PDA

צפייה בגרסה מלאה : אזהרה נגד !!!rocky road

איש
20-06-08, 22:22
שלום לכולם .

ברצוני להזהיר אותכם מפני רכישת מוצרים בrocky road .
לפני כשבועיים טסתי לארה"ב והזמנתי מוצרים : נעילת דיפ ו יחסי העברה 4.16 .

הכל היה בסדר גמור בצעתי את ההזמנה , ואז ביקשו ממני ליצור עימם קשר טלפוני אלמנת לוודא את זמינות המוצרים במלאי , ככה עשיתי דיברתי עם בחור בשם צרלי שהוא בעצם האחרי על האביזרים הנ"ל ,

הוא אימת לי שהמוצרים קיימים במלאי , אך לפתע הוסיף כי לגבי יחסי העברה קיימת "עמלה" נוספת של בערך 150$ הכרוכה בהחזרת המכלולים הישנים של הטרנספר, טוב מיואש מפאת חוסר זמן הזמנתי את המוצר והסכמתי לשלם את העמלה המטופשת של ה150 $ .

כאן חשבתי שהעניין מסתיים , בקשתי הזמנה של עד 3 ימים בתאריך של ה9 לחודש, והם שלחו את המוצר להזמנה רק ב12 , כמובן שהיה גם את יום שבת ראשון שפדאקס לא עובדים , לבסוף ב17 לחודש הרבה מעבר ל 3 ימים הגיע המוצר , ונחשו מה ?

כן אין נעילת דיפ , וכן חוייבתי לכל מי שטעה אחרת , לאחר בירור מולם במייל מסתבר שאין להם במלאי ושהם ישלחו לי את המוצר כשהוא יהיה זמין ! תודה !

רק לידיעתכם המלצה חמה לא להזמין שם חלקים פשוט חבל , את אותו יחסי העברה יכולתי לקנות דרך קלמיני בעלות של 490 + קיט התקנה אשר בתוספת תשלום ב rocky road , ללא כל עמלות מונפצות ,

בקיצור רבותי אל תעשו את אותה טעות שאני עשיתי !

grand
20-06-08, 22:32
אין חדש תחת השמש.
http://www.jeepforum.com/forum/showthread.php?t=441808

lizard
20-06-08, 22:52
נצל"ש
לאחרונה רכשתי מוצרים במאות דולרים מטליקו4X4. רק אחרי שביטלתי את העסקה דרך פייפל הם טרחו פתאום לענות לי למיילים.

המלצה שלי, להתרחק.

yoav
21-06-08, 08:43
יופי,
איפה הייתם לפני שבועיים?:confused:
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=28166

ההזמנה כבר בוצעה אגב...:mad:

GodsFather
21-06-08, 16:53
היינו פה , אבל לא הזמנו , אלא הסתמכנו על נסיון של שנים עברו.

יכול להיות שהגישה השתנתה , לי אין נסיון רע איתם אבל עכשיו כשאני קורה , אני יודע לא להמליץ כי דברים משתנים. אחד החסרונות בלהזמין מעבר לים.

ודרך אגב , לגבי העמלה של 150 דולר, הם מציינים את זה מפורשות באתר, כשאני קניתי את הקיט שלי , זה מה שמנע ממני לקנות אצלהם, דרך אגב, ממה שאני הבנתי, זה אומר שהעמלה היא כי הם מרתחים את הקיט מקומבינה של גלגלי שיניים ולא מייצרים קיט FROM SCRATCH כמו אחרים... ע"ע TRAIL-GEAR

dkrauss
22-06-08, 13:04
יואב - ס'תכל על התגובה שלי לשירשור שלך.....
חוזר שוב אולי אמזון קצת יותר יקרים אבל את המוצר קיבלתי לפני הזמן שהם הבטיחו
( כן וזה לא היה ספר ....אלא נעילה לג'ימני )

דוורן

danip
22-06-08, 16:09
אני הזמנתי קיט לטרנספר דרך trailtough לפני כשנה, המשלוח הגיע לפני הזמן.
באותו זמן גם הזמנתי נעילה מ rocky road ולא היו בעיות, המשלוח הגיע בזמן.

כך שמבחנתי שניהם מומלצים.

