PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסמוראי לא מניע....

yoez
04-07-08, 15:24
אהלן
היום בבוקר הסמוראי שלי החליט לא להניע ובגללו איחרתי לעבודה:-|
ניסיתי עכשיו שוב והוא עדיין לא מניע הסיפור הוא כזה אתמול הלכתי לאיזה מוסך בשביל לנסות לסדר את המזגן החליפו לי גז ועדיין הלחצים לא נראו להם אז הוא ניסה לבדוק מה הבעיה ולא כל כך הצליח ואמר לי שאני צריך לבוא לטיפול יותר רציני כי הוא צריך לעבוד על זה יותר ברצינות
ויותר מאוחר אתמול בערב כשנסעתי שוב ברכב אז הכנסתי לסוויץ' סובבתי ואז הוא התחיל לעשות רעש כאילו המאורר עובד או משהו כזה עוד לפני ההתנעה שזה לא היה עד עכשיו ואז הנעתי ובדרך הביתה הרגשתי שהוא לא סוחב משהו והיום בבוקר הוא לא הניע בכלל אני חושש שאולי הם דפקו לי אתמול משהו.
מצטער על הסיפור הארוך.... אבל אם למישהו יש רעיון או כיוון איך לפתור את זה אני אשמח אולי אני אצליח להתחמק מלזמין גרר ביום ראשון בבוקר
תודה לכולם ושבת שלום!

Viper
04-07-08, 15:34
כתבת הרבה אבל לא ממש אמרת משהו...
מה בדיוק קורה כשאתה מנסה להניע? יש סטרטר? המנוע מנסה להסתובב?
מה זאת אומרת "לא סחב טוב"- הוא גמגם? נכבה בסרק? קרטע?
תן יותר פרטים שקשורים לאי ההתנעה.

yoez
04-07-08, 15:39
מרוב עצים לא רואים את היער....
צודק קצת איבדתי את עצמי אתמול הוא לא נכבה ולא גמגם פשוט הרגשתי בדרך הביתה שיותר קשה לו לסחוב יש איזה עלייה בדרך הביתה שהוא עולה בדרך כלל בלי בעיה ואתמול הוא התדרדר לשישים שבעים...
ועכשיו יש סטרטר והוא מגמגם ולא מצליח להניע כאילו חסר לו גרוש ללירה..
תודה

Viper
04-07-08, 15:39
מרוב עצים לא רואים את היער....
צודק קצת איבדתי את עצמי אתמול הוא לא נכבה ולא גמגם פשוט הרגשתי בדרך הביתה שיותר קשה לו לסחוב יש איזה עלייה בדרך הביתה שהוא עולה בדרך כלל בלי בעיה ואתמול הוא התדרדר לשישים שבעים...
ועכשיו יש סטרטר והוא מגמגם ולא מצליח להניע כאילו חסר לו גרוש ללירה..
תודה

המנוע עצמו עובד אם אתה בסרק גבוה? או שהוא ישר נכבה?

yoez
04-07-08, 15:42
מה הכוונה בסרק גבוה? הוא לא מניע לי בכלל

Viper
04-07-08, 15:47
כתבת שיש סטרטר והוא מגמגם.
התכוונת שיש סטרטר והוא פשוט לא מניע? כלומר, שומעים את המנוע מנסה ולא מצליח???
אם כן- פרק חיבור פילטר אויר מעל הקרבורטור.
בקש מחבר שיתן סטרטר בעוד אתה "מפמפם" עם כף היד על פתח יניקת האויר של הקרב' עד להנעה.
אל תתייאש- יכול להיות שייקח מס' פעמים עד שיניע.
בפמפום- תסגור ממש את כניסת האויר לקרב' ושחרר וחוזר חלילה.
בוא נעבור את המשוכה הזו- ותחזור לעדכן.

אה! חשוב!!!! תרחיק את הפנים מהקרב' בפעולה זו שכן יכול להיווצר בק-פייר שיעיף דברים לא נעימים לפנים!!!

yoez
04-07-08, 15:51
כן הוא מנסה ולא מצליח להניע ולכן אני כבר בדרכי החוצה....
תודה אני יחזור לעדכן

yoez
04-07-08, 16:19
טוב הלכתי לבדוק מה שלומו וקצת איבדתי את עצמי ניסתי למצוא על איזה פתח אתה מדבר(לפי תמונות ושירשורים קודמים באתר) ולא כל כך הצלחתי ואני מפחד לפרק משהו לא נכון ולהרוס אולי בכל זאת כדאי לחכות ליום ראשון
אגב לא ציינתי ואולי זה משנה שזה סמוראי 94 מוזרק
תודה בכל מקרה

Viper
04-07-08, 16:34
טוב הלכתי לבדוק מה שלומו וקצת איבדתי את עצמי ניסתי למצוא על איזה פתח אתה מדבר(לפי תמונות ושירשורים קודמים באתר) ולא כל כך הצלחתי ואני מפחד לפרק משהו לא נכון ולהרוס אולי בכל זאת כדאי לחכות ליום ראשון
אגב לא ציינתי ואולי זה משנה שזה סמוראי 94 מוזרק
תודה בכל מקרה

כן. פרט די חשוב. זה פשוט אומר שאין לך קרבורטור וכל מה שכתבתי לך היה מיותר... לא משנה.
בהצלחה!

yoez
04-07-08, 16:41
יצאתי קצת טמבל שלא שמתי לב לפרט "הקטן " הזה מצטער העייפות משפיעה...
תודה על העזרה בכל מקרה!
אגב לנסות להניע בדחיפה אפשר או שזה יכול להזיק?

Viper
04-07-08, 16:53
לא נורא- גם אני יצאתי קצת "חומוס" שלא שאלתי אותך אלא הנחתי שמדובר בקרב'...
לגבי הדחיפה- אם יש סטרטר והוא לא מניע- דחיפה לא תעזור.
משתמשים בדחיפה כשאין סטרטר.
כשאני חושב על זה- ייתכן ואפשר לבצע משהו כמו שאמרתי לך גם עם הזרקת דלק- אם כי אני לא בטוח שזה יעזור.
תפרק את חיבור הפילטר אויר לבית המצערת. כדי לפרק את החלק הנכון- מדובר בצינור גומי עם קוטר גדול יחסית לשאר הצנרת ברכב. הוא מגיע מבית המסנן (פילטר האויר) ומתחבר למנוע. פרק בצד המנוע ובמקביל לנסיונות התנעה- פמפם על הפתח. אולי זה יצליח!

yoez
04-07-08, 17:06
אני אנסה תודה בכל מקרה מקסימום גם ככה רציתי להביא אותו למורי שיסדר כמה דברים אז עכשיו הוא יגיע אליו על גרר....

Viper
04-07-08, 17:09
אין בעד מה.
בהצלחה.
תעדכן אם תצליח להניע בדרך שהצעתי- מעניין אותי.

-->