PDA

צפייה בגרסה מלאה : היגוי הידראולי מלא לרכב מהיר - קישור לדיון אמריקאי

נמרוד
25-05-08, 08:20
מצאתי דיון מעניין כולל אנשים שהתנסו בעניין ברכבי מהירות, אני יודע שהנושא מעניין אנשים מסויימים פה בפורום שמתכתבים איתי בפרטי.
http://www.race-dezert.com/forum/showthread.php?t=17198

רק בקשה ליזרד - תקרא היטב, תבין, תשאל מה שאתה לא מבין. רק אחר כך תסיק מסקנות .

חנן-ג'יפולוג
25-05-08, 12:26
יש בהרבה משאיות שנעות על כבישי ישראל והעולם, סרנים אחוריים עם היגוי הידראולי מלא, שלא מקושר בשום קשר מכני לתיבת ההגה. בוכנה שמוזזת על ידי תיבת ההגה, ומזיזה על ידי חיבורי צינורות הידראוליים בוכנה שנמצאת על הסרן.

אגב, יש גם סרנים עם היגוי אלקטרוני. ללא כל קשר הידראולי להגה הקדמי.

lizard
25-05-08, 18:18
רק בקשה ליזרד - תקרא היטב, תבין, תשאל מה שאתה לא מבין. רק אחר כך תסיק מסקנות .

אני לא מסיק שום מסקנות כי רכב באחה אפילו לא דומה לרכב שדברנו עליו.
אני שאלתי, לא מתוך ביקורת אלא מתוך רצון להבין את ה"מאחורי הקלעים", למה אסור לרכב עבירות בקטגורית האדוונצ'ר להיות עם היגוי הידראולי מלא.
קבלתי תשובה, התשובה נראית לי תשובה אמיתית ולא משהו בסגנון של "ככה" ולכן אני מקבל אותה.
אני חושב שעם הנסיון של הרכבי אקסטרים ורכבים כמו של מוסטפה שהם בעלי היגוי הידראולי מלא, אין סיבה שלא לאפשר היגוי הידראולי מלא אבל לא אני כתבתי את התקנון ואין לי שום טענה כלפי אלו שכן טרחו וכתבו.

האמת היא שהשאלה שלי הייתה אפילו יותר ספציפית, האם רכב אדוונצ'ר המיועד רק לתחרויות מתחם סגור יוכל להיות בעל היגוי הידראולי מלא. קבלתי תשובה שלילית ואין לי בעיה עם זה (וכמו שכתבתי לך למעשה אורביטל זה רכיב די יקר. רק החלק שמחבר בינו לבין ההגה, לא כולל הגלגל הגה, עולה בסביבות ה1200 שקל, האורביטל עצמו עולה בסביבות ה4-5 אלף בפעם האחרונה שבדקתי. תיבת הגה של סיקס, סופה וכדומה יש כמו זבל).
אני אישית מתכוון לקחת תיבת הגה של וונדורה ולהוציא ממנה חיבורים לצילינדר הידראולי שיהווה BACKUP לדראגלינק ויאפשר לי להשתמש בתיבה יחסית חלשה על סרן כבד וצמיגים גדולים.
יעבוד, סבבה, לא יעבוד, נמצא פתרון אחר :-)

-->