PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגם ל- F350

ישי שושני
01-06-08, 20:23
הצמיגים כבר עברו 60000 ק"מ והגיע הזמן להחליפם , אשמח אם יש למישהו נסיון בהחלפת הצמיגים לקוטר גדול יותר באופן רשמי ברשיון
תודה
ישי

eysham
02-06-08, 11:15
ישי,

באופן "רשמי" לא נראה לי שפורד יתנו את ברכת הדרך...
אני אשמח לשמוע אם יש אפשרות.

רצ"ב התכתבות שלי עם שירות הלקוחות בארה"ב.

איל
________________________________________ ________________

I am a proud owner of a 2007 F-350 Superduty Diesel 6.0
Could you please send me a list of all tire sizes that are approved by the ford motor company to use on my vehicle, maitaining safety and warranty

The Israeli dealer will not let us F-350 users swap from the 275/70/18 wheels that are imported to Israel

Thank you
Eyal

Dear Eyal

Thank you for contacting the Ford Motor Company Customer Relationship Center regarding the specified tire size for your 2007 Ford F-350

In an effort to assist you, we researched your inquiry. Our resources indicate that your vehicle is equipped to use 275/70R18E tires

Furthermore, only use replacement tires and wheels that are the same size, load index, speed rating and type (such as P-metric versus LT-metric or all-season versus all-terrain) as those originally provided by Ford. The recommended tire and wheel size may be found on either the Safety Compliance Certification Label or the Tire Label which is located on the B-Pillar or edge of the driver's door. The use of any tire or wheel not recommended by Ford can affect the safety and performance of your vehicle, which could result in an increased risk of loss of vehicle control, vehicle rollover, personal injury and death. Additionally, the use of non-recommended tires and wheels could cause steering, suspension, axle or transfer case/power transfer unit failure

If you have any other inquiries, please feel free to contact us and we will be happy to address them for you

Sincerely
Nelson
Customer Relationship Center
Ford Motor Company

For online support visit us at: www.customersaskford.com which contains answers to frequently asked questions and links to other key product and service information.
________________________________________ _______

Dear Nelson

Thank you for your reply
Does this mean that I can not change tire/wheel size to a different size - that other F-350 are sold with by Ford?
That does not make much logic... to say the least

when I order a truck, and choose a tire/wheel combination from YOUR list, do they make any changes in chassis/suspention/Transmission/any other part of the truck besides the actual wheels?

why should it make a difference to change them after sale?

thank you
Eyal

Dear Eyal

Our records indicate that you contacted the Ford Customer Relationship Center on January 10, 2008, and our Customer Care Representative advised you to use replacement tires and wheels that are the same size, load index, speed rating and type (such as P-metric versus LT-metric or all-season versus all-terrain) as those originally provided by Ford. The recommended tire and wheel size may be found on either the Safety Compliance Certification Label or the Tire Label which is located on the B-Pillar or edge of the driver's door. The use of any tire or wheel not recommended by Ford can affect the safety and performance of your vehicle, which could result in an increased risk of loss of vehicle control, vehicle rollover, personal injury and death. Additionally, the use of non-recommended tires and wheels could cause steering, suspension, axle or transfer case/power transfer unit failure.

Furthermore, the Ford Customer Relationship Center (CRC) is primarily intended for our North American customers. For information on Ford products and services in your area, please visit our website at:

1) www.ford.com
2) select 'To Global Sites'

Alternatively, you may wish to contact the Export Operations representing your area directly.

The Export Operations for Israel can be reached at

Email:
[email protected]

Phone:
+1 (1) 313 594 4857

At this time we are unable to provide you with an alternate response. If any additional information regarding this matter should become available in the future, please let us know

If you have any other inquiries, please feel free to contact our regional Ford Customer Relationship Center. They will be happy to address your questions.

Sincerely
Iris Camille
Customer Relationship Center
Ford Motor Company

הצפרדע
02-06-08, 16:36
איזה עגלים מומחי כסת"ח - מזכיר קצת את הבירוקרטיה הישראלית.

נמרוד
02-06-08, 22:43
זה תשובה מנוסחת היטב לשאלת קיטבג מנוסחת היטב.

tzagi
03-06-08, 01:10
זה תשובה מנוסחת היטב לשאלת קיטבג מנוסחת היטב.

