PDA

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי בגימני !!! מספר שאלות.

eran_gt
07-07-08, 22:48
שלום רב לכולם
שבוע שעבר התחדשתי בגימני שנת 99 אוטומט
אחרי שינוי קיצוני של מעבר מרכב ספורט(אימפרזה טורבו שבבעלותי כ6 שנים )לגימני נהנה מכל רגע בשטח ומרגש אותי כל פעם מחדש היכולת שלו .
חרשתי בפורום לקבלת תשובות למ"ס שאלות ולא מצאתי תשובה אשמח אם תוכלו לעזור לי:
1.האם אפשר להכניס מנוע של בלנו לאוטו ואני לוקח בחשבון שצריך(אם צריך) להחליף צמה ומחשב ,ולהוסיף מאוורר חשמלי מכיוון שראיתי שבגימני המנוע מסובב את המאוורר ובבלנו לא.

2.האם הורדת הממיר של הרכב נותנת הבדל כי אני מאמין שהממיר כבר "סתום" (שנת 99).

3.אני שולט בנהיגה טוב מאוד אחרי לא מעט קורסים והמון גימקנות שהשתתפתי ומגיע למגבלות ,אבל כבר בא לי-להוסיף צמיגי שטח מלא ונעילה : האם הצמיגים והנעילה כ"כ יפגמו בהתנהגות הרכב אני רוב הזמן בכביש אבל לא יוותר על סופי שבוע של חרישת השטח מצפון לדרום.

4. השבוע הלך מדחס המזגן מישהו חווה את החויה ויש לו עליות תיקון ועל מישהו להמליץ כי כל מי שפניתי עליו בינתיים אומר שזה מדחס נדיר ונורא יקר כמובן שגם משופץ.
תודה רבה מראש, נורא נהנה ללמוד כל יום דברים חדשים בפורום

idan_c
09-07-08, 17:10
שלום רב לכולם
שבוע שעבר התחדשתי בגימני שנת 99 אוטומט
אחרי שינוי קיצוני של מעבר מרכב ספורט(אימפרזה טורבו שבבעלותי כ6 שנים )לגימני נהנה מכל רגע בשטח ומרגש אותי כל פעם מחדש היכולת שלו .
חרשתי בפורום לקבלת תשובות למ"ס שאלות ולא מצאתי תשובה אשמח אם תוכלו לעזור לי:
1.האם אפשר להכניס מנוע של בלנו לאוטו ואני לוקח בחשבון שצריך(אם צריך) להחליף צמה ומחשב ,ולהוסיף מאוורר חשמלי מכיוון שראיתי שבגימני המנוע מסובב את המאוורר ובבלנו לא.

2.האם הורדת הממיר של הרכב נותנת הבדל כי אני מאמין שהממיר כבר "סתום" (שנת 99).

3.אני שולט בנהיגה טוב מאוד אחרי לא מעט קורסים והמון גימקנות שהשתתפתי ומגיע למגבלות ,אבל כבר בא לי-להוסיף צמיגי שטח מלא ונעילה : האם הצמיגים והנעילה כ"כ יפגמו בהתנהגות הרכב אני רוב הזמן בכביש אבל לא יוותר על סופי שבוע של חרישת השטח מצפון לדרום.

4. השבוע הלך מדחס המזגן מישהו חווה את החויה ויש לו עליות תיקון ועל מישהו להמליץ כי כל מי שפניתי עליו בינתיים אומר שזה מדחס נדיר ונורא יקר כמובן שגם משופץ.
תודה רבה מראש, נורא נהנה ללמוד כל יום דברים חדשים בפורום

שלום ידידי,
המעבר שלך מוכר לי :) אני עברתי לויטארה (אותו מנוע כמו זה שאתה שוקל להשתיל) מגולף GTI.. המעבר יהיה לך קשה ולא קל בכלל אבל בסופו של דבר תצליח.. או שתחזיק עוד רכב ספורט בצד.
בכל אופן, אני רוצה להגיד לך שג'יפ זה לא רכב ספורט ועם כל המיומנויות נהיגה שלך ואני בטוח שיש אתה תתקל במצבים בג'יפ שאתה לא רגיל אליהם, במיוחד בכביש רטוב אז תהיה זהיר!

1. לא יודע לענות לך :)

2. עם הספק של רכב ברמה כזו אם תנקה או תוריד או אפילו תשים מאוורר בממיר ;) אני לא חושב שתשפר את ההתנהגות ברמה מיוחדת, אולי מעט ישפיע אבל לא יגרום לך להרגיש חד בכביש.

3. אני נוהג עם צמיגי שטח מלא ודווקא אני מסתדר איתם טוב מאוד, אולי קצת פחות אחיזה אבל שווה את הייתרון של שטח מלא בשטח. לגבי נעילות אני לא בטוח ב100 אחוז אבל דיי סגור על זה שהנעילה לא תשפיע ברמה קיצונית על הנהיגה בכביש. תשכח מג'ימקנות ותשכח מדריפטים עם או בלי נעילה לא תצליח להגיע לזה עם ג'ימני.

4. תנסה לחפש בפירוקיות.. יצא לי כבר להתקל בג'מיני בפירוק... לויטארה שלי בעבר פספסתי הזדמנות מפירוקיה לרכוש מדחס ב400 שקל ואת כל היחידה הפנימית בעוד 400 שקל.

בהצלחה :)

asafk
09-07-08, 22:34
כל העניינים הספורטיביים עם הג'ימני- שכח מזה. הג'ימני הוא ג'יפ אמיתי, עם היתרונות והחסרונות. אחד החסרונות- התנהגות כביש של ג'יפ הנעה אחורית, משקל לא מוקפץ גדול, ומרכז כובד גבוה. כל זמן שנוסעים כרגיל זה לא נורא, אפילו לא מורגש... אבל זה לא אוטו בשביל ללחוץ. במידה ותרכיב נעילה אוטומטית, אתה חייב לסגל הרגלי נהיגה מתאימים- זה אומר לא לתת גז או לעזוב גז בפתאומיות בפניה. וזה, כשלעצמו, כבר מרחיק אותך מאוד מנהיגה ספורטיבית.

אסף.

-->