

גמול??? שכר אין , שעות נוספות יש הרבה , סיפוק אדיר מובטח.

כמובן הפניה לגברים ונשים, אנו גאים בכך כי היחידה כוללת בתפקיד הדרכה בכיר אישה (קצינת מילואים) ובן מיעוטים.

לפניות ואנא בפרטי בלבד,
[email protected]

מאיר רוטברג
03-06-08, 19:26
לא להדחף,אחד אחד:D
המשרה עדיין פנויה למועמד המתאים

איציק - 4X6ZH
06-06-08, 09:17
למה בדיוק מחפשים מתנדבים :rolleyes:
לדברים כאלה ? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3552351,00.html

איציק

מאיר רוטברג
06-06-08, 12:47
מר מרקדו הנכבד,
כל זמן שתגובותיך היו במישור האישי כנגדי הבלגתי בגדר הסביר למרות שדאגת לשרבב את דעותיך כנגד כל העולם וסוכני הביטוח בפרט בכל שרשור השגבתי בו , למרות שאני ברמה האישית מכבד אותך מעולם לא היו לנו קשרים עיסקיים ולכן תמוה בעניי מדוע הינך שוטח את האני מאמין שלך בנוגע לבעלי מקצוע גנבים =מוסכניקים=סוכני ביטוח=עורכי דין =ומי לא בכל שרשור אפשרי,
האם יתכן כי שמי מדליק אצלך אור אדום לאור העובדה שאין לנו קשרים עיסקיים??

עד כאן יכולתי לסבול את דבריך חסרי הטעם ,

כעת בחרת להשתלח ביחידת החילוץ שיש לי הכבוד לשמש בסגל הפיקוד שלה ,
זו יחידת המתנדבים היחידה בארץ אשר כל תכליתה לעזור לנהגים בכביש, ללא תמורה
ללא סיוע משום גורם אחר,
נטו טובת הקהילה!!
ללא פעילויות של סיור ואכיפה, ללא סממנים משטרתיים על הרכבים ,לא דוחות תנועה ,
שום דבר מעבר להיות 60 המתנדבים הגיפאים שלנו לטובת הנוהגים בכביש
ואתה?? לא נותר לך אלא לחפש הייכן להשמיץ בכל מקום אפשרי.

איזו מן התנהגות של אדם בוגר בגילך??

אני פונה בקריאה גלויה למנהלי הפורום לעצור תופעה זו, נכון זה אינטרנט ויש מקום למגוון דעות
חריפות ככל שיהיו אבל אין מקום להשמצות וללשון הרע.

מר מרקדו היקר, באמת שאין לי בעיה להמשיך ולשתות קפה עימך אבל ההתנהלות הזו תעצר כאן ועכשיו.

חג שמח ושבת שלום

חנן-ג'יפולוג
06-06-08, 13:04
השמצות ולשון הרע?

זה לינק לגיטימי לחלוטין, שההשמצה היחידה בו כלפי יחידות המתנדבים מגיעה מכיוונו של המתנדב, או מכיוון אביו של המתנדב, שמן הסתם לא גנב את הטרקטורון מבנו. לא הייתי נופל מהכיסא אם יסתבר שהמתנדב גם היה נוכח באותו אירוע בחוף.

Tsafrir
06-06-08, 13:27
השמצות ולשון הרע?

זה לינק לגיטימי לחלוטין, שההשמצה היחידה בו כלפי יחידות המתנדבים מגיעה מכיוונו של המתנדב, או מכיוון אביו של המתנדב, שמן הסתם לא גנב את הטרקטורון מבנו. לא הייתי נופל מהכיסא אם יסתבר שהמתנדב גם היה נוכח באותו אירוע בחוף.

ואיך הלינק "הלגיטימי" הזה מתקשר ליחידה הארצית לפינוי צירים?
אני נמנה על מתנדביה ויכול להעיד מקרוב על ההוראות הלא מתפשרות והחד משמעיות בנוגע לשמירה על התקנות והחוקים.
לטעמי, איך שלא מסובבים את זה מדובר בתגובה מתלהמת ומנגחת מצד אותו כותב.

ואם הוא באמת שואל למה צריכים מתנדבים אז לדאוג להשאיר צירי תנועה מרכזיים פנויים וחופשיים ממכוניות לאחר תאונות דרכים, מכוניות תקועות ומשאר מפגעים.

מאיר רוטברג
06-06-08, 13:52
השמצות ולשון הרע?

חנן ,
עם כל הכבוד וידוע לך שיש כבוד פיספסת לחלוטין את העניין ,
הקישור בין עבריין במסווה שבקישור לבין היחידה בפיקודי הינו ברור ולכך מר מרקדו מכוון.

shmil
06-06-08, 14:14
הקישור בין עבריין במסווה שבקישור לבין היחידה בפיקודי הינו ברור ולכך מר מרקדו מכוון.

יכול להיות שהקישור של איציק לגיטימי,
ואצלך מאיר, הנושא רגיש במיוחד, על תקן של "על ראש הXXX בוער הכובע" ??

ללא סממנים משטרתיים על הרכבים
http://www.4wd.co.il/img_srv/jo76anos.jpg

באמת? ללא כל סממנים??????
עיניים להם ולא יראו?

גם אני לא רואה כל עניין אישי, וחושב בדיוק כמו חנן.

איציק - 4X6ZH
06-06-08, 20:02
מענין מענין :confused:
תגובות במישור האישי .... אני ?
על מה בדיוק במישור האישי
כנראה שנפלה כאן טעות בהבנת הנקרא ויש עוד כמה שלא מבינים את פעילותם המבורכת של
המתנדבים בעם .

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=40&item=889661

יש צורך להסביר לעוד כמה אזרחים עד כמה פועלם הסמוי של המתנדבים הוא חשוב
אחרת קשה לי להבין מדוע אני ועוד רבים לא כל כך אוהבים סוג התנדבות כזה :twisted:
איציק

מאיר רוטברג
06-06-08, 22:05

עיניים להם ולא יראו?

שמיל ידידי היקר, לשאלה עניינית תשובה עניינית ,

אין מה לעשות כאשר מצלמים את הרכב ישר ממול עם פלאש אזי הפלאשרים המוסתרים בתוך פנסי הערפל מנצנצים
אותו הרכב אותם פנסים 4 שנים מוסתרים מעין כל
http://lh4.ggpht.com/miki6970/R4DCc4wMvVI/AAAAAAAAFUk/ScqkkZyCYts/IMG_5313.JPG?imgmax=512

ולחידוד הצילום
http://lh3.ggpht.com/miki6970/Rwi-oN4SvVI/AAAAAAAABVg/9vGfBVHH6Z0/DCP_6448.jpg?imgmax=512
בנוסף,
החודש יערך תרגיל פתע ביחידה אתה מוזמן כבקר חיצוני מטעם גיפולוג לבחון 60 גיפאים שיגיעו
על כל אחד שתמצא איזה סממן משטרתי שאינו מאושר, או מדבקה/כיסוי גלגל/גגון עם כחול מכוסה
או כחול על הדשבורד עם כובע משטרה עליו או אפודה משטרתית צהובה שאינה הפוכה ללא סימני משטרה(אין מה לעשות לכל נהגי ישראל יש אפודה צהובה) אני אתרום 1000 ש"ח למטרות צדקה.

האם ההימור מספיק גבוהה לטעמך??

וזה כדי שתבין מי אנחנו

http://picasaweb.google.com/miki6970/2008

שיהיה לכולנו חג שמח וללא תאונות

tayrie
06-06-08, 23:37
איציק וחנן אני מתפלא שבשנות ה2000 מה שמציק לכם זה העדפות מיניות של מתנדב כלשהו...
כמו שמאיר אין להם בעיה לשלב ביחידה בני מיעוטים, נשים וכו'...

