PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצאתי קיט להגבהה של פורד אקספלורר ורציתי לדעת אם הוא מתאים לדגמי 07

Allon
25-06-08, 02:45
לילה טוב,
מצאתי באינטרנט קיטים פשוטים בעלות של 227 דולר להגבההת החלק הקדמי של פורד אספלורר ועוד כמה בני משפחת פורד ב 2-3 אינץ'.

http://truxxx.com/ford_products/101050.htm

רציתי לדעת קודם כל אם הקיט מתאים לדגמי 2007 - 2008 של האקספלורר כי לא הבנתי זאת מן האתר שמצאתי.
ושנית כל אשמח לדעת אם הגבהה של 3 אינץ' משמעותית בכלל?
לפי מה שהבנתי הקיט ניתן להרכבה בקלות יחסית וניתן גם להסירו בקלות במקרה בצורך.

תודה לכל המשיבים
אלון

tzagi
25-06-08, 04:22
טוב שמצאת,
כתוב במפורש:
This TRUXXX Lift Kit fits all 1998-2008 Ford Rangers, Ranger Edge 4x2 and 4x4, as well as 2002-06 Ford Explorer Sport Trac 4x2 and 4x4 models

שים לב שכתוב EXPOLRER SPORT TRAC

אין קשר בין הרכב הזה, שמבוסס על הרנג'ר, למה שיש אצלך בבית..

Allon
25-06-08, 11:18
טוב שמצאת,
כתוב במפורש:
This TRUXXX Lift Kit fits all 1998-2008 Ford Rangers, Ranger Edge 4x2 and 4x4, as well as 2002-06 Ford Explorer Sport Trac 4x2 and 4x4 models

שים לב שכתוב EXPOLRER SPORT TRAC

אין קשר בין הרכב הזה, שמבוסס על הרנג'ר, למה שיש אצלך בבית..

חבל...
כבר היו לי ציפיות....
אתה מכיר אולי קיט להגבהה של האקספלורר החדש?

תודה

oren148
25-06-08, 11:27
[quote=Allon;204658]חבל...
כבר היו לי ציפיות....

tzagi
26-06-08, 00:45
חבל...
כבר היו לי ציפיות....
אתה מכיר אולי קיט להגבהה של האקספלורר החדש?

תודה

מה זה חדש?

יש שנת יצור?
4X4?
גודל מנוע?

נמרוד
26-06-08, 08:46
ג'ו:

"פורד אקספלורר חדש" בעברית = מודל 2006+, 4X4, מנוע V8 4.9, מתלים נפרדים בכל הפינות, או בקיצור, כזה. (http://www.jeepolog.com/251.html)
http://www.jeepolog.com/with.php?pic=test_ford_explorer_2006/PICT0007%20(Small).JPG

דרור כספי
26-06-08, 11:15
הקיט הזה הוא עבור מוטות פיתול, באקספלורר יש קפיצים, מן הסתם כל הגבהה משמעותה לפחות החלפת הקפיצים (ואולי גם עוד חלקים נכבדים מהמיתלה)

Allon
26-06-08, 15:07
הקיט הזה הוא עבור מוטות פיתול, באקספלורר יש קפיצים, מן הסתם כל הגבהה משמעותה לפחות החלפת הקפיצים (ואולי גם עוד חלקים נכבדים מהמיתלה)

אני רואה שיש לך אספלורר!:p חיפשת או מצאת איזה קיט או קפיצים מתאימים להגבהות?

או שזה מסובך מדי בגלל שלאוטו מתלים נפרדים?

תודה על העזרה כי אנחנו שוקלים לקנות את האוטו ומתכוונים לעשות פעם בחודש חודשים טיולים בשטח.

דרור כספי
26-06-08, 16:15
חיפשתי אבל לא יותר מדי ברצינות, קניתי את האוטו בידיעה שהוא נמוך (עם מיגון תחתית) ואני לא מתכוון להגביה אותו. לי זה מתאים והשאלה איזה מסלולי שטח אתה מתכוון לעשות.

דרור כספי
26-06-08, 16:19
באופן כללי להגבהה יש את המחיר שלה (בעיקר בהתנהגות כביש) בכל רכב, מי פחות ומי יותר. היות וקניתי את הרכב כחדש החלטתי מראש שאני קונה רכב ולא מבצע בו הגבהה, ומתוך החלטה זו בחרתי את האקספלורר.

Allon
26-06-08, 17:14
וההגנות מספיקות?
אנחנו לא עושים טיולי עבירות קיצונים... אנחנו רק עושים טיולים עם הילדים ועוד חברים עם ג'יפים, טיולים של לא יותר מלילה אחד...

אני פשוט לא רוצה שיקרה מצב כמו שקרה עם חבר שהיה לו טרילר בליזר וכל טיול קיבל מכה שעלתה לו כמה אלפיות טובות....

אני רוצה לדעת אם הוא יכול לסוע איפה שגם טראנו, לאנד קרוזר, טראקן ופאג'רו (לא משופרים) יכולים לסוע, כדי שאוכל להצטרף לטיולים של חברים.

תודה שוב
אלון

דרור כספי
26-06-08, 17:31
ההגנות מספיקות לצרכים של טיולי משפחות וכדומה. לדעתי תוכל לעבור בכל מקום בו, נגיד, פג'רו מודל 2001 ומעלה עם מיגוני תחתית אבל לא מוגבה ולא משופר עובר.
ומה שתרויח בנסיעה בכביש לעומת האחרים הוא הרבה :)

tzagi
27-06-08, 00:24
אין ליפט קיט לרכב הזה,
ומסיבות טובות,
יש שמועות שמישהו קימבן בודי ליפט מקיט של 2005
אבל זה רק שמועות.

