PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקשת יעוץ לגבי רקסטון מול קאיה סורנטו

תמר
24-05-08, 11:58
שלום רב,
מתלבטת בין סורנטו לבין רקסטון.
הנושאים החשובים לי בבחירת הרכב הם:
- ברובו המוחלט לנסיעת כביש
- נוחות לשלשה נוסעים מאחור (כולל מיזוג מפוצל)
- תצרוכת דלק שאינה גבוהה!!!!!(חשוב ביותר)
- אמינות +חלפים זולים בעת הצורך
- יצוגיות ופינוקים בתוך הרכב
- פחות חשוב לי נושא השכירות של הרכב אני מתכננת להשאיר אותו אצלי זמן רב)
אשמח מאוד אם תוכלו לסייע.
תמר

IlanHadar
24-05-08, 12:55
תמר, ברוכה הבאה ונקווה שתידבקי בחיידק השטח בהקדם.

מציע שתתחילי בחיפוש בפורומים, ראה למעלה בסרגל הכלים "חפש", חפשי את המילים סורנטו ורקסטון.

בגדול הרקסטון הנו רכב שעל פניו נראה שעונה יותר על הדרישות שלך לפי הנתונים שנתת, כמו פינוקים בתוך הרכב (אם תלכי על הרקסטון בנזין בעל ריפודי העור).

אם לאחר שקראת יש לך עוד שאלות, זה המקום.

תמר
24-05-08, 16:23
תמר, ברוכה הבאה ונקווה שתידבקי בחיידק השטח בהקדם.

מציע שתתחילי בחיפוש בפורומים, ראה למעלה בסרגל הכלים "חפש", חפשי את המילים סורנטו ורקסטון.

בגדול הרקסטון הנו רכב שעל פניו נראה שעונה יותר על הדרישות שלך לפי הנתונים שנתת, כמו פינוקים בתוך הרכב (אם תלכי על הרקסטון בנזין בעל ריפודי העור).

אם לאחר שקראת יש לך עוד שאלות, זה המקום.

אילן שלום,
ראשית תודה על התגובה המהירה.
יש לנו פג'ארו לשטח ולכן הרכב הזה הוא יותר למשפחה ולנסיעות כביש.
לא מצאתי מידע (לא בפורום ולא במבחני דרך) לגבי הרקסטון- בעיקר לגבי תצרוכת דלק (משמעותי מאוד אנחנו גרים מחוץ לעיר).
מה לגבי אמינות ומחירי חלפים?
תודה,
תמר

IlanHadar
24-05-08, 19:16
תמר,

לא ידוע על הרקסטון בעיות אמינות מהותיות (אותה רמה כמו שאר הקוריאניות).

למידע נוסף על אמינות הרכב או אחרים בדקי באתר הזה:
http://www.honestjohn.co.uk/carbycar/index.htm

עכשיו לדיון:
כיוון שזה רכב נוסף במשפחה ונושא הדלק כאן הוא הנושא המהותי במחירי הדלק היום (שמתי סולר אתמול בסורנטו 480 ש"ח מיכל מלא!) ולא יראה הרבה שטח אם בכלל, אז למה: לסחוב את כל המשקל המיותר של שלדה נפרדת, תיבת העברה, ציריות וכל ה 4X4 בכלל, לא חבל.

אני מניח שהתרגלת לישיבה השולטת של רכב 4X4 אז יש לך היום מבחר ג'יפונים במחירים סבירים ואם כבר אז יש רכבי משפחה נחמדים (סיטרואן פיקסו, פורד S-Max וכו') יושבים גבוה, רכבים נוחים ביותר וצריכת הדלק שלהם תמיד תהיה נמוכה יותר מרכב 4X4 גמלוני.

נמרוד
24-05-08, 22:54
בפורום ג'יפים לא היית מצפה לקבל תשובה כמו של אילן, אבל אני רק מחזק אותה. עזבי אותך מרכב שטח/ג'יפון דמו רכב שטח. מה גם שכבר יש לך רכב שטח אחד רציני ומכובד לטיולים (הפאג'רו). מה גם שאת אומרת בפירוש שחסכון בדלק חשוב (אני מניח שאכפת לך מהסביבה ולא רק מהכיס). קני מכונית נוסעים איכותית, שתהיה חסכונית, אמינה, בטוחה, וזולה יותר. ואם את צריכה יותר מקום - אז מיניוואן-קומפקטי בסגנון פיקאסו/S-max.

itayhi
25-05-08, 00:20
אני לא יודע אם קאיה קארניבל נחשב אצלכם כקומפקטי....

אבל יצא לי לנסוע קצת על אחד כזה.
דיזל, מרווח מאוד (ברשיון 7 מקומות כולל הנהג, תכלס, יש מקום ל-6)
מרגיש מאוד נעים על הכביש, תנוחת ישיבה גבוהה "כמו בג'יפ".

איתי

-->