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1501433/PICT0223&91;2&93;_wa.jpg

מאיר , אני בשוק מהתגובה חסרת הפשר שלך לאיציק , הוא עוד היה סלחני איתך , סה"כ רצה לאמר מה שאני אמרתי ויאמר שוב , יחידות המתנדבים הן אחת התופעות הבזויות , עבד כי ימלוך זו מחמאה , אני מחכה בקוצר רוח ליום שמחלקה לפסיכולוגיה באחת מהאוניברסיטאות תרים ת'כפפה תחקור ותוכיח אחת ולתמיד את הפרופיל האישיותי-פסיכולוגי של המתנב המשטרתי המצוי , זה אולי הדבר היחיד שיחייב את המשטרה לנער אתכם משורותיה.(אגב , אנחנו בג'יפולוג לא צריכים שום מחקר , יש לנו אותך)

נמרוד
07-06-08, 00:22
בבקשה, מעכשיו, חדל.

הדעות של מי שמתנגד למתנדבים לגיטימיות. אבל גם ההודעות של מאיר בנושא לגיטימיות לגמרי. אני מתבייש שאני צריך בכלל להזכיר לכם: "חיה ותן לחיות". מאיר לא מפריע לכם או להתנהלות הפורום, למה צריך להפריע לו בבבקשה למתנדבים? ובעקביות? אל תענו בבקשה. פשוט תפסיקו.

UNIX
07-06-08, 02:21
אני ממש לא מבין את העניין הזה שאתם לא אוהבים מתנדבים
מתנדבים זה רע כשהם במשטרת התנועה אבל בכל שאר היחידות זה אחלה ומבורך
אני אישית ראיתי כמה פעמים חילוצים כאלו שפינו כבישים ממכוניות תקועות וזה באמת יפה

גיא
08-06-08, 22:50

http://www.4wd.co.il/img_srv/jo76anos.jpg

עיניים להם ולא יראו?

תכלס ... מישהו יכול להאיר את עיני מה לא בסדר בסופה הזאת ?

six 4 life
08-06-08, 23:00
פנסי ערפל תחתונים ימני ושמאלי
פליקרים אדום וכחול מושתלים בתוכם.

גיא
09-06-08, 09:06
אה, ... תודה.

דרור הראל
09-06-08, 09:27
לא צריך לשפוך את המים עם הדלי-יש יחידות התנדבות שעושות עבודת קודש,ואותי לא מעניין המניעים הפסיכולוגיים של המתנדבים באופן אישי אני מקנא בהם על יכולתם לתרום מזמנם וכספם.

הבעייה היא עם מתנדבי משטרת התנועה,איך אנשים נורמליים ששכל בראשם הולכים ומתנדבים בארגון המטומטם הזה ובמקום לנסות לבצע עבודה קצת יותר חכמה ופחות דוחה ומכעיסה-עושים בדיוק את מה שעושים השוטרים הרגילים-וזה לחפש את המטבע מתחת לפנס ולהציק לי בכל צומת כדי לראות רשיונות ועוד מבקשים מספר טלפון,מסייעים למשטרה להציק לאזרח במקום לעזור לו ולהוריד את העבריינים האמיתיים מהכביש.

מתנדבי משטרת התנועה-לפחות חלקם עושים שם רע להתנדבות.

דרור הראל

גיא
09-06-08, 11:57
הקטע של הטלפון באמת משונה לי.

לפני שנה בצומת נידחת בדרום העמוק עצר אותי שוטר היה משהו כמו 6 בבוקר.
חקר אותי לגבי לאן ולמה ומאיפה ועד מתי ... לא קיבל איפלו תשובה אחת אמיתית. אני לא הצלחתי לראות למה זה עניינו ...

ואז ביקש טלפון שלי, שאלתי בשביל מה ?
אז הוא אמר שהם רוצים משוב ומישהו עלול להתקשר אלי לשאול מה דעתי לגבי התחקיר שלו ...

שיא החדירה לרשות הפרט. מדינת משטרה, סטאלינגראד ... וכל מה שתגידו. אירגון פשע לגמרי.

דרור הראל
09-06-08, 13:36
הקטע של הטלפון באמת משונה לי.

לפני שנה בצומת נידחת בדרום העמוק עצר אותי שוטר היה משהו כמו 6 בבוקר.
חקר אותי לגבי לאן ולמה ומאיפה ועד מתי ... לא קיבל איפלו תשובה אחת אמיתית. אני לא הצלחתי לראות למה זה עניינו ...

ואז ביקש טלפון שלי, שאלתי בשביל מה ?
אז הוא אמר שהם רוצים משוב ומישהו עלול להתקשר אלי לשאול מה דעתי לגבי התחקיר שלו ...

שיא החדירה לרשות הפרט. מדינת משטרה, סטאלינגראד ... וכל מה שתגידו. אירגון פשע לגמרי.

בהתחלה שאישתי סיפרה לי ששוטר ביקש ממנה את הטלפון,הניאדרטל שבי מיד חשב שמישהו ניסה להתחיל איתה,בפעם הבאה היא התעקשה לא לתת מיספר,שביקשו גם ממני מהבנתי שכנראה השוטר לא רוצה להתחיל איתי,אז פשוט נתתי לו מספר שגוי.
מה שהכי מעצבן אותי,זה שמי שעוצר אותי בתדירות של אחת לשבועיים זה דווקא המתנדבים למשטרת התנועה-הם אלו שמשחקים לידי הארגון העלוב הזה וממשיכים את ההתנהלות הנירפית והמגוחכת ,במקום לנצל את ההזדמנות והכח שניתן בידם על מנת להדגים למשטרע מהו החשוב ומהו התפל,וכמתנדבים לנסות ולפעול נגד עברייני תנועה אמיתיים ולא לטפל בנושאים מנהליים כמו בדיקת רשיונות.-או כמו הדבר הכי מרגיז שראיתי-שבת בבוקר לפני כמה חודשים ניידת עם מתנדבת וממל"ז בכביש 6.
החבר הכי טוב שלי,התנדב למשטרת התנועה-הוא קיבל ממני שטיפה והרצאה של כמה שעות על הנושא,לשמחתי חלק מהדברים הוא הפנים ומעביר גם למתנדבים האחרים והם מנסים לעשות עבודה חשובה יותר,כמו פעילות נגד טרקטרונים משתוללים בחוף ניצנים.

דרור הראל

UNIX
09-06-08, 13:44
תמונות מזעזעות
כל הכבוד לכם על העזרה לזולת
אני אישית מעריך את זה מאוד !!!
מתנדבי תנועה הם באמת חארות אפיו יותר משוטרי תנועה
מתנדבים יוצאים להתנדב במטרה להוציא תסכול בבית על הנהגים במיוחד המבוגרים\זקנים המשועממים
אבל הם לא קשורים בכלל לשרשור הזה

סיקס כחול
09-06-08, 14:27
סולם הנבזות במשטרת התנועה:
דרגה 1- שוטרות, הרוע בהתגלמותו ובפרט שהן בזוגות
דרגה 2- מתנדבים- כאשר היו קטנים רצו להיות שוטרים ולא הסתדר להם, עכשיו הם יראו לנו.
דרגה 3- שוטרים גברים (בד"כ ענייניים)