בינגו!
במיוחד מאז הרפתקאות פורד עם ברידג'םטון ואקספלודרים אל תצפה לתשובה אחרת, בוא אני יתרגם את התשובה לעברית צחה מינוס הPC:

לא תקבל מאיתנו רשות אפילו להחליף את המכסה של הונטיל,
איך שהרכב יצא מהמפעל, זה מה יש. ולמה אתה מטריד אותנו בשטויות בכלל?
יש לך יבואן, טרטר אותו,
זה לא אשמתינו שבמדינת ישראל למישהו אכפת על איזה גודל צמיג אתה נוסע.(אנחנו לא רגילים לטימטום כזה ולא יודעים מה להגיד לך חוץ ממה שמותר לנו להגיד לך)

ישי שושני
04-06-08, 11:16
אז אף אחד לא החליף לצמיגים במידה שונה ? ללא אישור / כן אישור?
דרך אגב לפני שבוע חזרתי מארהב ויש שם מכוניות כמו שלי בכמויות ולאף אחד אין צמיגים אורגינלים ולא ג'נטים אורגינלים חלק מאוד גדולים אפילו "48 וחלק סביר "38 וכאלה ואפילו ראיתי בכביש כמה מכוניות כמו שלי מונמכות עם צמיגי מרוץ ואורות מתחת למכונית ומכסה מנוע שקוף עם תאורה בלילה ומנוע מבריק מניקלים חבל"ז
ישי

הצפרדע
04-06-08, 11:52
אני לא החלפתי למרות שאני משוכנע שהצמיג הנכון לרכב הזה הוא "37.

המכלולים שלו חזקים מאד ומסוגלים לשאת כזה קוטר צמיג(בעקר כשמדובר במי שמשתמש ברכב כפרייבט כמוני ולא מעמיס עליו אף פעם יותר מ100-200 ק"ג) ואני חושב שזאת תהיה חוויה בעקר בשטח אבל גם בכביש.

נראה לי גם שצריכת הדלק שלו תשתפר ממשית, וזאת נקודה חשובה כשמדובר בשתיין כרוני של סולר דל גופרית.....

אני לא עושה זאת מכל הסיבות הידועות - אחריות, משטרה, ביטוח, חשש ממה יקרה אם חו"ח תקרה תאונה, וכו' וכו'.

eysham
04-06-08, 14:35
לא ממש קשור לשטח, אבל יש כתבה במגזין הגה (לא הגה בשטח...) על איזה בחור ששיפר את ה-F שלו (2007 כמו שלי ושל ישי)וניסה להפוך אותו למכונית דראג.

בכל מקרה בין שאר הצעצועים, מנורות, צ'יפים וכו' הוא החליף צמיגים וגלגלים ל- 20 אינטש אם אני לא טועה וחתך משהו כמו 40

נוט מיי קאפ אופ טי אבל יפה

איל

lightor
05-06-08, 00:19
אני לא החלפתי למרות שאני משוכנע שהצמיג הנכון לרכב הזה הוא "37.

המכלולים שלו חזקים מאד ומסוגלים לשאת כזה קוטר צמיג(בעקר כשמדובר במי שמשתמש ברכב כפרייבט כמוני ולא מעמיס עליו אף פעם יותר מ100-200 ק"ג) ואני חושב שזאת תהיה חוויה בעקר בשטח אבל גם בכביש.

נראה לי גם שצריכת הדלק שלו תשתפר ממשית, וזאת נקודה חשובה כשמדובר בשתיין כרוני של סולר דל גופרית.....

אני לא עושה זאת מכל הסיבות הידועות - אחריות, משטרה, ביטוח, חשש ממה יקרה אם חו"ח תקרה תאונה, וכו' וכו'.

צריכת הדלק תשתפר? כל מי שמדבר על הגדלת צמיגים טוען שהצריכה תגדל.

אנא - האר את עיניי.

תודה

הצפרדע
05-06-08, 09:28
צריכת הדלק תשתפר? כל מי שמדבר על הגדלת צמיגים טוען שהצריכה תגדל.

אנא - האר את עיניי.

תודה

הבעיה העיקרית בפורד הזה, היא שהוא רכב עבודה עם הרבה מומנט ויחסי העברה מתאימים למשאית, דבר הגורם למנוע לעבוד הרבה בטורים גבוהים - ההילוכים מתחלפים בטורים גבוהים יחסית, וגם אם אתה לא רוצה אתה מוצא עצמך מושך הילוכים מעבר ל2000-2200 סל"ד, ובדיזל כה זה הרבה.

בעיר ובבין עירוני מקומי(כמו איילון וכביש 4 למשל), זאת צרה וזה הגורם העיקרי לבזבוז הדלק.

כשנוסעים מחוץ לעיר במהירות סבירה, לאחר שכבר הגעת להילוך הגבוה, אפשר לקבל צריכה של 6-6.5 ק"מ לליטר, אבל בעיר הממוצע גרוע מאד ויכול להגיע ל 4 ק"מ וגם פחות אם אתה לוחץ.