IlanHadar
27-06-08, 18:33
מנסיוני אין דבר כזה טיולי משפחות שלא צריך הגבהות.

גם אני שהיה רכב חדש שמתי רק מיגונים, המיגונים הורידו את מרווח הגחון של הרכב לפחות מ 20 ס"מ ואכלתי קש, לאחר כל טיול המיגונים היו נראים כמו שמישהו חבט בהם בפטיש 5 קילו. ולבסוף הנזק הגיע ואז כבר נשבר לי והגבהתי את הרכב.

אין דבר כזה טיול משפחות, כל אבן על השביל תפגע במיגון של הרכבים החדשים (לא כולל הדיסקברי ההאמר ואלה, הכוונה לכל האחרים).

שבילי הדרום (למשל נחל ערוד) הם לא השבילים שהיצרנים מתכננים את ה SUV המודרנים שלנו אליהם, רוב העולם לא נוסע היכן שאנחנו נוסעים, אני רואה תמונות של חברים בעולם על שבילים בשדות דשא מוריקים, כאן יש לנו מדבריות עם סלעים!

הפורד אקספלורר הוא דוגמא קיצונית, רכב שמיועד לשוק האמריקאי ל Soccer moms, תכנון הרכב הוא במודע לא לשבילי ארץ ישראל, אלא להקפצת הילדים לחוגים במדינת קוניטיקט.

אם אתה מתכנן לרדת עם הרכב לשטח תסתכל למטה קודם, על מגן הפלסטיק מתחת לפגוש הקדמי ועל הגובה של זרועות המתלים, נזק לרכב כזה יגיע ומהר.

אני ממליץ לך להתייעץ עם סדנאות השיפור בארץ לפני שאתה יורד לשטח, כל ס"מ הוא קריטי, 5 ס"מ יעשו לך פלאים לרכב בשבילי הנגב.

Allon
28-06-08, 00:05
מנסיוני אין דבר כזה טיולי משפחות שלא צריך הגבהות.

גם אני שהיה רכב חדש שמתי רק מיגונים, המיגונים הורידו את מרווח הגחון של הרכב לפחות מ 20 ס"מ ואכלתי קש, לאחר כל טיול המיגונים היו נראים כמו שמישהו חבט בהם בפטיש 5 קילו. ולבסוף הנזק הגיע ואז כבר נשבר לי והגבהתי את הרכב.

אין דבר כזה טיול משפחות, כל אבן על השביל תפגע במיגון של הרכבים החדשים (לא כולל הדיסקברי ההאמר ואלה, הכוונה לכל האחרים).

שבילי הדרום (למשל נחל ערוד) הם לא השבילים שהיצרנים מתכננים את ה SUV המודרנים שלנו אליהם, רוב העולם לא נוסע היכן שאנחנו נוסעים, אני רואה תמונות של חברים בעולם על שבילים בשדות דשא מוריקים, כאן יש לנו מדבריות עם סלעים!

הפורד אקספלורר הוא דוגמא קיצונית, רכב שמיועד לשוק האמריקאי ל Soccer moms, תכנון הרכב הוא במודע לא לשבילי ארץ ישראל, אלא להקפצת הילדים לחוגים במדינת קוניטיקט.

אם אתה מתכנן לרדת עם הרכב לשטח תסתכל למטה קודם, על מגן הפלסטיק מתחת לפגוש הקדמי ועל הגובה של זרועות המתלים, נזק לרכב כזה יגיע ומהר.

אני ממליץ לך להתייעץ עם סדנאות השיפור בארץ לפני שאתה יורד לשטח, כל ס"מ הוא קריטי, 5 ס"מ יעשו לך פלאים לרכב בשבילי הנגב.

עם איזה אוטו היה לך את הניסיון הזה?
כי לדעתי אתם מגזים קצת עם הקטע של ההגבהות...
אני עשית, ולא טיול אחד או שניים עם טרנוים, גלופרים, פאג'רואים ופראדוים סטנדרטים (בלי הגבהות או מיגונים) וכולם עברו מיכושלים לא קלים ללא נזקים במשך כמה וכמה טיולים...(של משפחות)

אלון

IlanHadar
28-06-08, 00:22
עם איזה אוטו היה לך את הניסיון הזה?
כי לדעתי אתם מגזים קצת עם הקטע של ההגבהות...
אני עשית, ולא טיול אחד או שניים עם טרנוים, גלופרים, פאג'רואים ופראדוים סטנדרטים (בלי הגבהות או מיגונים) וכולם עברו מיכושלים לא קלים ללא נזקים במשך כמה וכמה טיולים...(של משפחות)

אלון

אלון,

אתה צודק, אתה מדבר על דור של רכבים שלא ממש קיים היום, אין היום יותר את הרכבים הקשוחים שאתה מציין, כולם מתרככים.
גאלופר נהיה לסנטה פה או לטוסון?
פאג'רו נהפך למפלצת פלסטיק.
טרנו -> ?
טרופר -> נעלם...
פראדו -> לנד קרוזר, למרות שטויטה נותנת רכב משובח זה לא ממש באותה רמה בשטח.

הרכב שעדיין איתי ועברתי את החוויות האלה איתו הוא הסורנטו.

-->