WildLove
09-06-08, 14:49
טוב שאתם לא מכלילים בכלל...
למי שלא יודע: בדרך כלל, במשמרת של שוטר סיור\תנועה הם מחוייבים להציב מחסום ולרשום לביקורת 10 רכבים שהם בדקו + פרטי הנהג, כדי שיאמינו להם שהם עשו משהו.
בקשר למתנדבים: יש ויש וזה לא נכון להגיד שזה אנשים מתוסכלים שבאים להוציא עלינו עצבים, המתנדבים שאני מכיר באים לעשות את התפקיד האמיתי של המשטרה - לשמור על הבטיחות בכביש ולא ברמה של להציק לנו, כי להם לא אכפת שהרכבתם פנסי ערפל על הגג כדי שיהיה אור בשטח. כמה פעמים עצרו אותי מתנדבים של מתנ"א פעם אחת עם צמיגי 235 לא מאושרים, פעם אחת עם שלושה בנות במושב האחורי של הסמוראי (מאושר רק ל-2, וגם שם בלי חגורות, ובזמנו גם נהג חדש שלא מורשה להסיע יותר מ2 נוסעים), בלי רישיון (אומנם בתוקף, אבל התעודה הייתה בבית) ועוד אלף דברים... לא מתנדבים שאני מכיר אישית, ובכל זאת בסה"כ היו נחמדים וביקשו שאתקן את מה שלא בסדר..בלי דוחות
אז יש ויש, אבל להגיד שכולם נבלות זה טמטום, ומאיר, אני אישית מאוד מעריך את היחידה למרות שאין לי שום דרך להשתתף בה, יש בעיה מעצבנת עם הסיפור שכל מתנדב ממהר לשים על הרכב שלו משהו מזהה כדי שיחשבו שהוא שוטר, אבל מעניין אותי מה איציק יעשה בלי היחידה כשהוא יהיה תקוע בפקק של כמה שעות, עד שהחברה המאוד אינטליגנטים ממתנ"א ינסו לחשוב מה לעשות עם המשאית שנגנבה ונתקעה, ועד שיזמינו קבלן גרירה, ועד שיזיזו אותה משם....
אתם עושים עבודת קודש, וזה יפה לראות את ההרוח ההתנדבותית,
תמשיכו כך!

דרור הראל
09-06-08, 15:02
טוב שאתם לא מכלילים בכלל...
למי שלא יודע: בדרך כלל, במשמרת של שוטר סיור\תנועה הם מחוייבים להציב מחסום ולרשום לביקורת 10 רכבים שהם בדקו + פרטי הנהג, כדי שיאמינו להם שהם עשו משהו.
בקשר למתנדבים: יש ויש וזה לא נכון להגיד שזה אנשים מתוסכלים שבאים להוציא עלינו עצבים, המתנדבים שאני מכיר באים לעשות את התפקיד האמיתי של המשטרה - לשמור על הבטיחות בכביש ולא ברמה של להציק לנו, כי להם לא אכפת שהרכבתם פנסי ערפל על הגג כדי שיהיה אור בשטח. כמה פעמים עצרו אותי מתנדבים של מתנ"א פעם אחת עם צמיגי 235 לא מאושרים, פעם אחת עם שלושה בנות במושב האחורי של הסמוראי (מאושר רק ל-2, וגם שם בלי חגורות, ובזמנו גם נהג חדש שלא מורשה להסיע יותר מ2 נוסעים), בלי רישיון (אומנם בתוקף, אבל התעודה הייתה בבית) ועוד אלף דברים... לא מתנדבים שאני מכיר אישית, ובכל זאת בסה"כ היו נחמדים וביקשו שאתקן את מה שלא בסדר..בלי דוחות
אז יש ויש, אבל להגיד שכולם נבלות זה טמטום, ומאיר, אני אישית מאוד מעריך את היחידה למרות שאין לי שום דרך להשתתף בה, יש בעיה מעצבנת עם הסיפור שכל מתנדב ממהר לשים על הרכב שלו משהו מזהה כדי שיחשבו שהוא שוטר, אבל מעניין אותי מה איציק יעשה בלי היחידה כשהוא יהיה תקוע בפקק של כמה שעות, עד שהחברה המאוד אינטליגנטים ממתנ"א ינסו לחשוב מה לעשות עם המשאית שנגנבה ונתקעה, ועד שיזמינו קבלן גרירה, ועד שיזיזו אותה משם....
אתם עושים עבודת קודש, וזה יפה לראות את ההרוח ההתנדבותית,
תמשיכו כך!

לא מסכים אתך בכל נושא מתנדבי משטרת התנועה-אני לא רוצה שיעצרו אותי משום סיבה שאינה -סכנה לציבור הנהגים האחר-אני לא צריך שהדפוקים האלו שהתחפשו עם מדי משטרה יעצרו אותי בכל סוף שבוע(מה לעשות בדרום לאנשים המטומטמים משעמם אז הם מתנדבים למשטרת התנועה) לפעמים יותר מפעם אחת,רק בשביל לבדוק לי רשיונות-יש במדינה הזאת מספיק מדים ברחוב ונשק בכל מקום שאני לא צריך את חבורת הפנסיונרים המשועממים האלו שיזיינו לי את המוח סתם-מהקבוץ שלי-החארות הכי גדולים,אלו שאף אחד בקבוץ לא סובל אותם ולפחות אחד מהם,יש כמה שמחכים לו בסיבוב-התנדבו למשטרת התנועה,הולכים להציק לאנשים אחרים אחרי שגמרו להפריע לאחרים לחיות.

יש אצלנו תפיסה מטומטמת שככל שרואים יותר משטרה ברחובות תחושת הבטחון עולה-אצלי בדיקו ההפך,ככל שאני רואה יותר מהמפגרים חסרי ההשכלה האלו ברחובות נהייה לי פחות נח,משום שעכשיו צריך להתמודד גם איתם וגם עם הפושעים.
אצלנו כמו במקסיקו בה שהיתי לא מעט לאחרונה-הדבר הכי מסוכן זה המשטרה.

אין לי מילה טובה והערכה למשטרת התנועה,אירגון עלוב ודוחה ובטח גם לא למתנדבים לארגון העלוב הזה.

שיהיה ברור,אין קשר ביין כל מה שכתבתי-להתנדבות שמאיר וצפריר מתנדבים בו ועושים עבודה חשובה-אני חושב שבמקרה זה,זו בהחלט דוגמה איך אשרחים יכולים לשפר את עבודת המשטרה.

דרור הראל

WildLove
09-06-08, 15:11
בתור ג'יפאי ברור שיש גם המון שוטרי תנועה שאני שונא,
אבל חז וחלילה, ואני באמת מקווה שזה לא יקרה לך, אבל דמיין לך מצב שבו אתה שומע על מכר שעושה תאונה ונהרג לבד או עם רכב מלא אנשים בגלל שהנהג מולו היה שיכור ונכנס בהם, והנהג מולו המשיך לנסוע שיכור כי הניידת תנועה לא הייתה שם לעצור אותו. זה היה נהג חדש, נגמר לו המלווה לפני חודשיים והוא רצה לראות כמה האוטו של ההורים סוגר, הוא איבד שליטה והרג איתו 5 אנשים, כי הניידת תנועה לא הייתה שם. ויש עוד יותר מקרים אמיתיים ממה שאני יודע לספור שדברים כאלו קרו,
אז נכון, חוץ מלעשות את התפקיד האמיתי שלה שהוא לשמור על החיים שלנו בכבישים הם עושים גם עוד כל מיני דברים ממש מעצבנים כמו להטפל לנהגים על שטויות, לאכוף כל מיני חוקים שרוב הסיכויים באמת לא יפריעו לאף אחד, אבל אחרי הכול - מכל השנאה שלנו אליהם בגלל הדברים האלו אנחנו שוכחים את התפקיד שלהם.
גם אני יודע לשנוא שוטרי תנועה, גם אני קיבלתי את ההורדה שלי מהכביש סתם כי איזה שמוק אחד קם בבוקר על רגל שמאל, גם אני קיבלתי דוחות על דברים שאף אחד לא יודע שקיימים ו\או לא מפריעים לאף אחד... אבל עם כל השנאה שצברתי פה, בין זה ובין להגיד משהו כמו "אצלנו כמו במקסיקו בה שהיתי לא מעט לאחרונה-הדבר הכי מסוכן זה המשטרה" - המרחק ענק.

