PDA

צפייה בגרסה מלאה : JK: המלצה לקיט הגבהה.

R-IK
05-07-08, 15:56
אני מחפש קיט הגבהה שלא יעלה על 3.5" עם זרועות סטנדרטיות.
מצאתי את הקיט הזה אצל גייסון: (RE7003 (3.5 Super-Flex & Free Monotube Shocks. המחיר סביר (1600$) ביחס למתחרים אם כי יקר רצח ביחס לזה של ה XJ (מעניין למה???) וכולל כמעט את כל מה שצריך למעט זרועות תחתונות מתכוננות ואולי בולמים איכותיים יותר.

האם מישהו מכיר את הקיט המסויים?
האם יש קיטים איכותיים יותר באותו סדר גודל של מחיר?

-- אריק.

ארז
05-07-08, 16:49
אתה מתקין על הרכב כבר בחו"ל?
כי אם לא כאן בארץ יש קיט מצוין של אולדמן.
הקיט נותן 3"

R-IK
05-07-08, 16:55
אתה מתקין על הרכב כבר בחו"ל?
כי אם לא כאן בארץ יש קיט מצוין של אולדמן.
הקיט נותן 3"

הכוונה היא להביא את הרכב בתול עם הקיט בתוכו.

ארז
10-07-08, 08:40
אם אתה מביא את הקיט מחו"ל אני הייתי הולך על זרועות ארוכות, זה מחזיר את הגאומטריה למצב סטנדרטי ועושה רק טוב לרכב.

מצב שני אם אתה נשאר עם מידת הצמיגים הסטנדרטית פלוס/מינוס קצת אין טעם להגביהה יותר מידי את הרכב, אני הייתי הולך על קיט 2.5" מקסימום 3" ולא יותר מזה, שם כמובן יש אופציות רבות, בארץ יש את הקיט של אולדמן אותו הרכבתי ללא מעט רכב כבר והוא מצויין.

grand
10-07-08, 23:17
איך זה?
http://www.roughcountry.com/jeep_jk_4.html

R-IK
11-07-08, 17:26
אם אתה מביא את הקיט מחו"ל אני הייתי הולך על זרועות ארוכות, זה מחזיר את הגאומטריה למצב סטנדרטי ועושה רק טוב לרכב.

מצב שני אם אתה נשאר עם מידת הצמיגים הסטנדרטית פלוס/מינוס קצת אין טעם להגביהה יותר מידי את הרכב, אני הייתי הולך על קיט 2.5" מקסימום 3" ולא יותר מזה, שם כמובן יש אופציות רבות, בארץ יש את הקיט של אולדמן אותו הרכבתי ללא מעט רכב כבר והוא מצויין.

חשבתי על קיט זרועות ארוכות. הבעיה היחידה היא הרישוי. לגבי מידת הצמיג אני מסכים איתך, זה עלול להיראות מוזר.
מה המידה המקסימלית שאוכל לאשר?

R-IK
11-07-08, 17:28
איך זה?
http://www.roughcountry.com/jeep_jk_4.html

מעניין למה המחיר זול כל כך. הקיט הבסיסי של רוביקון עולה 1700$~.

מאור ש
11-07-08, 18:18
כשההיתי בזמנו ברוביקון תפס את עיני בתור ישראלי שיודע את מיגבלות החוק והשוטרים צרי העיין קיט של N'TH DEGRE ניראה לי שאני כותב את השם נכון בכול מיקרה הוא בעל זרועות ארוכות אשר מיתחבאות מעלמגן ולא בפלטה מיתחת למגן ומושכות את העיין.
היבנתי מחבר שהקיט דיי יקר וגם החברה ניבלעה ע"י אחת הגדולות אם כי עדיין קיימת ניצפתה גם בתערוכה שההיתי במואב ליפני שנתיים שווה לחפש .

מאור ש
11-07-08, 18:34
מקווה שזה ממחיש את הקיט

ארז
11-07-08, 23:49
אני אעלה ביום א תמונות מהיום של JK קצר שסיימנו, הרכבנו לרכב קיט אולדמן מלא שנותן 3" הגבהה אחרי ששמנו לו פגושים כבדים של WARN+כננת.
הרכב נשאר עם מידת הצמיגים הסטנדרטית ולדעתי זה פשוט נראה מגוחך.
איזה מידה מומלץ? 285/75/16, מה חוקי? מאיפה אני יודע?....

ארז
13-07-08, 09:10
כמובטח יש תמונות, הרכב מצליב על רמפה כך שדי קשה לראות את ההגבהה, אבל עדיין ניתן לראות כמה מקום יש בתוך הכנפיים גם בגובה וגם ברוחב.

http://img179.imageshack.us/img179/2844/resizeofimg4132km2.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/6698/resizeofimg4137gq7.jpg

דרור ברלי
13-07-08, 12:23
ראיתי את הרכב הזה בבור ביום שישי - נראה ועובד מדהים, והגלגלים המקוריים באמת הולכים שם לאיבוד.
אחרי ההגבהה רואים שבתי הגלגלים ב-JK גדולים ומרווחים מספיק להכיל אפילו צמיג 35 בלי שום בעיה מיוחדת. לפחות בסעיף הזה רואים שהרכב תוכנן עם מחשבה על אלה שמשפרים ובונים אותו אחרי הרכישה.

מה חוקי בארץ?
אני מניח שכל דבר שלא מופיע ברישומי היצרן, לא יהיה באמת חוקי. אבל אל תתפסו אותי במילה.
אם רק החוקיות חשובה לכם, תבדקו מה המידות הגדולות ביותר שמוצעות על ידי היצרן ברוביקון למשל, ותנסו ללכת לכיוון הזה.

מאיר רוטברג
13-07-08, 16:24
[quote=ארז;206504]אני אעלה ביום א תמונות מהיום של JK קצר שסיימנו, הרכבנו לרכב קיט אולדמן מלא שנותן 3" הגבהה אחרי ששמנו לו פגושים כבדים של WARN+כננת.

ארז, מה זה פגושים כבדים?
אתה לא מייצר אותם מאלומניום אז מה המשמעות??
שפגושי וורן אוברקיל ואתה לפתע נהיית רקדנית בלט ענוגה??

ארז
13-07-08, 17:43
הפגושים שאני מיצר כבדים גם, כמו הוורן+-, ההגבהה נותנת בJK הארוך 3" לרכב עם פגושים ניתן להרכיב קפיצים חזקים יותר למשקל הנוסף שצפוי.

מאור ש
14-07-08, 07:08
הפגושים שאני מיצר כבדים גם, כמו הוורן+-, ההגבהה נותנת בJK הארוך 3" לרכב עם פגושים ניתן להרכיב קפיצים חזקים יותר למשקל הנוסף שצפוי. האים הפגושים ניקנו בארץ?
נעילות יש?

ארז
14-07-08, 08:55
ברכב הספציפי הזה הלקוח ייבא את הפגושים והנעילה הקדמית מחו"ל.
אני הרכבתי את הפגושים,את הנעילה בניתי לו מיגונים ושמתי את הקיט הגבהה של אולדמן.

אני מקווה שהיום כבר אוכל להראות תמונות של הפגושים שלי....

-->