PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד פעם סטארטר.

רכס חיים
02-04-04, 04:45
כשאני מניע ומשחרר את המפתח הסטרטר ממשיך לטחון עד שאני מנתק את המצבר. האם הבעיה בריליי? אם המנוע יתחיל לעבוד ,מה שטרם קרה , האם הבנדיקס ידחף לאחור? למישהו יש הערכות נוספות?

Bulldog
02-04-04, 10:44
כן, נצל את הזמן החופשי שלך להחלפה של כל המערכת למערכת מהטרנספורטר וגמור עם הסיפור, יותר מדי אילתורים שלא מתאימים מכמה יצרני רכב שונים לא בהכרח נותנים לך את הטוב מכל מערכת, הם יוצרים לך ברדק.
כך רכבת כח שלמה מאותו יצרן על כל הרכיבים המקוריים שלה ותראה את כמות הבעיות צונחת למטה.

רכס חיים
03-04-04, 17:00
זה מה שהולך להיות בחודשים הקרובים. אני מקווה לסיים את כל ההשתלות עד תחילת החורף הבא. זו עבודה ברמה גבוהה בהרבה מהידע שלי אך בעזרת הידע שבפורום אני מקבל יותר בטחון לעשות את זה.

רכס חיים
04-04-04, 19:07
התקלה נבעה מזה שאחת האוזניים של הברגים נשברה כי כבר כשקיבלתי את הסטרטר היא היתה סדוקה. כתוצאה מכך הסטרטר צנח מעט ושינה את מיקומו ועם ההתנעה הוא נתפס בגלגל התנופה ללא יכולת לחזור למקומו.אני מקווה לקבל מחר את הסטרטר מתוקן.

Bulldog
04-04-04, 21:19
אני לא מבין, אתה גם ככה לא מתכנן לטייל עם האוטו, לקחת חופש מיוחד בשביל להחליף לו את המנוע, אז למה להתעסק בזה?
אני בטוח שהטרנספורטר ב145K הגיע גם עם סטרטר תקין עליו, תרכיב הכל מאותו יצרן וגמור עם הסיפור.
יותר מדי התאמות או כאלה לא מוצלחות סתם מעכבות אותך.

ארז
04-04-04, 21:33
עומר אל תהיה כלכך מתוסכל..... :lol:

Bulldog
04-04-04, 21:41
מתוסכל?
לא יודע, אצלי תושבות קפיצים של סיקס, קפיצים של סופה וסרנים של סקאוט מתחברים יופי עם יו בולטים של היילקס.
אז אני חושב שההתאמות שלי מאד מוצלחות.

רכס חיים
05-04-04, 04:15
אני לא מתכוון לוותר על טיולים, הרי לשם כך אני בונה את הכלי. כל עבודה חייבת להתיים עד יום שישי, כדי לטייל בשבת. בעבודה גדולה כמו החלפת מנוע גיר טראנ' - אני בונה את כל המערכת בחוץ , רואה שהכל מתקתק, אז מפרק את הישן ומשתיל את החדש. ככה אני לא משבית את הג'יפ לחודשים ובינתיים מטייל.

-->