UNIX
09-06-08, 15:15
בתור ג'יפאי ברור שיש גם המון שוטרי תנועה שאני שונא,
אבל חז וחלילה, ואני באמת מקווה שזה לא יקרה לך, אבל דמיין לך מצב שבו אתה שומע על מכר שעושה תאונה ונהרג לבד או עם רכב מלא אנשים בגלל שהנהג מולו היה שיכור ונכנס בהם, והנהג מולו המשיך לנסוע שיכור כי הניידת תנועה לא הייתה שם לעצור אותו. זה היה נהג חדש, נגמר לו המלווה לפני חודשיים והוא רצה לראות כמה האוטו של ההורים סוגר, הוא איבד שליטה והרג איתו 5 אנשים, כי הניידת תנועה לא הייתה שם. ויש עוד יותר מקרים אמיתיים ממה שאני יודע לספור שדברים כאלו קרו,
אז נכון, חוץ מלעשות את התפקיד האמיתי שלה שהוא לשמור על החיים שלנו בכבישים הם עושים גם עוד כל מיני דברים ממש מעצבנים כמו להטפל לנהגים על שטויות, לאכוף כל מיני חוקים שרוב הסיכויים באמת לא יפריעו לאף אחד, אבל אחרי הכול - מכל השנאה שלנו אליהם בגלל הדברים האלו אנחנו שוכחים את התפקיד שלהם.
גם אני יודע לשנוא שוטרי תנועה, גם אני קיבלתי את ההורדה שלי מהכביש סתם כי איזה שמוק אחד קם בבוקר על רגל שמאל, גם אני קיבלתי דוחות על דברים שאף אחד לא יודע שקיימים ו\או לא מפריעים לאף אחד... אבל עם כל השנאה שצברתי פה, בין זה ובין להגיד משהו כמו "אצלנו כמו במקסיקו בה שהיתי לא מעט לאחרונה-הדבר הכי מסוכן זה המשטרה" - המרחק ענק.

אל תדאג wild love כשייצא לך להכיר את השוטרים קצת יותר אתה תבין בדיוק על מה כל העצבים כאן בשרשור הזה

איש הצפון
09-06-08, 15:22
תגידו לי, ירדתם מהפסים?

היחידה עליה מאיר כתב (והח"מ גאה להיות החבר הצפוני ביותר שלה) - שונה מכל יחידות המשטרה באשר הן.

מדובר בקבוצת ג'יפאים שלא עוסקת בפעולות אכיפה או שיטור.

החבר'ה הללו מוקפצים באמצעות מירסים (על חשבונם) ובעזרת ציוד גרירה שרכשו באלפי שקלים (על חשבונם), עוסקים רק בפינוי צירים מזירות תאונות או פינוי כלי רכב שנתקעו וגורמים לעומסים או סיכון חיי אדם. מיד לאחר שהציר פונה, חוזרים החברים לאנונימיות שלהם.

כן! אלו החבר'ה שאתם כל כך נהנים לקלל כשהם עוקפים את הפקק המעצבן - רק בשביל לחלץ אותו.

בכל אחד מימות השבוע, מחזיקים חברי היחידה צוות כוננות בכביש 1 על מנת לחסוך לכם - דלק, זמן ועצבים.

אתם לא חייבים להתנדב ולא חייבים לסייע אבל בחיאת, אל תירקו על מי שעוזר לכם!

גיא
09-06-08, 16:55
כשאתה מוציא אלפי שקלים מכיסך בשביל להרגיש גבר גבר שאתה עושה משהו בשבילי ואני לא ...

נו ... פרוייד בטח יודע על זה יותר ממני...

----

אבל כשאני נוסע בכביש החוף, כביש מספר 2, 100 עגול על הקרוז קונטרול .... ועדיין כשאני רואה את הניידת לפני מחלף זיכרון אני נילחץ כולי, עולה לי הדופק, אני ישר מחפש כמה אני נוסע ולוחץ על הבלמים בצורה אוטומטית ... נו, אם אני מפחד ממשטרה כאילו הייתי פושע ... למרות שאני לא, אם אני מעדיף ללכת לאיבוד או ללכת קילומטרים ברגל ורק לא לשאול שוטר איך מגיעים ...

המשטרה ניכשלה בתפקידה בצורה מדהימה. משטרה אמורה להיות למען הציבור ולא משהו שהציבור מחפש על מנת להמנע מלהגיע איתם למפגש קרוב ...

---

לא מתנ"א אבל סיפור משטרה ... ביום ל"ג בעומר, הייתי במשמרת ערב במד"א, היו לי לפחות 3 נסיעות שבהם הזמנתי משטרה או שהם הזמינו אותי, כולל פינוי גופה מדירה .. היו תולעים ענקיות .... וזה לא בשביל להגעיל אותכם אלא בשביל לתאר סיטואציה ...

הם לא עזרו .. הם ישבו בניידת ושמעו רדיו ...

----

אחרי זה, ב 12:30 כשניסיתי לישון והיתה לי משמרת בוקר למחרת ... כשהילדים פיצצו זיקוקין בגובה פני הקרקע במדורה הקרובה ... וביקשתי מ 100 שישלחו ניידת להרגיע .. בכל זאת, אנשים צריכים לעבוד מחר .. וזיקוק חי בחלון של הילדים לא נישמע לי משהו טוב. "כן אדוני .. מיד..."

בשעה 02:20 צלצתי שוב .... וכמובן כן אדוני ....

בשעה 3:30 ניזכרתי בבדיחה ישנה ... צלצלתי 100 ואמרתי שאין צורך שיגיעו כי יריתי לכיוון הכללי של המדורה והם ברחו ... אמרתי לילה טוב וניתקתי את השיחה. עד אז ספרתי משהו כמו 100 פיצוצים, ומדובר על משהו מאוד חזק, אני בתור תותחן יודע ....

אחרי בערך 8 דקות, ( טוב בדיוק 8 דקות .. בדקתי על השעון ) טלפון בבית מצלצל, שוטרת אומרת שאני אצא כי הניידת בחוץ מחפשת אותי. יצאתי, יש ניידת, "שלום ערב טוב" ( 3:40 בלילה ... ) "אדוני, אתה צלצלת ? " - כן - "יש לך נשק אישי ברשיון ? " .... לא, אבל זה הדבר היחיד שהביא אותכם לפה ...

"אז תיכנס הביתה בבקשה ותיתן לנו לעבוד בשקט" ...

סיפור אמיתי, אני נישבע בילדים שלי.

מאיר רוטברג
09-06-08, 17:16
איציק וחנן אני מתפלא שבשנות ה2000 מה שמציק לכם זה העדפות מיניות של מתנדב כלשהו...
כמו שמאיר אין להם בעיה לשלב ביחידה בני מיעוטים, נשים וכו'...

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1501433/PICT0223&91;2&93;_wa.jpg

מאיר , אני בשוק מהתגובה חסרת הפשר שלך לאיציק , הוא עוד היה סלחני איתך , סה"כ רצה לאמר מה שאני אמרתי ויאמר שוב , יחידות המתנדבים הן אחת התופעות הבזויות , עבד כי ימלוך זו מחמאה , אני מחכה בקוצר רוח ליום שמחלקה לפסיכולוגיה באחת מהאוניברסיטאות תרים ת'כפפה תחקור ותוכיח אחת ולתמיד את הפרופיל האישיותי-פסיכולוגי של המתנב המשטרתי המצוי , זה אולי הדבר היחיד שיחייב את המשטרה לנער אתכם משורותיה.(אגב , אנחנו בג'יפולוג לא צריכים שום מחקר , יש לנו אותך)

אינך ראוי אפילו לתגובה

מאיר רוטברג
09-06-08, 17:43
תמיד אמרתי כי כל אלו אשר בלהט רב מתנגדים לפעילותינו הינם ה"מפרסמים" הכי טובים

כתמיד כאשר סוערות הרוחות סביב הפעילות שלנו יש לנו עוד ועוד מתנדבים חדשים מחברי האתר,

כמו כן אנחנו מחפשים חברים נוספים מאזור ירושליים והסביבה,
כביש אחד הינו בטיפול שוטף שלנו יום יום,

כמובן שאחד הסיכונים שלכם בהתנדבות אצלינו שיהיו כמה שינאצו אתכם,

הנה ארוע מהצהריים - כמובן שאלו הגיפאים "ה....." וכל שאר התארים שאתם נהנים להדביק להם,
2 רכבים הפוכים על כביש 4 בין יבנה לראשל"צ

