PDA

צפייה בגרסה מלאה : למבינים בטרופרים !!

yariv g
27-06-08, 19:15
שלום לכולם !
ידוע לי שיש דגמים של טרופרים שלא כדאי להיתקרב.

איזה דגמים ???

איזה שנתונים ??

בקיצור מה מומלץ ?? ולמה לא להיתקרב ??

תודה למשיבים...

שגיא S
27-06-08, 19:54
טרופר כעיקרון רכב מומלץ, השנתונים הבעייתים הם:
שנת 99 והלאה, ורק במנועי הדיזל. מנועי הבנזין חזקים ואמינים

idan_c
27-06-08, 20:19
השבוע שאלתי לגבי הנושא,
טרופר מנועי דיזל 3.0 משנת 99
יש להם בעיות באינג'קטורים, ראש מנוע ואף כאלה שהחליפו מנוע.

סוזי המשתוללת
28-06-08, 01:52
ואני אומר אז מה?
נכון שלדגמי הדיזל מ 99 יש בעיות ספציפיות במנוע אבל במרבית המכוניות בארץ כבר בוצע הריקול המדובר ורכב שטופל כהלכה ולא הוזנח ייסע היטב גם בדגמי הדיזל
מעבר לכך עקב הבעיות הנ"ל מחיר הרכב נשחט שלא בצדק ומי שמעז יכול להנות מרכב עם איכויות נסיעה בכביש ובשטח והטובות בקטגוריה ובעלות מגוכחת
למשל במחיר של פרדו 99 עם 125 כ"ס ניתן לקנות טרופר חדש יותר ובהפרש הכסף גם להתקין נעילות / הגבהות וכו'

yariv g
28-06-08, 10:43
ואני אומר אז מה?
נכון שלדגמי הדיזל מ 99 יש בעיות ספציפיות במנוע אבל במרבית המכוניות בארץ כבר בוצע הריקול המדובר ורכב שטופל כהלכה ולא הוזנח ייסע היטב גם בדגמי הדיזל
מעבר לכך עקב הבעיות הנ"ל מחיר הרכב נשחט שלא בצדק ומי שמעז יכול להנות מרכב עם איכויות נסיעה בכביש ובשטח והטובות בקטגוריה ובעלות מגוכחת
למשל במחיר של פרדו 99 עם 125 כ"ס ניתן לקנות טרופר חדש יותר ובהפרש הכסף גם להתקין נעילות / הגבהות וכו'

תודה לכול המשיבים

סוזי סליחה על הבורות מה זה ''הריקול המדובר'' ???

שוב תודה מראש. יריב

מידבר
28-06-08, 10:54
ריקול=recall. במקרה שמאותר פגם בסיסי ביצור דגם מסויים מופצת קריאה לכלל הרוכשים להגיע לתיקון במוסך החברה ועל חשבונה.
המדובר=ציטוט-"יש להם בעיות באינג'קטורים, ראש מנוע ואף כאלה שהחליפו מנוע".
בהצלחה.

idan_c
29-06-08, 00:12
ריקול=recall. במקרה שמאותר פגם בסיסי ביצור דגם מסויים מופצת קריאה לכלל הרוכשים להגיע לתיקון במוסך החברה ועל חשבונה.
המדובר=ציטוט-"יש להם בעיות באינג'קטורים, ראש מנוע ואף כאלה שהחליפו מנוע".
בהצלחה.

תאמין לי שבדקתי את הנושא לעומק... רכבים שלא באחריות לא יקבלו שירות תיקון אולי במקרים מיוחדים.
ולרוב המנועים האלה נקראו לRECALL המדובר וסדר הנזקים היה כמו שאמרתי
קודם כל מזרקים אחרי זה בדרך כלל בעיות בראש ולבסוף גם הוחלף המנוע. אני לא אשלול שמעתי על מקרים של רכבים שאין להם את הבעיה הזו ולא נתקלו בבעיה הזו לפחות עד היום..
שיקול שלך בסופו של דבר..
אני מאוד אוהב את הטרופר, את הצורה את הנסיעה בכביש ואני מניח שגם בשטח הוא לא רע למרות ששם אין לי נסיון איתו אבל הלב שלי אומר לי לא להכנס לרכבים האלה.
נתקלתי בטרופר קצר מודל 2003 יד שניה במחיר של 72000 שקל עם הרבה מאוד תוספות מיגון וכד' ועוד היה גמיש בשביל למכור וק"מ סביר מאוד סביב ה140 אלף.. אבל עדיין אני חושש לא להכנס לצרות של להחליף מנוע ואני אשא בתשלום של 15-20 אלף שקל על מכלולים וכל מה שנדרש להחליף.

שוב פעם :)
בהצלחה ואני מאחל לך מכל הלב!

סוזי המשתוללת
29-06-08, 01:38
עידן כתב...

אני מאוד אוהב את הטרופר, את הצורה את הנסיעה בכביש ואני מניח שגם בשטח הוא לא רע למרות ששם אין לי נסיון איתו אבל הלב שלי אומר לי לא להכנס לרכבים האלה.
.
שוב פעם :)
בהצלחה ואני מאחל לך מכל הלב![/QUOTE]

התגובה שלך לא באה מהלב כי לפי הלב אתה רוצה טרופר אבל המח שלך אומר אחרת
אז אתה יכול להנות מטרופר בנזין
נכון אין ארוחות חינם ומה שלא תוציא על תיקונים תוציא על דלק / הסבה לגפ"מ
ואם אתה חושב שבטויוטה / פג'רו אין נזקים גדולים אתה טועה
תעשה חיפוש על דיפרנציאלים קדמיים של פרדו
תחפש מנוע בנזין לפג'רו 3.5 ליטר
אני יכול לספר לך שלפני שקניתי טרופר חיפשתי במשך חדשים פג'רו קצר /פוררנר
ראיתי כ30 רכבים ורובם ככולם היו מזבלות אמיתיות שדרשו עליהם מחיר מחירון
באותו הכסף קניתי טרופר צעיר בשנתיים יד שנייה עם כל שיפור אפשרי (2נעילות הגבהות כננת וכו')
אפילו יישור קו לא עשיתי מאז הקנייה ואני כבר שנתיים עליו .....
הוא לא הפתיע אותי לרעה בכלום - אפילו לא בצריכת הדלק אלא להיפך
איכות הבנייה שלו היא מהטובות שיש
אחרי שנים של נסיעות בשטח (אף אחד לא שם שתי נעילות לנסוע בכביש)אין כמעט קרקושי מרכב
כל המערכות החשמליות (נעילה מרכזית /ח"ח/וכו')מתפקדות כמו ביומן הראשון וכאחד שגם מפרק לבד הכל אני מבין למה - איכות הבנייה גבוהה מאד
על פניו נראה שלטרופר יש יותר בעיות אבל לא בטוח שסטטיסטית זה נכון באופן משמעותי מכיוון שיש הרבה יותר טרופרים מכל suv אחר
ככלל מכלולי ההנעה שלהם מסיבים יותר מרוב המתחרים וגם התכנון ההנדסי (למעט המנוע)די פשוט
אין כמעט דבר בטרופר שאני לא עושה על המדרכה ליד הבית
בקיצור לכל אחד יש ראש אחר:D

-->