PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחר בעזרת ה' אני הולך להביאי ג'יפ יפייפה... שאלה..

יקיר ולוטקר
14-06-08, 11:23
מחר אני בעזרת ה' הולך להביאי וויטרה סידקיק שנת 89 יד 5 במצב מעולה הכל עובד הכל מתוקתק כמו שצריך יש שיפורים יש הכל על הרכב אני לא צריך להשקיע שקל !!

כל הקטע שכל נראה כ''כ טוב ויפה הכל עובד הכל סבבה....אבל עדיין....

מה עוד צריך לישאול את המוכר מה צריך עוד לבדוק על הרכב בישביל הביטחון לאחרכך

הרכב אחרי טיפול צמיגים חדשים טסט לשנה אין שריטה אחת על הרכב הוא פתוח בריזנט חדש חדש הכל חדש מערכת כיסאות הגבהה ביקני חדש בולמים הכל הכל הכל מה עוד צריך לדעת ???? 8)

UNIX
14-06-08, 11:41
למה הוא מוכר?

lior_b.s
14-06-08, 11:49
שזה 4X4...כבר היה פה שרשור של מישהו שקנה דגם כזה 2X4 בלי לשים לב...יש כמה כאלה בארץ..

ליאור

GodsFather
14-06-08, 13:04
מה בדקת ברכב ? מהדברים שרשמת,נראה שהתרשמת רק חיצונית ואולי עשית סיבוב קליל...(אל תיפגע, אני מסיק מהכתוב, לא מכיר אותך)

מה עם המנוע? בדקת אותו מעבר ללשמוע באוזן וללחוץ בגז? גיר ? טרנספר (אם יש בכלל, כמו שליאור אמר)? איך תא המנוע ? איך נראית מערכת החשמל שלו ?

מה הכוונה "יש שיפורים, יש הכל" ? הוא מוגבה עם קיט או בדרך אחרת ? יש נעילה אחורית ? יחסי העברה ? מיגונים מיוחדים ? גגון ? תוספות אחרות חוץ ממערכת סטריאו וחלונות חשמל ? וו גרירה ? כננת ? (אני רושם כל דבר אפשרי, תמחק את החסר)

והנה עוד משהו קטן.... הרכב שנת 89, זה 19 שנה על הכביש, זה אומר שבשנה הבאה אתה מתחיל (בעזרת ה' ) 2 טסטים בשנה, ושם אתה צריך את עזרת ה' כמו שלא חשבת...

אז בבקשה ממך, תן פרטים על הרכב, פרטים טכניים יותר.

3Beni aroh
19-06-08, 18:02
טוב אז ככה..
יקיר זה חבר שלי..
ואני יענה לכם על השאלות כי הוא לא נראה לי שהוא יצליח חח
הויטרה אכן שנת 89.. חיצונית היא יפה להפליא.. וגם פנימית..
מנוע של בלנו שנת 2001 במצב מצויין
צמיגים 50\50 חדשים חדשים.. במידה 235
נעילה אחורית תקינה
וו גררירה ברישיון
הצמיגים גם ברישיון

זה מה שאני הספקתי לראות על האוטו בפעמיים שראיתי אותו..

GodsFather
19-06-08, 18:07
תקרא את מה שאני שאלתי , תענה לזה גם. דרך אגב, השם כנראה עיכב את העסקה, כי ה"מחר" כבר אתמול מלפני שבועיים...

חוצמזה, ראיתי שיש פה בפורום אחד שדי לחוץ למכור ויטרה שנת 96 שעל פניו נראית כעסקה לא רעה(הבדל של 7 שנים , הרבה יותר שקט בראש מבחינת הטסטים, התעייפות החומר וכד', לא מכיר את המצב המכני או את המוכר וגם לא את המחיר של ה89, אבל רק על ההבדל בשנתון זה שווה מבט)

Gilad
19-06-08, 19:59
המנוע בלנו מופיע ברשיון?

Saar
19-06-08, 20:34
מספר הרישוי של הויטרה המדוברת הוא במקרה: 13-250-89 ויש לך דגל קנדה קטן על הדלת האחורית?

סער.

-->