אההה המתנדבים הז...." כאן ניתן להוסיף קללות כתאוות נפשכם:)
יצאו בחום 40 מעלות רק כדי לנסוע עם כחול על הגג, לעשות שופוני להגיע לארוע להזיע להתלכלך, והכל מהבית על מנת להפוך 2 רכבים בטח עבור התהילה

איש חכם אמר פעם " הכלבים נובחים השיירה עוברת"

איציק - 4X6ZH
09-06-08, 18:41
מאיר אתה כל הזמן שואל מה הקשר בתגובות שלי ומה בסה"כ אני רוצה :rolleyes:
אז מהעיתון של אתמול כתבה על כמה זמן לוקח לעביר טנק מירושלים לעזה ....
לפי העיתון 4 ימים :sad:.
ואני חושב לעצמי אולי להתנדב חזרה לצה"ל ולהתחיל להוביל טנקים
תאמינו לי יש בזה הרבה ענין אדרנאלין במיוחד בירידה ... . זה רק 60 טון שדוחפים .
ובאמת מה אני מצפה ?!
קצת אחריות ממלכתית .
קצת סדר ציבורי .( לא על ידי מתדנבים שמנפנפים בסימני כח צבעונים )
קצת ערבות הדדית
קצת מתן בסתר מכל הלב .
בעיני התנדבות לגופי חוק בעלי גוון כחול זאת התנדבות כחולה !
וכחול זה צבע שיש בו הרבה " כבוד "
אז אולי זה מוסיף עוד קובץ בשרשור ונותן לכם הרגשה של כח
אבל מה לעשות גם המיעוט שמנסה להצדיק אותכם מתחיל לשאול שאלות .
איציק

yscheiner
09-06-08, 20:24
ישבתי והקשבתי בסבלנות,
לא הפרעתי,
אני לא מתנדב וגם לא נודבתי לשום דבר.

אבל...

עם הביקורת על "המשטרע" אני לא מתווכח, עם הביקורת על הממשלה אני לא מתווכח, עם הביקורת על משרד הרישוי אני לא גם מתווכח...
על העובדה כי האמון שלנו במערכת הציבורית אבד כבר מזמן... אני גם לא מתווכח.
ואני לא מאמין שאף אחד מקרב המתנדבים יטען אחרת.

פתאום קם ארגון, אזרחי לחלוטין, שהחליט שבמקום לשבת כאן ולקטר על כל העולם, על שוטרי התנועה, על המשטרה המקומית ועל אי התפקוד ברמה הארצית החליט לעשות משהו.

זה שהמערכת מסריחה, אתם לא צריכים לשכנע אותי. אבל אם קמו מספר אנשים ובפעולה חוקית לחלוטין שלא עולה לי לכם או למשלם המיסים כסף משנים את המציאות - וכן!!! לפנות צירים זה שינוי, לפנות רכבים חוסמים זה שינוי כי אם נחכה לגרר המשטרתי אף אחד מאיתנו לא יגיע הביתה, לעבודה, לאישה או לילדים אז איפה הבעייה???

שימו את דוגמת הטרקטורון על החוף מתחילת השרשור בצד. תמיד תמצאו ביצה סרוחה אחת בסלסלה. בהשוואה למערכת הרישמית... האחוזים הגבוהים של המושחתים לא בקרב המתנדבים.

אז תמשיכו להעביר ביקורת על המערכת כולה וגם על אותם פושעים במסווה של מתנדבים שמנצלים לרעה את החוק. אבל אם אתם לא רצים לממשלה או מחזיקים בתפקיד אחר (וגם שוטר סיור זה תפקיד) אז מה אתם עושים כדי לשנות את המצב???
תנו לאלה שמנסים קצת שקט נפשי - הם לא ביקשו שום דבר מעבר לזה.

lizard
09-06-08, 20:58
ישבתי והקשבתי בסבלנות,
לא הפרעתי,
אני לא מתנדב וגם לא נודבתי לשום דבר.

אבל...

עם הביקורת על "המשטרע" אני לא מתווכח, עם הביקורת על הממשלה אני לא מתווכח, עם הביקורת על משרד הרישוי אני לא גם מתווכח...
על העובדה כי האמון שלנו במערכת הציבורית אבד כבר מזמן... אני גם לא מתווכח.
ואני לא מאמין שאף אחד מקרב המתנדבים יטען אחרת.

פתאום קם ארגון, אזרחי לחלוטין, שהחליט שבמקום לשבת כאן ולקטר על כל העולם, על שוטרי התנועה, על המשטרה המקומית ועל אי התפקוד ברמה הארצית החליט לעשות משהו.

זה שהמערכת מסריחה, אתם לא צריכים לשכנע אותי. אבל אם קמו מספר אנשים ובפעולה חוקית לחלוטין שלא עולה לי לכם או למשלם המיסים כסף משנים את המציאות - וכן!!! לפנות צירים זה שינוי, לפנות רכבים חוסמים זה שינוי כי אם נחכה לגרר המשטרתי אף אחד מאיתנו לא יגיע הביתה, לעבודה, לאישה או לילדים אז איפה הבעייה???

שימו את דוגמת הטרקטורון על החוף מתחילת השרשור בצד. תמיד תמצאו ביצה סרוחה אחת בסלסלה. בהשוואה למערכת הרישמית... האחוזים הגבוהים של המושחתים לא בקרב המתנדבים.

אז תמשיכו להעביר ביקורת על המערכת כולה וגם על אותם פושעים במסווה של מתנדבים שמנצלים לרעה את החוק. אבל אם אתם לא רצים לממשלה או מחזיקים בתפקיד אחר (וגם שוטר סיור זה תפקיד) אז מה אתם עושים כדי לשנות את המצב???
תנו לאלה שמנסים קצת שקט נפשי - הם לא ביקשו שום דבר מעבר לזה.

כל מלה בסלע. אני מסכים איתך ב1000%.

לכל אלו שמקטרים, מתבכיינים וסתם ייללנים, רע לכם? תשנו. לא רוצים לטרוח לשנות? סתמו את הפה.

מאיר רוטברג
09-06-08, 23:34
מאיר אתה כל הזמן שואל מה הקשר בתגובות שלי ומה בסה"כ אני רוצה :rolleyes:
אז מהעיתון של אתמול כתבה על כמה זמן לוקח לעביר טנק מירושלים לעזה ....
לפי העיתון 4 ימים :sad:.
ואני חושב לעצמי אולי להתנדב חזרה לצה"ל ולהתחיל להוביל טנקים
תאמינו לי יש בזה הרבה ענין אדרנאלין במיוחד בירידה ... . זה רק 60 טון שדוחפים .
ובאמת מה אני מצפה ?!

באמת נראה לי כי אתה ועוד אחד כאן חולקים על אותה תאווה מינית האם אצלך זה 60 טון שדוחפים מאחורה? בירידה??או סתם לחפש את אלו שמתנדבים?? כל אחד וה"פטיש" שלו

באמת שאתה משעשע:D:D
קצת אחריות ממלכתית .אנחנו פועלים לטובת הכלל והקהילה
קצת סדר ציבורי .( לא על ידי מתדנבים שמנפנפים בסימני כח צבעונים ) זיבולי שכל רגילים
קצת ערבות הדדית, 60 איש שפועלים 8 שנים לא טועים
קצת מתן בסתר מכל הלב .

אנא ממך, לא תגרור אותי לדבר על מה שאני נותן, את זה לעולם לא תשמע ממני
בעיני התנדבות לגופי חוק בעלי גוון כחול זאת התנדבות כחולה !
וכחול זה צבע שיש בו הרבה " כבוד "
זכותך לחשוב את מה שאתה רוצה, כבוד???אצלינו העבודה זה סידור עבודה ומטלות אצלך זה כבוד ,
עולם המושגים שלנו שונה בתכלית
אז אולי זה מוסיף עוד קובץ בשרשור ונותן לכם הרגשה של כח
אבל מה לעשות גם המיעוט שמנסה להצדיק אותכם מתחיל לשאול שאלות .

