PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפלג חדש

רכס חיים
05-04-04, 20:45
הרבה זמן היה לי חשש שבאיזה יום המפלג יתקע אותי באיזה נחל נידח ואין לי רזרבי. זו המערכת החשמלית האחרונה שלא טיפלתי בה ולכן לא סמכתי עליה במיוחד אחרי 50K ק'מ ועוד לבד בלי הבנה גדולה בחשמל. כשניתקעתי איתה בכביש החוף כמעט שמחתי בגלל הצורך להחליף אותה בחדשה. אחרי שלושה ימי התעסקות ועם שתי מערכות חדשות בעזרתם של גרי בראשונה ודורי בשניה האוטו לא השמיע במשך 6 שעות אפילו שיעול התנעה אחד. מה לא עשינו - הההכככללללללל. אלוהים אדירים , מה ביקשנו - שיעול אחד. אתם מבינים שאני מבועס פחד. זה כבר מפלג של וולוו ,אז מה עוד צריך בשביל מנוע עתיק של טרקטור ישן?? מחר אנסה להחליף קויל אחר, שלישי, ולאחר מכן נחזור למודול ההצתה הרוסי, שהוא כנראה יתן ניצוץ חזק יותר לעומת הקיים שהוא אדום במקום סגול. ולחשוב שהרוסי עשה עשרות אלפי ק'מ בלי להרגיש שהוא ברכב.

Bulldog
06-04-04, 13:40
אני לא מבין, אתה מחפש עיצה?
אז כבר אמרתי לך תחזור למערכות המקוריות ותראה את כמות הבעיות יורדת. זה לא סיקס שאפשר לאלתר עם מערכות אמריקאיות כי זה איכשהו קרוב, זה רכב רוסי וכל פעם אתה צריך לנחש איזה חלק הועתק מאיזה יצרן.

רכס חיים
06-04-04, 17:47
לחזור למערכות המקוריות זו עיצה טובה, אבל מוסקווה לא עונה וקשה לקבל משם משהו גם כנגד תשלום.הפתרון הנכון זה להחליף את כל המערכות חוץ מהשלדה והבודי, מה שאני עושה לאט לאט.

Bulldog
06-04-04, 17:52
אז תוותר על טיולי השבת המסורתיים שלך, תשבית את הרכב ותחליף הכל.
כל פעם שאתה עושה חלק קטן מהעבודה הנחוצה ואז חוזר בשביל להשמיש את הרכב לסופ"ש מקרב אותך למטרה שלך בקצב איטי מאד.

רכס חיים
06-04-04, 19:33
זה המחיר בכדי להינות מהכלי בטיולי שבת וחג. לאן אני ממהר? אני בן 63 ולתחנה הבאה שלי כבר יובילו אותי אם ארצה או לא.

Bulldog
06-04-04, 21:25
אז אל תתלונן על כמות הבעיות שיש לך באילתורים שאתה עושה.

-->