PDA

צפייה בגרסה מלאה : מועדון טריוס

איילב
29-05-08, 22:12
שלום לכולם
אנחנו כמה חברה שמנסים להקים מועדון טריוס ככל שירשמו יותר חברה ככה ייטב אז כל המעונין נא ליצור איתי קשר במייל [email protected] ונהיה בקשר
אייל

mulder
30-05-08, 12:31
אני בפנים, שלחתי מייל.

איילב
31-05-08, 01:06
אחלה חברה בואו!!!!!!!!!!

איילב
12-08-08, 23:15
פעילות ראשונה מועדון טריוס
בשבת האחרונה התקים המפגש הראשון של מועדון טריוס הנכם מוזמנם לצפות בכתבה ובתמונות.
בעלי טריוס מוזמנים להרשם למועדון!!
http://www.4x4.co.il/articles/article.aspx?pCat=NEWS&catID=1&articleId=6706

איילב
02-09-08, 23:14
נפתח אתר מועדון טריוס כולם מוזמנים לבקר באתר
www.terios.tk (http://www.terios.tk)

kobiarava
03-09-08, 13:39
לא קצת מוגזם, העניין עם טופס ההתחייבות לפני כל טיול\פעילות משותפת? בסה"כ כמה חברים שמטיילים ביחד...

איילב
03-09-08, 14:17
לא קצת מוגזם, העניין עם טופס ההתחייבות לפני כל טיול\פעילות משותפת? בסה"כ כמה חברים שמטיילים ביחד...

כשמדובר באנשים שאתה לא מכיר ולא יודע איזה נסיון יש להם היות ואתה (אני) זה שמוציא אותם עדיף ככה

jase
05-10-11, 11:17
חברים שאלה...

אני נוסע לטיול בדרום בשאיפה נחל צין... יחד עם זוג שיש להם טריוס..
יש קטעים שהוא לא יכול לעבור בנחל צין?
ואם מישהו יכול לשתף אותי במסלול שכן מתאים לו באיזור... רצוי יחד עם מים....
אגב ובלי קשר...
מי שמעוניין לקבל מידע על מסלולים בצפון או העמקים... מוזמן לשאול בשמחה...

תודה..

דרור ברלי
05-10-11, 12:24
לי אין טריוס וגם לא יהיה. למה? ככה... יש אלף סיבות. אבל זה לא העניין.
מה שאני אומר לך ובאחריות - בידיים הנכונות והמיומנות, טריוס זה אוטו שיודע להפתיע לטובה. אפילו להפתיע מאוד.

מה שאנחנו לא יודעים, וזה מה שחשוב כאן, זה איזה מכוניות אחרות יוצאות לטיול הזה.
מספיק שיהיה בטיול ג'יפ/רכב שטח/SUV אחד "נורמלי", כלומר עם הילוך כוח, צמיגים נורמליים, גודל ומשקל סבירים, וכמובן ציוד חילוץ רגיל כמו רצועות ושאקלים וכו' = יכולת למשוך, לסייע ואולי גם לחלץ את הטריוס במקומות בהם הוא יתקשה ו/או בעליו יחשוש לגרום לו נזק, לא תהיה לו ולכם שום בעיה.
נכון שיהיו כמה מקומות ומעברים שבהם טריוס יצטרך לעבור בזהירות, או לחילופין עם תנופה, אולי לבנות קצת מע"צ ולכוון מבחוץ, נכון שברכב השני הרצועה תצטרך להיות ב"היכון" לאורך רוב הטיול. אז מה? זה לא יוריד לכם אפילו מ"מ מהכיף של הטיול.

תסתכל כאן: http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=59809
הגברת הנחמדה הזו בטריוס הלבן, נוהגת חבל על הזמן (מידיעה אישית) ויודעת מה היא עושה. ברור שבשביל טריוס מדובר בטיול אתגרי והיא לא יצאה לבד לטיול הזה. יש שם כלים גדולים, חלקם גם משופרים וגיבורים - בשבילם הטיול הזה הוא קל, אבל הם נותנים גב חזק ובטחון לטריוס בטיול שיש בו גם כמה מכשולים, אבל אי אפשר שלא לחייך ולהתפעל מהיכולות של הטריוס בידיים נכונות לעבור בהמון מקומות שנחשבים לעבירות בינונית פלוס.

אז צאו לטייל ותיהנו. (וכמובן מוטב שיהיו שני ג'יפים כאלה מהסוג שהזכרתי, למקרה שבו דווקא אחד מהם ייתקל בבעיה, ואז הטריוס יתקשה/לא יוכל לסייע לו...)

jase
05-10-11, 17:47
מה קורה דרור... (גם אני דרור אגב..)
תודה על המידע.... אני קצת חושש בגלל הנהג בטריוס... הוא קצת מפחד עליו.. :)
אני כמוך גם לא מתכוון לקנות טריוס... מכל מיני סיבות..
אבל אתה מכיר את המסלול או קטעים ממנו שיכולים להיות יותר קלים ?
או לחילופין מסלולים אחרים לשלושה ימים באיזור הדרום שמשלבים מים.. :)
תודה

דרור ברלי
05-10-11, 18:46
מים?
אתה באמת לא רוצה לטבול במים הזרחניים של הצין....
וגם מומלץ לשטוף טוב טוב את תחתית הרכב אחרי שטבל בהם.

MR BIG
05-10-11, 19:53
לא רוצה להיות הפסימי שבחבורה אבל....
אף פעם לא הבנתי את הרעיון של לטייל / להקים מועדון לפי סוג הרכב.
מה הקטע?
חוץ מתמונה מגניבה ויפה של כמה רכבים זהים שאפשר לעלות לפייסבוק .....מה המהות שבעניין?
יש כל כך הרבה פרמטרים לפיהם יש לבחור/לברור את האנשים איתם יוצאים לטייל...
לא יודע, אולי אני מפספס משהו.
מטיילים עם אנשים....- לא עם מכוניות.....

בכל מקרה תהנו.
אייל.

jase
06-10-11, 00:38
א. אנחנו לא מתכוונים להכנס למים המזוהמים של צין.... אבל כמו שאתה בטח יודע... עין עקב או בסגנון... הם מהמעיינות היפים לטעמי בארץ..... ואפשר בכיף להכנס..

ולגבי ההודעה האחרונה... אתה צודק ב 10000% גם אני לא מבין את הקטע של טיולים לפי סוג רכב... מלבד היכולות הזהות בשטח... וגם זה נתון לויכוח / שיפורים

אנחנו יוצאים לטיול של חברים 5 רכבים שונים..... בתאילנד ראיתי פעם משפט יפה..... "it's not where you are , it;s who you meet"
ואני לחלוטין מאמין בזה...

-->