PDA

צפייה בגרסה מלאה : רישוי כטרקטור לבאגי Edge Pirana?

Kernel
04-06-08, 12:00
בימים אלו אני ועוד חבר שוקדים על 2 באגי מהסוג הנ"ל,
לצורך הבנייה, הופנה סכום של 20 אלף זוזים, התוכניות בדרך מחו"ל וסיכמנו עם סדנה שכבר בנתה יותר מבאגי אחד על הבנייה.

ולענייננו, השימוש עצמו בבאגי הוא בעל סיכון מסויים[אע"פ שהוא בנוי ע"י 200202 תקנות] יש סיכוי לפציעה/לתאונה עם גי'פ מרצדס שהפגוש שלו שווה כמו 10 באגי כאלה.
רציתי לדעת אם ישנה אפשרות להעביר את הבאגי תחת רישוי של טרקטור[טרקטורון?] על כל המשתמע מכך[ביטוח חובה, ג', טסט וכו'], לשטח בלבד.

עשיתי חיפוש על נפלאות העבר ואני מקווה לשמוע חדשות מאדם שכן עבר את התהליך הזה.

kobiarava
04-06-08, 13:48
אם עשית חיפוש בנושא, ודאי הבנת שאין שום סיכוי בעולם שתצליח להוציא לו רישוי, של טרקטור, מטוס קרב או סמיטריילר, אלא אם כן הסדנה שתבנה את הבאגי היא מפעל רכב מוכר מוסמך ומורשה, ואז התהליך יעלה כמה מאות אלפים, אבל בסוף אולי יש סיכוי...
אבל האפשרות היחידה שלך, אם נהיה רציניים לרגע, הוא לבנות ולהיצמד במדויק לתכניות של פירנה, שכבר אושרו על פי תקנון קטגורית המיני באגי (ראה מס' שרשורים בנושא), ובבוא העת להוציא לרכב רישיון תחרותי, שיאפשר לך להתחרות, אם תרצה, אבל גם לנהוג בו בשטח, כנסיעת אימון, בכל זמן שתרצה, באופן חוקי לחלוטין, ובהתאם גם לבטח אותו ואת עצמך.

קובי

YoavR
05-06-08, 14:42
ובבוא העת להוציא לרכב רישיון תחרותי, שיאפשר לך להתחרות, אם תרצה, אבל גם לנהוג בו בשטח, כנסיעת אימון, בכל זמן שתרצה, באופן חוקי לחלוטין, ובהתאם גם לבטח אותו ואת עצמך.

אמן!

tomerz
05-06-08, 19:32
האם אפשר לקבל עוד פרטים על הסדנא :p
ויש לי תוכניות חדשות של הברקודה

mate
05-06-08, 20:25
לא יודע לגבי הנ"ל
אבל מכיר honda pilot שעבר בדיקות וקיבל רישוי טרקטורון, כמו טומקאר
רז

עודד זנטון
05-06-08, 21:45
לא קשור בכלל. אבל 20 אלף שחים יספיקו או שזה תקציב לשילדה או משהו בסיגנון?
אני שואל כי בתקציב כזה, גם אני רוצה...

lior_b.s
06-06-08, 09:54
לא יודע לגבי הנ"ל
אבל מכיר honda pilot שעבר בדיקות וקיבל רישוי טרקטורון, כמו טומקאר
רז

זה כי הונדה פיילוט נבנתה ע"י מפעל רכב מורשה...

ליאור

Kernel
06-06-08, 11:08
20 אלף זוזים הינם ל-2 שלדות באגי + כל מיני רכיבים[ציריות ונספחים],
המחיר לא כולל בולמים, ברקסים, מנוע, גיר ודוושות.

-->