PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדירת אבק לתא הנוסעים

riluman
28-06-08, 17:29
שלום לכם חברים. אחרי שהתגברתי על כל הבעיות המכניות אני מתחיל קוסמטיקה, והכי חשוב לי למנוע חדירת אבק לתא הנוסעים. בנסיעה בפודרה האוטו מתמלא אבל, גם כשהחלונות ופתחי האוורור סגורים לגמריי. הגומי מסביב לדלת שלם, ככה שמה שנשאר זה חדירה מכיוון המנוע. מישהו מכיר את הבעיה ויכול לייעץ לי איך ואיפה בדיוק אני צריך לסגור כדי למנוע מאבק להגיע אליי כשאני נוהג בשטח...? מדובר בויטרה 94 קצרה סגורה. תודה והמשך שבת שלום.

Viper
28-06-08, 18:54
בדוק שהמרכב שלם ואין בו חורים (כתוצאה מחלודה/קידוחים/פתחי ניקוז פתוחים).
התמקד ברצפה ובמיוחד בבתי הגלגלים.
בחומת האש- חפש פתחים שאינם אטומים.
בדוק אטימות הרכב כאשר כל הפתחים סגורים- השפרץ מים עם צינור מסביב לרכב וחפש חדירת מים.

אגב,
יש לך כיוון מסוים שממנו מגיע האבק? או שלא הצלחת לראות?

riluman
28-06-08, 19:35
בחומת האש- חפש פתחים שאינם אטומים.
בדוק אטימות הרכב כאשר כל הפתחים סגורים- השפרץ מים עם צינור מסביב לרכב וחפש חדירת מים.

אגב,
יש לך כיוון מסוים שממנו מגיע האבק?

מה זה חומת האש?
לגביי כיוון-אני חושב שזה מכיוון המנוע, מתחת לתא כפפות. אין חורים במרכב, אין חלודות בכלל ברכב.
מחר אני ינסה עם המים, חשבתי שאולי יש מקומות קבועים שבהם יש את הבעיה בויטרות...מין מחלה. בכל מקרה מחר אני יעשה שיעורי בית ויחזור עם ממצאים. תודה רבה.

TEDDY
28-06-08, 19:43
אני חושב שיש קצת בעיה למנוע לגמרי חדירת אבק לתא הנוסעים בגלל הסירקולציה של האויר שמגיע מבחוץ דרך פתחי האיורור של המזגן.

s_n_p
28-06-08, 21:07
אני מהמר על הגומיה של ידית ההילוכים או של טרנספר.

עודד זנטון
30-06-08, 16:44
לא נשמע לי הגיוני שאתה נוסע עם חלונות סגורים.
בטח היתבלבלתי...
:evil:

raanan
30-06-08, 21:16
מתחת לתא הכפפות צמוד לדופן הימנית, יש כבל שזור המחובר (ע"י לולאה) למנוף פתיחת דלתית אוויר חיצוני.

וודא שהתנועה של הכבל חלקה (ע"י הזזת הידית מפנל המיזוג/איוורור) , אם לא , גרז בקצה.
בכל מקרה וודא שבמצב סגור, מנוף סגירת הדלתית במצב עליון מכסימלי.

בהצלחה
רענן

-->