דני

s_n_p
22-06-08, 17:56
לפני כחודש הזמנתי מ www.tellico4x4.com
נעילה + קיט ספייר של פינים וקפיצים. החבילה הגיע לכתובת בארה"ב תוך 4 ימים, וכעבור עוד 3 ימים היתה אצלי ביד, רק מה, הסתבר שהם שחכו לשים את הקיט הספייר בפנים. כרגע אני בהתכתבות איתם, הם מודים בטעות, אבל לא מוכנים לשלם את המשלוח לארץ. לא הכי הוגן לשלם 100 שקל על כמה קפיצים ופינים ( 15$ על הקיט ו 12$ על המשלוח ) , אבל תמיד יכול ליהיות יותר גרוע...

tzagi
22-06-08, 18:44
ודרך אגב , לגבי העמלה של 150 דולר, הם מציינים את זה מפורשות באתר, כשאני קניתי את הקיט שלי , זה מה שמנע ממני לקנות אצלהם, דרך אגב, ממה שאני הבנתי, זה אומר שהעמלה היא כי הם מרתחים את הקיט מקומבינה של גלגלי שיניים ולא מייצרים קיט FROM SCRATCH כמו אחרים... ע"ע TRAIL-GEAR

זה לא עמלה,
זה נקרא CORE CHARGE
הם מוכרים לך חלק ורוצים את שלך חזרה, הם מבטחים את עצמם שתחזיר את הישן שלך אליהם שיוכלו ליצר קיטים נוספים. תחשוב על זה ככה:אתה לא קונה ברזל, אתה רק משלם על השרות.

מילה על כמעט כול ה"חנויות" באינטרנט:
ותקראו טוב!
אף אחד מהם לא מחזיק מלאי!
החלקים קיימים בתמונות בלבד!
הם תלויים בספק או ספקים שלהם בדיוק כמו שאתם תלויים בהם.
אז לפעמים, החלק יושב במחסן של הספק ומוכן למשלוח, ולפעמים הם צריכים להזמין מספק אחר או מהיצרן, או יבואן
ואז זה יכול לקחת גם מעל לחודש, מנסיון!

לכול אלה שטסים לארה'ב, דוד מניו יורק מגיע וכו' ורוצים להיות בטוחים שיקבלו את החלקים בזמן הינה כמה טיפים:
(ובאמת לא משנה ממי הקונים!)
תזמינו מראש, לפחות שבועיים מראש
תתעסקו עם מוכר אמין (יש 1-2 כאלה) בלבד
אחד שלא יפחד לומר לכם את האמת, רובם מפחדים, ולכן תמיד יגידו כן, החלק במלאי, רק שתזמינו מהם, אבל זה חרטה, תמיד.
אתם חייבים את החלק תוך שבוע (בארה'ב)?
קנו מאיבי בלבד! שם אין מוצרים שלא קיימים במלאי!

מקוה שזה פותר את התעלומה.

yoav
22-06-08, 18:46
יואב - ס'תכל על התגובה שלי לשירשור שלך.....
חוזר שוב אולי אמזון קצת יותר יקרים אבל את המוצר קיבלתי לפני הזמן שהם הבטיחו
( כן וזה לא היה ספר ....אלא נעילה לג'ימני )

דוורן

בנעילה הקידמית :p

איש
22-06-08, 18:53

דני

חברה נמדדת לא לפי מה שהיא עושה טוב , וטריביאלי שהיא תעשה , אלא לפי משהיא עושה לא טוב, ואיך שהיא מגיבה כאשר הם באמת טועים , לדוגמא המקרה שלי ,
גם פה הם הודו בטעות אך הם מאשימים את התקופה , כאילו זה מעניין אותי , אני לקוח שילמתי על הובלה מהירה יותר כסף , מין הראוי שיבדקו את המלאי שלהם יותר טוב פעם הבאה או שלפחות יטרחו לשלוח את זה בזמן .

AvigdorAharon
23-06-08, 13:58
קנו מאיבי בלבד! שם אין מוצרים שלא קיימים במלאי!

מקוה שזה פותר את התעלומה.

אבל לפעמים באיבי מוכרים "זבל סיני", איך אפשר להבדיל?

אביגדור

yoav
23-06-08, 18:18
צפירת הרגעה מ ROCKY ROAD : קיבלתי מייל שהמשלוח יוצא עם UPS היום בבוקר, סה"כ ימים בודדים אחרי ביצוע ההזמנה (שאגב עוד לא חוייבה בחשבוני).
עכשיו נקווה ששלחו את הנעילה הנכונה :-|

yoav
23-06-08, 18:19

דני

הזמנת משלוח ישירות לארץ או דרך חבר מארה"ב ?

yoav21
23-06-08, 18:43
אני הזמנתי מהם מוצר לפני שבועיים, והוא הגיע ליעדו ב USA תוך 5 ימים כמו שהובטח לי בטלפון. אני חושב שיש הרבה מאוד אנשים שמרוצים מהשרות שלהם, ולצאת בכזאת הצהרה גורפת...."אזהרה נגד !!!rocky road" על בסיס מקרה יחיד:confused:.
ותמיד ניתן כמו שג'ו רשם למי שלחוץ בזמן להזמין דרך איבי.
יואב

tzagi
24-06-08, 00:15
אבל לפעמים באיבי מוכרים "זבל סיני", איך אפשר להבדיל?

