PDA

צפייה בגרסה מלאה : התולעים על חשבון הבית -ללא תוספת

מאיר רוטברג
03-06-08, 18:24
נסענו צפונה לטיול באמצע שבוע ,
כולכם מכירים את כחל ,ממש לפני הצומת,
קפה וותיק משקיף על הנוף הייתה שעת צהריים לא מיהרנו נכנסנו,
כמובן כתמיד לקפה הימני לא למסעדה משמאל ,
אני מזמין קפה רעייתי וחברתה מזמינות סלט חסות ,

לקראת סיום הסלט רעייתי משמיעה קולות של מישהיא שעומדת להקיא אני מסתכל אחרי אצבעה המושטת ותולעת מטיילת להנאתה בצלחת ,

לוקח את הצלחת מחכה איזה מינימום 5 דקות עד שיואיל הקופאי/מנהל/ אחראי לצאת ,
ואומר לו " שמע ידידי טעית בחשבון חייבת אותנו זול מדי אנחנו ביקשנו סלט חסה ואתה הבאת סלט חסה עם תולעים , אתה צריך לחייב אותנו בגין תוספת" ומראה לו את התולעת

הנ"ל נועץ בי מבט בוהה ,לא אומר מילה ,
שלא תחשבו בטעות שהנ"ל הגיע לשולחן ביקש סליחה , לא ממני מהבנות שאכלו את התולעים ורצו לשרותים להקיא, לא נוריד לכם מהחשבון, רוצים משהוא במקום אולי קפה ?

כלום,לא ניגש ,לא דיבר מילה התעלם לגמרי נכנס למטבח ,

עכשיו גם הבנתי למה לוקחים את הכסף מראש,
שלא יצטרכו להחזיר ,

אז אם חשקה נפשכם בתוספת לסלט ללא תשלום זה המקום בשבילכם.,

דרור הראל
03-06-08, 20:24
אולי הזמנתם סלט עם "פרוטונים"?

דרור הראל

UNIX
03-06-08, 21:06
גועל נפש
יש אתר שנקרא תלונה חפש אותו ותגיש תלונה נגדם הם כבר יטפלו בתלונה שלך
וכומבן לא בשביל הכמה שקלים של הסלט אלא בשביל שכל פעם שמישהו יחפש אותם בגוגל יופיע לו הסיפור שלך

kobiarava
03-06-08, 21:47
אני קיבלתי בשבוע שעבר כמה חתיכות פלסטיק מטוגנות בציפוי פריך בצלחת של קלמארי, במסעדה אילתית ידועה ויקרה. לא נעים במיוחד, לגלות אותן תו"כ לעיסה. גם שם, ד"א, לא קיבלתי כל פיצוי ואפילו לא התנצלות של ממש, רק מלמול של המלצר ש"אני אבדוק את זה במטבח, לא יודע איך זה הגיע לשם...". זה לא הפך לחלק מהשירות הישראלי הידוע באדיבותו? מי שלא דופק על השולחן, לא מגיע לו התנצלות\פיצוי\החלפת מנה\שירות באופן כללי? אולי נשאל את זה אחרת-יש מישהו שחווה חוויה הפוכה לאחרונה, שבאו, התנצלו, החליפו מנה, הורידו מהחשבון, שלחו קינוח ע"ח הבית, מה שמקובל במקומות אחרים בעולם?

קובי

UNIX
03-06-08, 21:52
כן קרא לי במסעדה באשדוד כמה פעמיים
בעבר ניהלתי מסעדה והיו מצבים שיצא אוכל לא כמו שהלקוח מבקש
נכון זה מרגיז אבל תמיד ביטלתי ללקוח את ההזמנה

איציק - 4X6ZH
03-06-08, 22:41
ואני הייתי צריך להוציא פוליסת (חדשה ) ביטוח לאופנוע גדול
הפקידה בסוכנות ביטוח לא בדיוק רצה לעשות את הביטוח וסיפרה סיפורים שהם מפסידים
אז עשיתי ביטוח במקום אחר
למחרת הגיעה בדואר חידוש ביטוח לאופנוע הישן ( שנמכר )
וכאן כבר הפקידה ( אותה אחת באותו משרד ביטוח ) לא יכולה לבטל ... תשלח לי את זה עם שליח .
מענין לחדש את הביטוח בשקט בשקט זה בסדר
לקחת כסף את זה יודעים טוב
לתת שרות לבקש סליחה לבטל פוליסה לרכב שכבר לא קיים
זה קשה ?!
אז מה זה תולעת בסלט חסה ?
הרי כולם יודעים שחסה זה בית גידול לתולעים
כמו שסוכני ביטוח זה משרדים מסודרים וממש לא ברור למה קשה לבטל פוליסה
ובדיוק כמו שמוסכים הם גנבים שרלטנים ובכל הזדמנות משחילים תולעים למנוע .:shock:
ותולעת בחסה לא מצדיקה כזאת חגיגה .
איציק

UNIX
03-06-08, 23:04
איציק אתה צודק ב 99 אחוז !!!
התולעת זה התפל העיקר זה השירות !!!

