PDA

צפייה בגרסה מלאה : קשת התהפכות או כלוב, צריך רישוי?

whisky
06-07-08, 13:41
בא הרגע שבו נהג דיפנדר מתחשב בנוסעים שלו ומבין שהמושבים מאחורה באמת לא מתאימים לבן אנוש:lol:.

אז באותו הרגע מודד הנהג כיסאות של רכבים שונים ומוצא שהמושבים האחוריים של ה... סיטרואן ברלינגו מתאימים בול.

אלא, שבשביל להינות מיכולת הקיפול של המושבים האלו צריך לייצר להם מוט שיתפוס את המנגנון נעילה לקיפול המושבים.

הכי נכון לעשות את זה על קשת התהפכות, אז עולה השאלה האם יש בעיה מבחינת רישוי לעשות קשת התהפכות פנימית לרכב?

ואם כבר עושים קשת, אז למה לא כלוב שלם, אני לא מדבר על כלוב מרוצים אלא על כלוב פשוט שלוש קשתות מחוברות במוטות בניהן (עם אפשרות פירוק, אל תדאגו לא על חשבון הבטיחות), שישב על החלק האחורי של ההרכב ובעצם הקשת הקידמית תהיה מעל הנהג והנוסע שלידו, האם לזה צריך רישוי?

לתשובתכם המהירה והרצינית, אני רוצה לסיים את הפרויקט הזה כבר השבוע.

whisky

ארז
07-07-08, 11:33
1 ברכב בעל רשיון כביש בישראל כל שינוי מבנה דורש אישור משרד תחבורה על שינוי כזה.
2 לדעתי כדאי לך ללמוד קצת יותר על כלובים בדיפנדר, המידע שכתבת פה לא מדויק מבחינת מיקום הקשתות.
3 כלוב שבנוי בצורה טובה ואסטטית לא מושך תשומת לב גם בטסט.

whisky
07-07-08, 13:48
ארז יקירי,

מה שלומך?

אתה צודק, יש לי הרבה מה ללמוד על כלובים, בטח שבדיפנדר, במיוחד מכיוון שאין לי שום מושג בעניין.

הרעיון שלי הוא משהו שיכול להיות גם זמני, לכיסאות של הברלניגו יש מנגנון נעילה שמקבע את גב המושב במקום, הבעיה היא שכרגע אין למנגנון לשון להתלבש עליה.

הרעיון בעצם הוא מעין קשת פנימית, שלא תשנה את מרכב הרכב, אלא בעצם תהווה בסיס ללשונית של מנגנון המושבים, על הדרך חשבתי גם לשים קשת אחת מאחור וקשת אחת מעל הנהג והנוסע שיחוברו שיחוברו במוטות אורך עם אפשרות לפירוק, זה ישמש אותי בין היתר לקשירה של דברים, יהווה מעין קשת התהפכות או כלוב אם תרצה, ולצרכים נוספים שיהיו לי, כמו לנוסעים שרוצים לטפס ולנסוע יהיה במה להאחז בעליה.

לא מדובר על כלוב התהפכות במלוא מובן המילה, אולם ברור שיהיה לו את היתרונות שיש לו (מוגבלים ככל שיהיו).

ארז
08-07-08, 10:53
הבעייה עם כלובים שהם עובדים בעולם של שחור ולבן, אם הכלוב לא בנוי נכון ובצורה מקצועית ,במצב חרום בו הוא אמור להציל חיים הוא יעשה ההפך ויכול לגרום למוות.

אני מאמין שעם קצת מחקר בנושא אתה תבין איך צריך לבנות כלוב נכון ,במיוחד בדיפנדר שבו הקשת הקדמית בעייתית.

לגבי הספסל, ניתן לבנות לו תושבת טובה ובטיחותית גם ללא כלוב, אני בונה כאלו על בסיס קבוע עבור הלקוחות שלי.

whisky
09-07-08, 13:08
הבעייה עם כלובים שהם עובדים בעולם של שחור ולבן, אם הכלוב לא בנוי נכון ובצורה מקצועית ,במצב חרום בו הוא אמור להציל חיים הוא יעשה ההפך ויכול לגרום למוות.

אני מאמין שעם קצת מחקר בנושא אתה תבין איך צריך לבנות כלוב נכון ,במיוחד בדיפנדר שבו הקשת הקדמית בעייתית.

לגבי הספסל, ניתן לבנות לו תושבת טובה ובטיחותית גם ללא כלוב, אני בונה כאלו על בסיס קבוע עבור הלקוחות שלי.

ארז תודה,

נראה לי שכרגע אני אבנה איזה תושבת רצינית, מסיבית מספיק כדי שתחזיק מעמד, אולי קשת אמצעית, שאותה נעטוף בספוג כמו הכלוב פריק של הסופה שיש באתר (עבודה יפה שלך) בכל מקרה כמו שדיברנו בעבר אני צריך לקפוץ אליך לראות מה לעשות עם כלוב, אבל האחרון שבנית לו כלוב נגנב לו הרכב :confused:. אז תבין את החשש שלי.

סתם, הכל בצחוק, מי יתן והגנב של הדיפנדר של טל יקבל קטיושה בתחת, ותודה על העזרה, אני אכנס להתייעצות בהזדמנות, בכל מקרה הרעיון היה לעשות משהו זמני (אמין וטוב) עד לכניסה אליך להתייעצות. ;)

whisky

-->