איזה שאלות מר מרקדו??? תשאל שאלות תבוא תראה יחידה שמבצעת כ 3000

(שלושת אלפים) ארועים בשנה ורק קשקשנים צועקים ברשת על המתנדבים,
אני בז למתנדבים כמו הכתבה בעיתון צריך להעמידם לדין על התחזות וזה המינימום.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
איציק

שבוע נהדר לכולנו

מאיר רוטברג
10-06-08, 08:11
http://lh6.ggpht.com/miki6970/SE4KrE5XY7I/AAAAAAAAJno/MsSTs84MplI/P1010033.JPG?imgmax=512

http://lh4.ggpht.com/miki6970/SE4K2m-bbBI/AAAAAAAAJoA/c0umiDKjzQc/P1010040.JPG?imgmax=512

עודד זנטון
10-06-08, 09:17
חברה, סתמתי את הפה עד כה.
בעיקר כי אני באמת לא סובל שוטרים, התיאור של גיא על החשש התמידי מהם מדוייק להפליא.
עם זאת,
במלחמת לבנון 2, הייתי עסוק שבועיים סביב השעון בלגייס תרומות של כסף וציוד לגדודים שלמים שעלו לחזית.
תופעה מגעילה במיוחד שראיתי,
אנשים שאני מכיר כחבר'ה ערכיים וטובים, אנשי מילואים וותיקים, מלח הארץ, לא התבלבלו כלל ואמרו לי כי זה תפקיד הצבא לחלק ציוד ולא תפקיד האזרחים.
כל מה שביקשתי מהם זה לחטט בפינקס טלפונים ולאתר קשרים ישנים שאפשר להפעיל. לא ביקשתי שקל מאף אדם פרטי.

את אותה התופעה אני מזהה כאן.
אנשים שופכים את האמבטיה עם התינוק.

נכון, במקום משטרה יש לנו פה חבורת מטומטמים שיושבת על התקן ולא מאפשרת הקמת מישטרה אמיתית, איך אבא אומר, הדבר הכי גרוע זה לא איש טיפש אלא טיפש עם מוטיבציה..
זה נכון לגבי השוטרים היקרים שלנו. זה נכון גם לגבי אי אלו מתנדבים.

היחי' של מאיר היא יוצא מן הכלל.
אין לה קשר עם האזרחים למעט יצירת תנאי מחיה נוחים יותר עבורם.
זה שהארגון פועל תחת כנפי המשטרע לא הופף את פעילותו אוטומטית לשלילית.

הפעילות צריכה להידון בפני עצמה.

מה תגידו על יח' חילוץ ערבה / גולן, גם שם יש צ'קלקות ובתנדבים שאוהבים מכוניות מאובזרות..
עדיין חבר'ה זהב שמצילים חיים

יש לנו משטרה גרועה, אל תפריעו למי שמנסה לתת שירות במקומה!

איציק - 4X6ZH
10-06-08, 09:51
חברה, סתמתי את הפה עד כה.
אנשים שאני מכיר כחבר'ה ערכיים וטובים, אנשי מילואים וותיקים, מלח הארץ, לא התבלבלו כלל ואמרו לי כי זה תפקיד הצבא לחלק ציוד ולא תפקיד האזרחים.

את אותה התופעה אני מזהה כאן.
אנשים שופכים את האמבטיה עם התינוק.

נכון, במקום משטרה יש לנו פה חבורת מטומטמים שיושבת על התקן ולא מאפשרת הקמת מישטרה אמיתית, איך אבא אומר, הדבר הכי גרוע זה לא איש טיפש אלא טיפש עם מוטיבציה..

!

תאר לך שמלחמת לבנון השניה לא היתה ( לדעתי זאת מלחמת יום כיפור השניה ) .
ההתנגדות נובעת מנסיון נואש של הטיפשים לשנות את המצב .
ואולי הטיפשים הם החכמים :rolleyes:
רק אחרי שהאבסורד ישלוט אולי יפול למתנדבים האסימון .
אתה רוצה להתעמק בסוגיה מי הוא " הטיפש המצוי "
או מי הוא המתדנב המצוי ?!
לדעתי גם בסוג ההתדנבות הזה המתדנב הוא מתנדב מצוי ולא יותר .

איציק

מאיר רוטברג
10-06-08, 12:40
תאר לך שמלחמת לבנון השניה לא היתה ( לדעתי זאת מלחמת יום כיפור השניה ) .
ההתנגדות נובעת מנסיון נואש של הטיפשים לשנות את המצב .
ואולי הטיפשים הם החכמים :rolleyes:
רק אחרי שהאבסורד ישלוט אולי יפול למתנדבים האסימון .
אתה רוצה להתעמק בסוגיה מי הוא " הטיפש המצוי "
או מי הוא המתדנב המצוי ?!
לדעתי גם בסוג ההתדנבות הזה המתדנב הוא מתנדב מצוי ולא יותר .

איציק
רגע איציק מה עכשיו אתה נגד עודד??
לא יפה אני כבר רגיל אליך
אל תנטוש אותנווווווווווווווו
אתה מעלה את הרייטינג

דרור הראל
10-06-08, 13:04
רגע איציק מה עכשיו אתה נגד עודד??
לא יפה אני כבר רגיל אליך
אל תנטוש אותנווווווווווווווו
אתה מעלה את הרייטינג

לא מספיק שהתגובות של איציק,מורכבות ואני לא בטוח שירדתי לסוף דעתו.התגובות שלך מאיר בכלל מבלבלות ואני לא מוצא קשר-בין הדיון כאן לבין תגובתך שבאות על רקע של מאבק אישי שמקורו בשרשורים אחרים בינך לבין איציק.אני מציע שתנסה להגיב לעניין על הנושא העקרוני של ההתנדבות למשטרה בכלל ולהתנדבות שלכם באופן ספציפי-אני לא רואה קשר לרייטינג,פה זה לא האתר הצהוב ודווקא מתפתח דיון מעניין ואפשר לוותר על התקיפות האישיות,אני לא ראיתי כאלו מהצד של איציק ואני עדיין מנסה להבין למה הוא מתכוון. אתה יכול להמשיך בעבודה הטובה והכי חשוב שאתה גאה במה שאתה עושה ורבים מודים לך ולחבריך על כך-אבל רבים לא פחות מסתייגים מכל קשר עם ארגון עלוב כמו המשטרה-שלעיתים מתנדבים טובים כמוכם משמשים במידה מסויימת כסות לעליבות ולחוסר האונים שהארגון הזה פועל בו.

את עבודת הקודש שאתם עושים צריכה לעשות המשטרה.

בעבר הייתי רב"ש הישוב שלי,גוייסתי למג"ב וקיבלתי תעודת שוטר ושכר-התאים לי מאד בתור סטודנט-לאחר מספר חודשים בארגון העלוב הזה שהוא משטרה לכל דבר,וויתרתי על השכר הנשק,הסופה ותעודת השוטר-העיקר לא להיות חלק עם חדלי האישים שמפקדים וחיים בסביבה הארגונית הזאת.

דרור הראל

איציק - 4X6ZH
10-06-08, 13:39
-העיקר לא להיות חלק עם חדלי האישים שמפקדים וחיים בסביבה הארגונית הזאת.

דרור הראל
אין כל טעם להתפאר מה הפעילות של כל אחד באופן אישי
אבל המשפט של דרור בעיני הוא הסיבה העיקרית .
איציק

מאיר רוטברג
10-06-08, 15:38
שבאות אתה יכול להמשיך בעבודה הטובה והכי חשוב שאתה גאה במה שאתה עושה ורבים מודים לך ולחבריך על כך-אבל רבים לא פחות מסתייגים מכל קשר עם ארגון עלוב כמו המשטרה-שלעיתים מתנדבים טובים כמוכם משמשים במידה מסויימת כסות לעליבות ולחוסר האונים שהארגון הזה פועל בו.

את עבודת הקודש שאתם עושים צריכה לעשות המשטרה.

