PDA

צפייה בגרסה מלאה : JK: נזילות מהגג - הכצעקתה?

R-IK
29-06-08, 21:40
האם מישהו מכם בעלי ה JK Unlimited נתקל בחדירת מים באזור התפר שבין שני הגגות או בינם לגג הקשיח? האם קיימת בעיה דומה ב soft top באזור החלון הקדמי?

אשמח לתשובות ענייניות (אפשרי גם בה"פ).
תודה ,אריק.

רונן ג
30-06-08, 11:48
כן. פינה שמאלית קדמית, בין הגג למסגרת החלון. הורדתי את חלק הגג והחזרתי והבעיה נפתרה.

רונן

asafk
01-07-08, 00:14
הבעיה היא כתוצאה מהתאמה לא מושלמת של החלקים הפריקים. צריך לשים לב לסדר ההרכבה, ולא לשכוח לנעול נכון עם הספייסרים.

אסף.

R-IK
01-07-08, 02:00
הבעיה היא כתוצאה מהתאמה לא מושלמת של החלקים הפריקים. צריך לשים לב לסדר ההרכבה, ולא לשכוח לנעול נכון עם הספייסרים.

אסף.

הגעתי לבעיה הזו במהלך איסוף חומר על דגם הרוביקון אנלימיטד מתוך כוונה להביא אחד כזה לארץ.
בדקתי את הנושא לעומק. יש בעיה אמיתית עם הגג הפריק. מצאתי recall שעוסק בנושא ולפי Jeep הבעיה אמורה הייתה להיפתר באזור יוני 2007 אבל מצאתי רישומים של בעלי 2008 שדיווחו על אותה בעיה בדיוק.
נראה לי שמשהו התפספס להם. יש לא מעט פתרונות יצירתיים כדי לפתור\למזער את הבעיה אבל כנראה שהפתרון הסופי יגיע מגג after market.

האם מישהו מבעלי הרכב שהובאו בייבוא סדיר נתקל בבעיה שכזו? האם מכשירי תנועה מצידם ניסו לתקן את הבעיה? משהו?

-- אריק.

נמרוד
01-07-08, 08:41
איטום מושלם של גג פריק (לא רק בפעם הראשונה...) = משימה הנדסית קשה ביותר. אל תצפה לפתרון מהאפטרמרקט. פתרון אמיתי יכול להגיע אם קרייזלר תפשוט רגל, תפורק לחתיכות וחטיבת Jeep תימכר, נגיד, לטויוטה...:D:|

מאיר רוטברג
01-07-08, 09:02
האם מישהו מבעלי הרכב שהובאו בייבוא סדיר נתקל בבעיה שכזו? האם מכשירי תנועה מצידם ניסו לתקן את הבעיה? משהו?

-- אריק.[/quote]

לא, טפו טפו מיים מלח מיים מלח
חמסה

נמרוד
01-07-08, 09:17
גם כנראה שלא תיתקל בבעיה של איטום נגד גשם בחודשים הקרובים מאיר :D

ארז
01-07-08, 13:47
יש לי כמה לקוחות שהתלוננו על העניין הה(ביחד עם חום שמכה על הראש דרך הגג), צריך להבין שהרכב הוא נהדר(במיוחד הרוביקון), אבל הוא אחרי הכל גיפ אמרקאי ברמת יצור והרכבה מאוד נמוכה, כל הפלסטיקה ברכב הזה(וזה כולל את הגג) ברמה מאוד נמוכה.

מאיר רוטברג
01-07-08, 13:52
גם כנראה שלא תיתקל בבעיה של איטום נגד גשם בחודשים הקרובים מאיר :D

נמרוד יקירי שכחת כי הרכב של אישתי ועובר רחיצה כל 3 ימים

amirz
01-07-08, 14:20
הרכב שלי ביבוא סדיר
יש לי אותו יותר משנה
אני נוסע עליו מתחילת אפריל 2007 כלומר עבר חורף שלם וקיץ וחצי
יש לי שני גגות קשיח וברזנט
אני מחליף ביניהם ופרקתי והרכבתי את שניהם מספר פעמים
לא ניתקלתי בתופעה של חדירת מים לא בגג הקשיח ולא בברזנט .

רונן ג
01-07-08, 15:10
הג'יפ הזה לא מושלם למרות שלטעמי הוא קרוב מאוד לזה. אם היה מעניין אותי איכות הרכבה וגימור כנראה שלא הייתי בוחר דווקא בו. כל החסרונות הקטנים והשוליים הללו מתגמדים לעומת התמורה ולעומת מה שאפשר לעשות איתו.

אני יכול לספר על עוד כמה בעיות כמו דרייבשפט קדמי שנוגע בגיר גם עם הגבהה מינימלית וניתוק מייצב, על לוחית רישוי אחורית שחייבים לשנות לה מיקום כי היא נתלשת מכל מדרגה, על דלתות שצריך לטרוק בכל הכוח ע"מ שיסגרו, דלת תא מטען ללא סטופר, פלסטיקים מקרקשים, תופסני מכסה מנוע מגומי גמיש שצריך להחליף, מיכל דלק נמוך בצורה שערורייתית ומעל הכל, תצרוכת דלק של נגמ"ש.

חוץ מזה (בינתיים), הרכב מושלם.

רונן

YNV
02-07-08, 22:14
הגג הקשיח נוזל לעיתים. גם אותה פינה ימנית. אחרי חורף שלם ורחיצה פעם בשבועיים זה קרה לי רק פעמיים. לא רע יחסית לאיכות הפלסטיקה באוטו. הברזנט עדיין לא נזל.
אצלי רוביקון 2007.

