PDA

צפייה בגרסה מלאה : באגי מפיאסטה, רשמים ראשוניים!

bobsfog
13-07-08, 15:48
בוקר טוב
עכשיו הגיע הפיאסטה החדשה שנת 85, עוד 4 חודשים נגמר לה הטסט ואז אני יעבור עלייה יפה יפה עם מסור דיסק. וגם יבנה כלוב.

עשיתי חיפוש וראיתי שאף אחד לא עשה באמת שום דבר מפיאסטה וכולם עברו לחיפושית.
לי יש רק פיאסטה. אז אם מישהו בנה או יודע משהו אני אשמח לשמוע.

אחת ההתלבטויות שיש לי היא:
האם לשמור רק מנוע וגיר ולתכנן שלדת צינורות בהתאם, או לשמור את הבודי ולעשות לי רכב שבילים מפגר?

הרכב נורא נורא נמוך האם אני יכול להגיבה אותו בעזרת אורולונים או קפיצים של רכב אחר? (מדובר בהגבהה קלה ולא גדולה)

סוזי המשתוללת
31-07-08, 01:07
בוקר טוב
עכשיו הגיע הפיאסטה החדשה שנת 85, עוד 4 חודשים נגמר לה הטסט ואז אני יעבור עלייה יפה יפה עם מסור דיסק. וגם יבנה כלוב.

עשיתי חיפוש וראיתי שאף אחד לא עשה באמת שום דבר מפיאסטה וכולם עברו לחיפושית.
לי יש רק פיאסטה. אז אם מישהו בנה או יודע משהו אני אשמח לשמוע.

אחת ההתלבטויות שיש לי היא:
האם לשמור רק מנוע וגיר ולתכנן שלדת צינורות בהתאם, או לשמור את הבודי ולעשות לי רכב שבילים מפגר?

הרכב נורא נורא נמוך האם אני יכול להגיבה אותו בעזרת אורולונים או קפיצים של רכב אחר? (מדובר בהגבהה קלה ולא גדולה)

תבוא בחורף לנחל ציפורי ותראה מה אחד ה"דודים" עושה עם פייסטה - כמובן בלי רשיון - שלו ושל הרכב
כשהוא מתחמם הוא פשוט ממלא מים ישר מהנחל...

נמרוד...
02-08-08, 20:19
בתור אחד שנמצא כרגע במגמת מכונאות, "בנינו" [יותר חתכנו עם דיסק] באגי מפיאסטה, מה שעשינו זה בעיקר פירוק הגג [חור מבלי להוריד קורות], שיפורים כמו כלובים וכו' לא עשינו אך עשינו הגבהה של 10-15 ס"מ, פירקנו דלתות, שברנו את כל החלונות, עשינו עיצוב למכסה מנוע.

bobsfog
03-08-08, 14:49
בתור אחד שנמצא כרגע במגמת מכונאות, "בנינו" [יותר חתכנו עם דיסק] באגי מפיאסטה, מה שעשינו זה בעיקר פירוק הגג [חור מבלי להוריד קורות], שיפורים כמו כלובים וכו' לא עשינו אך עשינו הגבהה של 10-15 ס"מ, פירקנו דלתות, שברנו את כל החלונות, עשינו עיצוב למכסה מנוע.

אפשר לקבל אולי איזה תמונה? תודה
ובקשר להגבהה, איך הגבהתם? והאם היו בעיות עם הזוייות של הציריות?

נמרוד...
08-08-08, 11:43
אפשר לקבל אולי איזה תמונה? תודה
ובקשר להגבהה, איך הגבהתם? והאם היו בעיות עם הזוייות של הציריות?
לא צילמתי את הבאגי כי היא ממש מכוערת ולא ממש מעניינת אותי. הגבהה היא בעצם חתיכת ברזל עם זווית כמה חורים וחיבור בציריות [אאל"ט], כן היו כמה בעיות הינו צריכים לעשות כל פעם חורים יותר גדולים], וגם הגלגלים נטו [מלשון נטייה בזוית לא מינית] פנימה.

bobsfog
08-08-08, 18:47
תודה

-->