אומר לך חד וחלק, את עבודת היחידה חייבת לבצע המשטרה.
אבל "עושה" אצל המשטרה זה להזמין גרר ושזה 3 שעות המתנה,

במדינה מתוקנת ומתוקצבת כהלכה אני ,אתה ,ואיציק, היינו יושבים על כוס קפה ונהנים בזמן
שהמשטרה הייתה מחזיקה באופו קבוע כל 3 צמתים גרר 24 שעות ,
יש מדינות שככה זה מתבצע ,

עכשיו צא וראה, במקום לשתות קפה שלושתינו איציק "צועק" על המתנדבים , אתה מאוכזב
מהמשטרה, ואני בחרתי להתעלם מכל המהומה ולעשות מעשה,

גם אם לדעתו של איציק אני ושאר 60 מתנדבינו תאביי כוח, אוהבי נצנצים וכו' אין לי בעיה עם זה
אני מכבד כל דעה גם אם היא שונה בתכלית מדעתי , בתנאי שהינה מנוסחת כהלכה,אינה מתלהמת ועולבת , כמו כשיטה של איציק הוצאת דברים מהקשרם ,
מה הקשר בין "חדלי האישים" שפיקדו עליך לבין מה שאנחנו עושים??

רק את הכותרת "מתנדבי משטרה" וגם זה לא כי אתה הייתה שוטר

רק שתדע בשום מצב לא הייתי מוכן לפעול שלא תחת מטריה חוקית וזאת למען הכיסוי החוקי והביטוחי למתנדבינו

בעבר הייתי רב"ש הישוב שלי,גוייסתי למג"ב וקיבלתי תעודת שוטר ושכר-התאים לי מאד בתור סטודנט-לאחר מספר חודשים בארגון העלוב הזה שהוא משטרה לכל דבר,וויתרתי על השכר הנשק,הסופה ותעודת השוטר-העיקר לא להיות חלק עם חדלי האישים שמפקדים וחיים בסביבה הארגונית הזאת.

דרור הראל[/quote]

איציק - 4X6ZH
10-06-08, 16:30
זה נכון שלפעמים התגובות שלי מפולפלות וציניות .
זאת הדרך שבחרתי להראות עד כמה לדעתי המצב מורכב. ואישית לפעמים אני חושב לעצמי כמה המצב נואש .:confused:
ראו את הקישור הבא
http://news.walla.co.il/?w=//1294904
כנראה שהמדינה צריכה קטסטרופה ורק אז איזה פקידון מתחיל לעשות את עבודתו .
מצידי שיהיה פקק על כביש ירושליים 3 פעמים בשבוע
אולי אחד מ 120 אוכלי חינם יתחיל לעבוד .
ושלא יהיה תרופות . ולא יהיה אוכל .( אפשר לחשוב על איזה אוכל הם מדברים )
מאיר וחבורתו ידאגו לכביש פנוי
ואנחנו האזרחים מה בדיוק נעשה כאשר הכביש פנוי :rolleyes:
ניסע לחוף פלמחים ונשלם על כניסה לים ?
או בטיול לצפון נשלם על כניסה לדרך נוף :):)
כאשר הכביש יהיה פנוי השוטר יבדוק לי רשוי לגגון :mad:
או אולי ישלחו אותי להביא אישור כי כך החליט הפקיד . זה שאני צריך לקחת יום חופש
לא מענין אף אחד במדינה הזאת .
אפשר להמשיך ולהמשיך
איך קוראים לזה הנירגנים .
לא רוצה פינוי כבישים
לא רוצה תרופות
לא רוצה אוכל
איך כתבו צריך להיזהר כי הבחור טיפש ועוד טיפש עם מוטבציה !
מאיר אתה תפנה כבישים
יהיה כבר מי שיפזר לך מסמרים על הכביש העיקר שתרגיש אתה עושה מעשה חשוב .
איך אמר העכבר לפיל תראה איזה אבק אנחנו עושים !
איציק

yscheiner
10-06-08, 19:00
אז אני חייב לשאול אותך איציק - ולא כדי לפגוע,

מה עושים?
יושבים ומחכים שהממשלה ושאר הגופים הציבוריים יחסלו את עצמם???
הפגנות? ראינו כמה זה עוזר למחוסרי הדיור, המשפחה, ההכנסה והבריאות.
פעולות איבה? כנראה שזה לא הכיוון שלנו?
הגירה? אנחנו כאן ואנחנו כאן כדי להישאר.

אז???

קיד
10-06-08, 21:58
ואני חושב לעצמי אולי להתנדב חזרה לצה"ל ולהתחיל להוביל טנקים תאמינו לי יש בזה הרבה ענין אדרנאלין במיוחד בירידה ... . זה רק 60 טון שדוחפים .
איציק
איציק, איפה מצאת טנק כזה קטן? מה זה שרמן?
מרכבה סימן 4 + הנגרר + ראש גורר = 110 טון.
קיד.:cool:

איש הצפון
10-06-08, 22:08
או קי.

בואו נניח שכל המתלהמים צודקים וכל השוטרים - מהראשון ועד האחרון חדלי אישים.

אז מה?

אז תעדיפו לעמוד בפקק שעות רבות ולקלל או לעמוד רק רבע שעה (זמן מקסימלי של הגעת מתנדב שיפנה את הציר) ואז תוכלו לקלל מהמזגן במשרד בבית?

האטימות לפעמים חורגת מגבול ההגיון!

מסבירים לכם שלא מדובר ברושמי דו"חות או ניג'סים אלא ביחידה שכל יעודה - פינוי צירים פקוקים!

גם זה לא טוב לכם?

האמת? נראה לי שאני מתחיל להבין אתכם. אם אנחנו נפנה עבורכם את הציר, תהיה לכם סיבה אחת פחות לקלל.

ואז - על מי תוציאו את האגרסיות?

איציק - 4X6ZH
10-06-08, 23:26
שכתבתי 60 טון חשבתי לעצמי זה ברוטו או נטו ;)

סוזי המשתוללת
11-06-08, 00:03
לא ברוטוולא נטו
נסה יותר בכיוון של 76 טון ערוך לקרב :razz:

tayrie
11-06-08, 06:59
תגידו לי, ירדתם מהפסים?

החבר'ה הללו מוקפצים באמצעות מירסים (על חשבונם) ובעזרת ציוד גרירה שרכשו באלפי שקלים (על חשבונם), עוסקים רק בפינוי צירים מזירות תאונות או פינוי כלי רכב שנתקעו וגורמים לעומסים או סיכון חיי אדם. מיד לאחר שהציר פונה, חוזרים החברים לאנונימיות שלהם.

לא קצת פתאטי להזדהות עם גיבורי על בגילך?

מצידי שיהיה פקק על כביש ירושליים 3 פעמים בשבוע
אולי אחד מ 120 אוכלי חינם יתחיל לעבוד .

מילים כדורבנות , אם למישהו מכל מתפחי האגו העצמי ביחידות המתנדבים זה יכנס , זכינו.

איש הצפון
12-06-08, 01:07
לא קצת פתאטי להזדהות עם גיבורי על בגילך?

מילים כדורבנות , אם למישהו מכל מתפחי האגו העצמי ביחידות המתנדבים זה יכנס , זכינו.

התגובה שלך (שיש בה אלמנט הטעייה מאחר ואתה עושה מיש-מש מדברים שלי ודברים של כותב אחר) מעידה עליך יותר מאשר עלי.

אני לא יודע במה אתה עוסק (ומדוע אתה רואה בהתנדבות מילה גסה) אבל אני כן יודע שאני לא הגעתי ליחידה הזאת בגלל מחסור ב"צ'קלקות" וסירנות או בגלל צורך ילדותי בניפוח אגו.

לא אכנס כאן לאאוטינג עצמי אך אוכל רק לציין שיש לי מספיק מהחומרים הללו בשלושת העשורים האחרונים...

ליחפ"צ הצטרפתי רק בגלל שיש ביחידה הזו משהו טהור ונטול פוזה. אנשי היחידה הזו לא עוסקים בלכידת או טיפול בעברייני תנועה. אין כאן את "דאווין" המדים או את השימוש בכריזה ("עמוד בצד ותכין רשיונות!") או את פוזת האזיקים/אקדח על החגורה.

