PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלקים למכירה

davidror
28-05-08, 12:29
שלום לכולם אנ חדש בפורום נהנתי לקרוא את כל ההודעות המענינות שיש כאן וכל הכבוד על התמיכה שכולם נותנים אחד לשני ישר כוח
יש ברשותי מלא חלקים למכירה של ניבה מחלקים קטנים ופלסטיקה ועד למכניקה גדולה דברו איתי אם מישהו צריך משהו בנוסף ישנו מגן חזירים קידמי במצב מעולה ו4 גאנטים מגנזיום
דרור 0547542020:)

צביקה קרבורטור
04-06-08, 21:23
שלום לכולם אנ חדש בפורום נהנתי לקרוא את כל ההודעות המענינות שיש כאן וכל הכבוד על התמיכה שכולם נותנים אחד לשני ישר כוח
יש ברשותי מלא חלקים למכירה של ניבה מחלקים קטנים ופלסטיקה ועד למכניקה גדולה דברו איתי אם מישהו צריך משהו בנוסף ישנו מגן חזירים קידמי במצב מעולה ו4 גאנטים מגנזיום
דרור 0547542020:)

שלום רב וברוך בואך לפורום!
בהקשר לחלקים שברשותך,תמונה שווה אלף מילים, אם תוכל לצלמם ,ולהעביר את התמונות לקישור ולהעלות אותם לפורום, ו/או לפרט בפרוטרוט את החלקים שברשותך, ולציין גם את המחיר שאתה דורש בעדם, תוכל לעשות שרות טוב לחברי הפורום ובעלי הלאדות.
בברכה
צביקה

davidror
05-06-08, 01:25
שלום רב וברוך בואך לפורום!
בהקשר לחלקים שברשותך,תמונה שווה אלף מילים, אם תוכל לצלמם ,ולהעביר את התמונות לקישור ולהעלות אותם לפורום, ו/או לפרט בפרוטרוט את החלקים שברשותך, ולציין גם את המחיר שאתה דורש בעדם, תוכל לעשות שרות טוב לחברי הפורום ובעלי הלאדות.
בברכה
צביקה

שלום צביקה נראה לי קצת מגוחך לצלם ניבה שלמה כמעט מפורקת לחלקים כמו שאתה מבין מכך ישנם מלא חלקים אם אתה צריך משהו פשוט תתקשר ואני ישמח לעזור עד כמה שאפשר בנוגע למחירים תשובתי די זהה אין לי מחירון ואין בכוונתי להתחיל לרשום מחיר לכל חלק וחלק מכיוון שישנם עשרות חלקים בטל זה יותר מהר ופשוט המחירים די עממיים כפי שאתה בטח יודע...;)

-->