אצלי הממצוע עומד בערך על 4.7 ק"מ לליטר. מכיוון שיש לי צובר ואני קונה את הסולר המיוחד הזה במחיר של כ 5.4 ש"ח לליטר(הרבה יותר זול מבנזין...), זה איכשהו נסבל.

אם יחסי ההעברה יהיו גבוהים יותר(או שהגלגל גדול יותר) אין לי ספק שבנהיגה נורמלית צריכת הדלק תשתפר משמעותית, שכן מומנט לא חסר לבהמה הזאת.

ספי גוזלן
05-06-08, 15:05
ב f שלי מורכבים צמיגים 325\55\22 כמעט ואין השפעה בזינוק ובתוספת ציפ למנוע הבהמה תולשת תאספלט .את המידה אפשר "לסדר" ברישיון למרות שרק המוות בטוח ואין לדעת מי מחכה מעבר לפנייה הבאה אגב הייתי מאוד שמח לדעת איפה קונים סולר 10 ב 5 ומשהו כי אני משלם כמעט 7 אחרי הנחה של 3 שח

ישי שושני
05-06-08, 15:25
ב f שלי מורכבים צמיגים 325\55\22 כמעט ואין השפעה בזינוק ובתוספת ציפ למנוע הבהמה תולשת תאספלט .את המידה אפשר "לסדר" ברישיון למרות שרק המוות בטוח ואין לדעת מי מחכה מעבר לפנייה הבאה אגב הייתי מאוד שמח לדעת איפה קונים סולר 10 ב 5 ומשהו כי אני משלם כמעט 7 אחרי הנחה של 3 שח

ספי שלום
אשמח באם תאיר את עיני היכן ניתן לקנות צמיגים וג'נטים כולל סידור ברשיון וגם אשמח לדעת כמה עלה לך
תודה מראש
ישי

eysham
05-06-08, 16:04

ספי,

אם אפשר...
1. איזה צ'יפ שמת?
2. אצלך הרשיונות "מסודרים"?
3. איזה צמיג זה? איזה חברה? כביש מלא או גם לשטח?

איל

ספי גוזלן
05-06-08, 16:39
הציפ הוא שלbully dog לא כדאי לחסוך או לעבור תוספת של 100 כס מניסיון האוטו פשוט מיתפרק לגביי הצמיגים הם של bf מישלין הפרופיל זה משהו דיי באמצע עושה תעבודה הוספתי תמונה בפרטי כדיי שתבינו כמה הגלגל הזה עעעננק

UNIX
05-06-08, 17:38
ספי ראיתי את הפורד שלך ליד עזריאלי נראה לי
היא גם מוגבההת? אם כן זה שאני שעצרת וצילמתי

ספי גוזלן
05-06-08, 21:10
כן הוא מוגבה 6 אינצ pro cohmp הקיט כולל
שני קפיצים קדמיים,הנמכה למוט מייצב,הנמכה לתיבת הגה,4
בולמים,פלטפורמות הגבהה לסרן האחורי עם 4 שלות מואורכות,
4 משולשים שמנמיכים את המאחזים של הסרן הקידמי,הקיט פשוט להרכבה
{8שעות עבודה וחבר טוב}
ודואג שכל החלקים החיוניים יעמדו במקום ללא מתיחות לא רצויות, האוטו נוח
יותר משמעותית, החיסרון היחידי הוא שההגה קשה יותר למתעניינים 1050 ד
תמורה טובה לכסף

lightor
06-06-08, 00:40
5.4 ש"ח לליטר כולל מע"מ? מי הספק שלך...

גוזלן- אתה יכול לשלוח את הקוד של קיט ההגבהה? איך הרכב מתנהג בשטח?

תודות

UNIX
06-06-08, 02:25
הרכב שלך מדהים ממש הרגשתי לרגע שאני בארה"ב !!!
יש לי תמונות שלך בפלאפון

ספי גוזלן
06-06-08, 06:32
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2008-F250-F350-4x4-6-Pro-Comp-Stage-I-Lift-Kit_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2em2 0Q2el1116QQitemZ250254180647 זה הקישור לחנות באיביי , יש להם אחלה שרות ומשלוח מהיר
יש לקחת בחשבון שכמעט אף אחד לא שולח לארץ כך שחייב תחנת בניים
אני שלחתי את זה תחת הסיווג" גלגלים וקפיצים למרסס חקלאי " וזה
חסך לי אישורים ממשרד התחבורה והמממון כסף
לשאלתך האוטו נוסע בשטח לא רע בעיקר בים עדיין קופצני אבל הרבה פחות
מסעות עבירות לא ניראים לי לעניין{לשם כך יש לי יונימוג בלתי פציץ}:p:p:p

-->