PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגונים לג'ימיני החדש

nerez
06-06-08, 18:01
שלום,
יש לי ג'ימיני חדש ואני רוצה למגן אותו בצורה הבסיסית ביותר.
אני לא הולכת לעשות טיולי שטח,אולי פעם בכמה חודשים משהו מתון ביותר.
הרכב משמש בעיקר לנסיעות עירוניות ובין עירוניות וכמובן אני גוררת נגרר עם אופנוע פעם-פעמיים בשבוע לתוך השטח.
1.מה כדאי למגן?
2.באיזו חברה כדאי להזמין את המיגון?

ohadfogel
06-06-08, 22:26
עם זה ככה אז את ממש לא צריכה מיגונים, ועוד שאת אומרת פעם בכמה חודשים שטח מתון אז בכלל אין צורך

נמרוד
07-06-08, 01:33
אכן, את לא צריכה למגן כלום. תתחדשי ותהני!

nerez
07-06-08, 12:41
הבעיה היא שאני חוששת מכל מיני אבנים תועות ויש הרבה כאלה בשבילים בהם אני גוררת את העגלה עם האופנוע .וגם האם הג'ימיני מספיק גבוה ?
כל הבעיות האלו די הרסו לי את המיצובישי סופר לנסר שלי,לכן החלפתי לג'ימיני ואני קצת חוששת שהן יחזרו על עצמן.

gmike
07-06-08, 16:53
מיצובישי סופר לנסר הוא רכב מאד נמוך, גם יחסית למשפחתיות דומות.
לג'ימיני מרווח גחון הרבה יותר גדול בהשוואה למיצובישי.ומיקום טוב יחסית של המכלולים.
סעי ללא מיגונים, בזהירות, לאט לאט את כבר תלמדי איזה אבנים את יכולה להעביר בין הגלגלים ואיזה לעקוף מהצד..

חןניצן
08-06-08, 08:16
אז כמו שכבר הקדימו אותי לא צריך לרוץ ולמגן אלה אם את חיית שטח אמיתית

אבל לשון בשקט זה לא פחות חשוב ואם אין לך בעיה של כסף אני ממליץ בחום על
רסטה בצומת גדרה צדי וגידי זה החברים שלא ידעת שהם שם

למה שלא תתיעצי עם המומחים אני משוכנע שלא ידחפו לך שם סתם מיגונים לחינם
אני החלפתי גם את הבולמים ואני לא מבין איך נסעתי עם המקוריים (שמיים וארץ)
וכן סעי ותהני אחלה רכב.:D

popolo
02-07-08, 10:56
גם נסיעה חד פעמית בשטח בעביקות קלה יכולה לגרום לנזק לא נעים
סה"כ לג'ימני 20 ס"מ של מרווח גחון שני מיגונים חשובים מיגון מנוע (מיגון קדמי ) וחשוב שיבלוט מעבר לפגוש וכן מיגון לתיבת ההעברה (טרנספר) מיגון נוסף הוא מיגוני צד להגנה על התפרים לאורך הרכב מתחת לדלתות ותא הנוסעים מיגון זה נדרש לאלו שמטפסים מדרגות בשטח

asafa
02-07-08, 21:45
הג'ימני שונה מSUV שונים, בכך שיש לו שני סרנים חיים, כך שממש אבל ממש, אין צורך למגן אותו בשביל טיולים קלים או בנוניים, ונהג מיומן גם לא צריך מיגונים בשטח קשה.
שימרי על הכסף לדברים שימושיים יותר.

-->