היחידה הזאת עוסקת רק בצד הכי טהור של סיוע לאזרח ושיפור איכות חייו של המשתמש בכביש (נהג או נוסע).

אז נכון שאפשר (וכיום זה מאד פופולרי) ללעוג למשטרה ולמתנדבים באשר הם, ונכון שהכי קל עשות הכללות, אבל! כשתתקע בפקק בדרך לעבודה או לבילוי או חלילה לטיפול רפואי, גם אתה תיהנה מכך שיש כאלו שמוקפצים מהבית (ושיהיה ברור, אין להם טענות) על מנת לחלץ את צוואר הבקבוק.

והאמת היא שיש הנאה עצומה בידיעה שבזכות ההתנדבות שלנו, הוקל העומס ושופרה ולו במשהו, איכות החיים של מאות או אלפי אנשים.

תמימות? אולי! אבל גם אם אנחנו תמימים (או פראיירים כפי שחלק מהכותבים כאן רומזים), זה לא מצדיק את הרוע והיחס המבזה של חלק מהמגיבים כאן.

אברמלה
12-06-08, 06:32
ואללה אם היה לי גיפ הייתי בכיף מיצטרף אליעם. נראה לי שאתם עושים עבודת קודש. ממש כמו זקא. ישר כוח.מי שברך אברהם יצחק ויעקוב . הוא יברך את חבריי היחידה הארצית אשר עושים יום ולילה עבודת קודש למען הקהילה. מלכה דעלמע ישמור עלהם ויתן להם מכול טוב . דגן ותירוש ומכול שמניי הארץ. אשר ביזכותם הכבישים ממשיכים להיות פתוחים ללא פקקים. טוב שם טוב מישמן טוב .. עלו והצליחו.. נ.ב. אם היה לי גיפ משופר עם צקלקות וצמיגים 35 הייתי מיצטרף אליכם בכייף. בידיעה שכאשר עוצרים אותי מישטרה יש לי חסינות.

shmil
12-06-08, 09:12
אין לי שום דבר עם היחידה של מאיר. לא חבר בה, ואפילו לא פגשתי את מאיר מימיי.
יש עוד יחידות במשטרה, ובעיקר במג"ב, שאינן עוסקות בשטויות ובהצקה לאזרח.

עם כל ההזדהות שאני חש כלפי אילו הכועסים על מתנדבי מתנ"א, ולעיתים רבות גם בצדק, כדאי שתבינו שבמקרה של יחידת פינוי הצירים המצב שונה, והם לא ה"רעים".

משום מה, בכל פעם שעולה נושא יחידות המתנדבים עולים וצפים להם כל מיני פחדים קמאיים, שמתגברים, משתלטים על השרשור, עד שהופכים אותו לבלתי ראוי.

חיים (tayrie) הפעם הגזמת לגמרי. התגובה שלך באמת ילדותית ולא מכובדת.

אני מציע לאמץ כלפי יחידות המתנדבים את הכלל של live and let live. אם זו לא יחידה שנטפלת לתמימים/ג'יפאים, אם זו לא יחידה שמתנדביה מחזיקים פנקסי דוחות, אין שום סיבה לבוז להם על התנדבותם.

נכון, במדינה מתוקנת לא היה צורך ביחידות מתנדבים.
יש פה מישהו שחושב שאנחנו במדינה מתוקנת?

ועד שלא נהיה מדינה מתוקנת, אם בכלל, טוב שיש יחידות מתנדבים, גם אם יש ביניהן מספר כזה או אחר של ביצים סרוחות. את אלו הסרוחות, כמו ההוא מהעיתון, תפקידנו לחשוף, לאוורר ולהשיב למוטב, ואלו, כנראה כבר לא ימשיכו להתנדב.

מאיר רוטברג
12-06-08, 10:53
אין לי שום דבר עם היחידה של מאיר. לא חבר בה, ואפילו לא פגשתי את מאיר מימיי.
יש עוד יחידות במשטרה, ובעיקר במג"ב, שאינן עוסקות בשטויות ובהצקה לאזרח.

עם כל ההזדהות שאני חש כלפי אילו הכועסים על מתנדבי מתנ"א, ולעיתים רבות גם בצדק, כדאי שתבינו שבמקרה של יחידת פינוי הצירים המצב שונה, והם לא ה"רעים".

משום מה, בכל פעם שעולה נושא יחידות המתנדבים עולים וצפים להם כל מיני פחדים קמאיים, שמתגברים, משתלטים על השרשור, עד שהופכים אותו לבלתי ראוי.

חיים (tayrie) הפעם הגזמת לגמרי. התגובה שלך באמת ילדותית ולא מכובדת.

אני מציע לאמץ כלפי יחידות המתנדבים את הכלל של live and let live. אם זו לא יחידה שנטפלת לתמימים/ג'יפאים, אם זו לא יחידה שמתנדביה מחזיקים פנקסי דוחות, אין שום סיבה לבוז להם על התנדבותם.

נכון, במדינה מתוקנת לא היה צורך ביחידות מתנדבים.
יש פה מישהו שחושב שאנחנו במדינה מתוקנת?

ועד שלא נהיה מדינה מתוקנת, אם בכלל, טוב שיש יחידות מתנדבים, גם אם יש ביניהן מספר כזה או אחר של ביצים סרוחות. את אלו הסרוחות, כמו ההוא מהעיתון, תפקידנו לחשוף, לאוורר ולהשיב למוטב, ואלו, כנראה כבר לא ימשיכו להתנדב.

מילים בסלע

מאיר רוטברג
12-06-08, 15:45
היחידה מתרחבת ומחפשת לתפקיד מיוחד איש מיוחד,
רקע , היחידה הארצית לפינוי צירים מתרחבת לתחומי עניין ופעילויות נוספים ,
אנו מונים כיום כ 60 איש והיחידה מנוהלת במתכונת צבאית ברורה עם עץ מבנה והיררכיה פיקודית מובנת .
יחידה פעלתנית במיוחד בעלת עבר מוכח של 7 שנות פעילות יומיומית 365 יום בשנה עם 200 עד 300 ארועים בחודש
ועוד מטלות רבות של ליווי אחמים, כוננות אר"נ ,ועוד משימות רבות ומגוונות.

אנו מחפשים קצין אג"מ שיוכל לקחת על עצמו חלק מהמטלות היומיות ובהחלט להערך לעתיד לבוא לקראת ההתרחבות הצפויה ,ונטילת משימות ברמה הלאומית.

חובה:
רקע פיקודי ,עדיפות לממלאי תפקידים קמב"ץ, אג"ם או דומה, בעל רצון להיות שותף לתהליכים שאין דומה להם
בעל יכולת ,אסרטיבי,

דע לך כי אצלנו הסגל משקיע מעל ומעבר שעות וימים בלי חשבון ,והכל לטובת היחידה והקהילה,

גמול??? שכר אין , שעות נוספות יש הרבה , סיפוק אדיר מובטח.

כמובן הפניה לגברים ונשים, אנו גאים בכך כי היחידה כוללת בתפקיד הדרכה בכיר אישה (קצינת מילואים) ובן מיעוטים.

לפניות ואנא בפרטי בלבד,
[email protected]

השרשור מיצה את עצמו , המשרה עדיין פנויה,
בתאום עם מנהלי הפורום אבקש לנעול השרשור

איציק, תמיד מוזמן לקפה וליום סיור עימנו לראות את העבודה ההתנדבותית

asafk
12-06-08, 22:48
מתנדבי ושוטרי מתנ"א - כולם יודעים את דעתי עליהם. אבל זה לא קשור. מאיר פירסם מודעת "דרושים", וחבל שלא פירסם אותה בלוח בלי שתהיה יכולת להגיב.
עם זאת, טוב שמדי פעם יש דיון הוצאת קיטור על המשטרה...

הדיון הזה נעול, אתם מוזמנים לפתוח דיון באוף-טופיק שכותרתו "מוציאים עצבים על המשטרע ומתנדבי מתנ"א המשועממים".

אסף.

-->