PDA

צפייה בגרסה מלאה : תצורת פנסים אחוריים בטרופר מודל 99 וצפונה

עמיתT
08-06-08, 19:49
שלום לכולם,
שמתי לב שישנם טרופרים להם הפנסים האחוריים (בתפקידי האיתות ואור הבלם) כולם נמצאים על הגוף העליון ואילו (רוב גדול, אני מניח מודלי ה-99 וצפונה, מה שנקרא ה-MARK 3) מורכבים הפנסים בפגוש. לקראת תכנון פגוש אחורי ברצוני להעלות את כל הפנסים לחלק העליון (כפי שמופיע בתמונה המצורפת).
אני מכיר שיש אפשרות להשתמש רק בחלק העליון בתצורה הנוכחית ולהפוך אותו לסטייל אמרקאי- שבו אור הבלם גם משמש לאיתות- אבל... לא בא לי!
האם משהו מכיר איפה ניתן למצוא פנסים כאלה? או אולי לבצע התאמה של שנתון ישן יותר למודל 99?
חפשתי כבר בEBAY אך לא מצאתי את התצורה הזאת...

http://imgsrv.pic4u.co.il/2/517/b8dfac70b15a49ecbb983e34b47ae2d905.jpg

תודה רבה,

עמית

tooshey
08-06-08, 23:45
עמית
בתמונה שצירפת זה לא טרופר מישראל.(שים לב לגודל הגלגל...)
לא ראיתי תצורת פנס כזו בטרופר בארץ, בשום דגם.(בארץ,פנסים אחורים זהים בכל השנתונים)
טכנית, אם תתעקש, תוכל לשתול את כל המנורות מלמטה בפנס העליון (יש בו תא אחד ללא שימוש כלל).
מעשית, זכור שזהו שינוי מבנה שלא בטוח יתקבל באהדה ע"י בוחן.
לדעתי, שלב בפגוש שאתה בונה פנסים אוניברסלים של נגרר ב 50 ש"ח ליחידה.

בברכה,טושי

sofanish
09-06-08, 19:04
היי עמית
אצלי ברכב הבקליות הן מהתצורה הנ"ל
אני קניתי את הרכב כך ונאמר לי שמדובר בדגם אמריקאי שהוא אף יותר זול לרכישה מהבקליות המקוריות שנמכרות בארץ ב UMI (לא כזה מפתיע)
הפנסים אצלי מחווים שאור הברקס פועל גם בבקליות אלו ולא נראה לי שיש בעיה לחבר גם את האיתותים כפי שאתה מתעניין
כמו שאמר טושי,לך על הפיתרון הזול והאפקטיבי כמו רבים מבעלי פגושי הברזל האחוריים באתר (סמוראים וסיקסים למינהם)
בנתיים ... תמונה
תמשיך לעדכן על התקדמות הפגוש
איתי

עמיתT
10-06-08, 17:00
תודה חברה,
האמת היא- שאם פנס אונברסלי כזה עולה 50 ש"ח אז אלך על הפתרון הזה, למרות שמעניין לראות אם אפשר להשתיל גם נורה כתומה בתא הפנוי.
בכל מקרה אעדכן,
איתי- האם עבור כל שאלה נקבל תמונה מעניינת של הטרופר שלך?
אם כך יש לי המון שאלות...:D:D:D

עמית.

-->