אביגדור

,תסביר בבקשה לציבור צמא למידע מה קשר בן המוצרים שמדוברים פה לזבל סיני...

אתה אפילו מוזמן להעלות דוגמאות להסביר את שאלתך.

danip
29-06-08, 12:54
הזמנת משלוח ישירות לארץ או דרך חבר מארה"ב ?

הבאתי איתי במזוודה.

yoav
02-07-08, 21:29
החבילה הגיעה בזמן וגם שלחו לי מיד אחרי ההזמנה קישור לאתר UPS בו יכלתי לעקוב אחריה בכל רגע מהשניה שהוזמנה ועד למסירה לדוד ב NY (והיא עברה הרב תלאות במחסני בינים בשעות מוזרות)
תודה לעונים

איש
03-07-08, 18:52
אני הזמנתי מהם מוצר לפני שבועיים, והוא הגיע ליעדו ב USA תוך 5 ימים כמו שהובטח לי בטלפון. אני חושב שיש הרבה מאוד אנשים שמרוצים מהשרות שלהם, ולצאת בכזאת הצהרה גורפת...."אזהרה נגד !!!rocky road" על בסיס מקרה יחיד:confused:.
ותמיד ניתן כמו שג'ו רשם למי שלחוץ בזמן להזמין דרך איבי.
יואב

האזהרה יצאה לא לאחר הטעות , אלא לאחר שיצרתי קשר עם חברת rro וקיבלתי שם תגובות שממש לא עונות על שאלותי , וממש לא נותנות פיתרון הולם לבעיותי .

חשוב לציין כי בתור לקוח עקבתי שלב אחרי שלב אחר כל הפעולות הנידרשות כולל בדיקת מלאי טלפונית , שבא דיברתי עם צרלי שהוא אחד ממנהלי החנות ,

חשוב מאוד לציין כי אני ממש לא מתבסס על בעיה חד פעמית אלא אל זילות וחוכמת החלם , אשר נבעה מתגובתיהם של בעלי החנות , מי שירצה מוזמן לפנות למייל והעביר לו את השישרור מיילים המגוכך שלי איתם .

עוד דבר ! את ההזמנה הם ביטלנו (של הנעילה ) רק לחר כמעט חודש מרגע בקשת הביטול לאחר כ 15 מיילים בערך שבהם דרשתי נחרצות את הדבר .

מי שמעוניין מוזמן להזמין דרכם מוזמן אני בכל אופן לא יעשה זאת שוב.

zivo
04-09-08, 17:58
לא יודע על מה אתם מדברים....
יש לי GV 2006 וחיפשתי קיט הגבהה (http://www.rocky-road.com/grandvitara.html). התקשרתי ל RR פעם אחת, שאלתי 3-4 שאלות טכניות + שאלתי לגבי האפשרות לקנות את הספסרים ללא הבולמים (חלק מהקיט לא הקיט כולו). לגבי השאליות הטכניות קיבלתי מידית תשובה מקצועית (הרבה יותר טכני מהתשובות שקיבלתי מיצרני הגבההות בארץ :confused:). לגבי הוצאת הבולמים מהקיט, התבקשתי להתקשר יומיים אחר"כ מתי שהאחראית תהיה.
התקשרתי יומיים מאוחר יותר, הצגתי את עצמי ואמרתי שאני מתקשר מישראל. תוך שניה האחראית היתה על הקו (כמי שרגיל להמתין על הקו בישראל -ע"ע HOT, YES, 555555...זה היה שינוי מרענן). הגברת אישרה מיד וזיכתה אותי במחיר הוגן (על הבולמים שביקשתי להוציא מהקיט).
בחרתי במשלוח UPS מהיר- 3ימים, $41 (7 ק"ג). בדיוק בזמן, 3 ימים אחרי זה הגיע.

על מחיר הפרוייקט כולו, כולל בולמי Pro Comp MX6 מתכווננים, בעדכון נוסף - אבל זה הרבה יותר זול- חצי! מכל פתרון בארץ.

חן צברי
04-09-08, 18:57
בחרתי במשלוח UPS מהיר- 3ימים, $41 (7 ק"ג). בדיוק בזמן, 3 ימים אחרי זה הגיע.

עשית משלוח לארץ?

zivo
05-09-08, 00:56
לא - UPS 41$ זה פנים US.
משם לארץ - במזודה. משלוח של 10 ימים בדואר אמריקאי (USPOST)של המשקל הזה צריך לעלות כ $50 . אבל למי יש כח להתעסק עם הבירוקרטיה של להסביר מה זה 4 הברזלים האלו:D

-->