יניב

דרור ברלי
02-07-08, 22:49
אני יכול לספר על עוד כמה בעיות כמו על דלתות שצריך לטרוק בכל הכוח ע"מ שיסגרו, דלת תא מטען ללא סטופר, פלסטיקים מקרקשים, תופסני מכסה מנוע מגומי גמיש שצריך להחליף, ומעל הכל, תצרוכת דלק של נגמ"ש.

אין מה לומר. ממש סופה.

R-IK
03-07-08, 01:10
הפתעתם אותי, לא ציפיתי בכלל לתגובות. תודה רבה על המידע ושיתוף הפעולה.
נראה לי שכבר קיבלתי החלטה :rolleyes:

-- אריק.

yoav21
03-07-08, 01:18
והיא לקנות למרות הכל לא?:twisted::twisted::twisted:

R-IK
03-07-08, 01:23
והיא לקנות למרות הכל לא?:twisted::twisted::twisted:

:shock: כן
אופיר אדרי (ofiredri) הבטיח לי ליום ההולדת שפופרת סיליקון לטובת איטום במידה ויהיו נזילות. לא יכולתי לסרב.

amirz
03-07-08, 15:50
מהרגע שסוגרים את הדלת ועד שנוסעים ההרגשה היא כמו בג'יפ ולצורך העיניין ממש דומה לסמוראי משופר, בגודל בנוחות, בעוצמת המנוע, ועוד

אבל ההרגשה של נסיעה ברכב קל, נוח לנהיגה בעיר, וללא ההרגשה הכבדה של משאית קטנה כמו כל רכבי ה-4X4 .

ואם כך אז לשם ההשוואה, הבזנט משופר בהרבה מהסמוראי, הגג הפריק עדיף בהרבה על כל גג פריק בסמוראי, נזילות ורעשי רוח שקטים בהרבה מסמוראי ועוד,

סמוראי זה היפני שאליו צריך להשוות את ה- JK ולא להשוואת לאיכות הגימור בלנד קרוזר .

מאיר רוטברג
03-07-08, 15:56
מהרגע שסוגרים את הדלת ועד שנוסעים ההרגשה היא כמו בג'יפ ולצורך העיניין ממש דומה לסמוראי משופר, בגודל בנוחות, בעוצמת המנוע, ועוד

אבל ההרגשה של נסיעה ברכב קל, נוח לנהיגה בעיר, וללא ההרגשה הכבדה של משאית קטנה כמו כל רכבי ה-4X4 .

ואם כך אז לשם ההשוואה, הבזנט משופר בהרבה מהסמוראי, הגג הפריק עדיף בהרבה על כל גג פריק בסמוראי, נזילות ורעשי רוח שקטים בהרבה מסמוראי ועוד,

סמוראי זה היפני שאליו צריך להשוות את ה- JK ולא להשוואת לאיכות הגימור בלנד קרוזר .

אתה מכיר הרבה בעלי לנד קרוזר שייקנו jk??

לעומת זאת בשבועיים האחרונים קיבלתי עשרות ,כן עשרות טלפונים מחברים באתר
עם שאלות והתלבטויות האם כן או לא

מאור ש
12-07-08, 08:57
אתה מכיר הרבה בעלי לנד קרוזר שייקנו jk??

לעומת זאת בשבועיים האחרונים קיבלתי עשרות ,כן עשרות טלפונים מחברים באתר
עם שאלות והתלבטויות האם כן או לא
סוף סוף אולי נתחיל ליראות ג'יפים אמיתיים במחוזותינו ולא רק את החרטבונות היפנים/אנגליים
המחיר מתחיל להיות אטרקטיבי אבל יש מקום לעוד קצת הורדה במחיר.

hiprex
25-05-09, 14:54
איטום מושלם של גג פריק (לא רק בפעם הראשונה...) = משימה הנדסית קשה ביותר. אל תצפה לפתרון מהאפטרמרקט. פתרון אמיתי יכול להגיע אם קרייזלר תפשוט רגל, תפורק לחתיכות וחטיבת Jeep תימכר, נגיד, לטויוטה...:D:|

והנה עברה שנה וחצי קרייזלר פושטת רגל. אבל לא נראה לי שפיאט זו תשובה לאיכות

Meni_Wrangler
20-07-09, 14:41
שימו לב שלחלק הימני הקדמי יש יותר גומי מהשמאלי וזאת משום שהוא אמור להיכנס מתחת לימני בעת הסגירה.
קרה לי לא פעם שפשוט לא שמתי לב והימני מעך את השמאלי ובכך לא היה איטום מלא. נראה לי שזו הבעיה העיקרית... כלומר - אנשים לא סוגרים את הגג טוב.

אצלי יש בכלל קטע אחר - בוקר אחד אני מניע את האוטו ויש לי כל מיני רעשי טיקטוקים מהגג ובוקר אחרי זה אין כלום... כל הדרך אני ממלמל מתחת לשפם (שאין לי) "זה ג'יפ, זה ג'יפ זה ג'יפ" ומתרגז על עצמי שאני בכלל שם לב לרעשים האלה, אבל האשם האמיתי הוא האוטו הזה.
בתור אחד שהיו לו כמה סופות, פתאום נכנסתי לאוטו שהוא ממש (אבל ממש) פרייבט. שקט להדהים, נוח, נעים, מגיב ופשוט התרגלתי לטוב.

אוקצור - פירוק והרכבה של הגג בסבלנות אמורים לפתור את הנזילות.
האוטו מדהים!!!!!

-->