GodsFather
04-06-08, 09:33
מי שלא דופק על השולחן, לא מגיע לו התנצלות\פיצוי\החלפת מנה\שירות באופן כללי? אולי נשאל את זה אחרת-יש מישהו שחווה חוויה הפוכה לאחרונה, שבאו, התנצלו, החליפו מנה, הורידו מהחשבון, שלחו קינוח ע"ח הבית, מה שמקובל במקומות אחרים בעולם?

אני :)

מוזס מכירים? יצא לי כמה פעמים להתקל שם בבעיות שירות , תמיד קיבלתי פיצוי באופן יזום מהמסעדה , בלי לפצות פה בנושא.

פעם אחת הם הביאו לי את המנה הראשונה יחד עם העיקרית - הופס הקינוח היה על חשבון הבית
פעם אחרת המלצר היה ישנוני ועייף - שוב , קינוח על החשבון.

אוונגרד - אשכרה ראיתי במצלמות אבטחה את אחד העובדים דוחף את הידיים שלו לצלחת עם המנה שלי , לפני שהיא יצאה אליי. אחרי שאמרתי את זה למנהל, ראיתי אותו גם צועק עליו, דרך אותן מצלמות, זה היה מצחיק.

סיפורי שירות לא חסר, לא כולם מודעים לזה , לא לכולם איכפת מזה - כל עוד העסק מצליח להכניס לקוחות, אפשר להרשות לאחד/שניים ליפול. במיוחד אם מדובר במיקום נדיר או בעסק בודד באיזור (מסעדה באמצע שום-מקום וכד').

לגבי תודעת השירות בחברות הגדולות (תקשורת סלולרית, אינטרנט, כבלים, ליסיניג וכל דבר אחר שיש לו מוקד שירות טלפוני) - שם זה פשוט המוטו, הם אפילו אומרים את זה ללקוחות בפרצוף "על כל אחד שילך ,אני מקבל 3 חדשים, אז לא נורא" (מנהל שירות סלקום ומנהל שירות 012 אמרו לי את זה בשיחה אישית).

UNIX
04-06-08, 10:48
כל חברהדגדולה תתיחס אליכם פחות יפה ואפילו בזלזול מאשר מקום קטן כנ"ל לגבי נותני השירות
גם כי תמיד יבואו פראיירים חדשים וגם כי תמיד אתה יודע שיש לרשותם את האמצעים להעמיד לך סוללות של עורכי דין
ככה שאתה לא יכול לעשות שום דבר

GodsFather
04-06-08, 10:54
וגם כי תמיד אתה יודע שיש לרשותם את האמצעים להעמיד לך סוללות של עורכי דין
ככה שאתה לא יכול לעשות שום דבר

פה אתה טועה.

בדיוק בגלל שמדובר בחברה גדולה , בתי המשפט לא מקלים איתם ראש.

אם תבוא בתלונה אמתית על שירות או כשל אחר שמצדיק תביעה , בי"מש יבוא לקראתך משום שהוא יודע שלחברה זה יזיז את הציפורן בעוד שלך כלקוח קטן זה יהיה משמעותי.

חבילות אינטרנט שהופרו , חשבונות סלולר לא מוצדקים ועוד דוגמאות , אם הלכת עם זה לבימ"ש ואכן יש דברים בגו , אתה תקבל את הפיצוי המגיע לך ולא צריך בשביל זה איזה עו"ד רציני, מספיק שיהיה ניסוח תלונה רציני ולא סתם התבכיינות או משהו שקרי.

Saar
04-06-08, 12:49
אם בעינייני חסות ותולעים מדובר...
לפני חודש בערך, מסעדת בלקסטיר בפארק המדע ברחובות,
מהמנה הראשונה (סלט עם חסה) נפלה חיפושית מתה.
המלצרית כמעט הקיאה :D
מיד התנצלה, הודיעו לי שלא אחוייב על הארוחה (לא הייתי צריך לומר דבר, זה היה ביוזמתם),
שאלו אם ארצה מנה אחרת והוסיפו קינוח ללא חיוב.

אז כן, יש מקומות שיודעים לתת שירות.
תמיד יהיו תקלות, השירות נמדד בדרך ההתמודדות עם אותן תקלות.

סער.

-->