PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למושבים קדמיים לואנדורה

dardar
05-07-08, 19:50
אהלן

כמה סיבות להחליף את המקוריים -
1. הכיסוי עור סינטטי שלהם כבר סדוק ומכוער.
2. גם כשהם היו חדשים הם לא היו נוחים מי יודע מה.
3. לא שאני נוסע את סדום ערד עם הואנדורה בשביל ההנאה, אבל גם בסיבובים מזדמנים יש הרגשה שאם אני לא אחזיק את עצמי במקום - הדרך מהמושב החלק אל הרצפה קצרה. בקיצור - אין מינימום של אחיזה צידית.
חשבתי לקנות סתם מושבים מפירוקיה ולהכין להם חורים חדשים בבסיס המתכת של המושב.

יש למישהו ניסיון עם דגם ספציפי של רכב שהמושב שלו יתאים מבחינת מידות ?

TEDDY
05-07-08, 22:11
יש לי גם ואנדורה לפני כמה חודשים מצאתי בחיפה זוג מושבים במצב חדש של ספארי.
ההחלפה ממש פשוטה צריך לפרק את התושבות שבאות ביחד עם המסילות לגמרי מהספארי וגם לפרק את המסילות מהתושבות עצמם של הואנדורה.
לקחת את המסילות של הוונדורה בצד אחד הם מתאימים ישר לחור של ההברגה בכיסא של הספארי ובצד אחד לרתך.
אחרי שסיימתה לחבר את המסילות של הואנדורה לספארי נישאר רק לחבר את הכסאות לתושבות המקוריות שנשארו ברכב זה מצריך עוד עבודת ריתוך קלה, פלח רוחב 2 ס"מ באורך קצר עם שתי חורים למסילות החדשות בגלל שהכסא של הספארי למטה צר בשתי ס"מ.
בסוף קיבלתי כסאות גם עם תמיכה בצדדים לגב ולישבן וזוג משענות לידיים בכל כסא שרק בגלל זה החלפתי, הנסיעה הפכה לנעימה ופחות מעייפת בצורה שונה לגמרי.
אתה מוזמן לבוא ולראות ואם תרצה גם עזרה בעבודה.

dardar
10-07-08, 18:09
הי טדי תודה על התגובה

נשמע מצויין

אני אתחיל לחפש בפירוקיות

אלא נראה לי שתהיה בעיה עם העבודה, תודה על ההצעה !

רון

ofervan
11-07-08, 21:40
אני החלפתי למושבים של סוואנה, עם ריפוד בד. יש משענות ליד והכי חשוב - אפשר לכוון את זווית הגב... מה שאין בכסאות המקוריים.
החלפתי קומפלטים, כלומר התקנתי את הכסאות של הסוואנה עם התושבות שלהם, כולל חגורות הבטיחות. מבחינת גודל הכסא והגובה שלו הם כמעט תאומים. צריך קצת משחקים עם מיקום הברגים, כדי להימנע מקדיחת חורים חדשים ברצפה.

TEDDY
11-07-08, 23:14
[quote=ofervan;206481]אני החלפתי למושבים של סוואנה, עם ריפוד בד. יש משענות ליד והכי חשוב - אפשר לכוון את זווית הגב... מה שאין בכסאות המקוריים.
החלפתי קומפלטים, כלומר התקנתי את הכסאות של הסוואנה עם התושבות שלהם, כולל חגורות הבטיחות. מבחינת גודל הכסא והגובה שלו הם כמעט תאומים. צריך קצת משחקים עם מיקום הברגים, כדי להימנע מקדיחת חורים חדשים ברצפה.[/quote

מושבים של סוואנה זה אחלה.
רק שלפי דעתי של ספארי הרבה יותר טובים קודם כל יש גם ריפוד בד, יש שתי משענות יד לכל כסא שבסוואנה יש רק אחד לנהג בצד ימין ולנוסע בצד שמאל,גם בהם אפשר לכוון את המשענת,לא צריך להחליף את התושבות המקורים של הואנדורה כך שבעצם אין צורך לקדוח חורים חדשים ברצפה,החיבורים של החגורות בטיחות מתאימים בול לספארי,והתמיכה בגב ובישבן בולטים יותר.
שורה תחתונה הכל טוב זה רק עניין של מחיר יותר טוב מה תמצא.

gluk
17-08-08, 08:55
שלום חברים! אומנם, קצת באיחור- אבל אני כמעט לא מבקר כאן, עקב עמידתה הממושכת של הוואנדורה שלי. אז זהו, גם אני לפני כשנה כבר קניתי כסאות של ספארי, וגם כן נתקלתי בבעיה להרכיבם, ולא היו לי עצבים להמשיך, אז בינתיים הם זרוקים מאחורה... אני שמח לשמוע, שמישהו כן הצליח להרכיבם, זה נותן השראה! :-)

-->