PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על בושינגים (בוקסות)

lavik
19-07-08, 21:39
אהלן כולם
מה חשיבות שלמות הבוקסות (בושינג) שנמצאים בחלק האחורי של הקפיצים (עלים), אני מתכוון לאלה עם חלק פנימי ממתכת עטוף בפסטיק/גומי.
וגם עד כמה בעייתית ההחלפה שלהם בעזרת כלים ביתיים ממוצעים ? (צריך כלים של מסגר או שאלתורים פשוטים יסדרו את העניין)
דבר אחרון - מישהו יודע בדיוק מה הפרטים של החלק כדי לבצע הזמנה ?

תודה ושבוע טוב

עדי

בומס הקופץ
20-07-08, 03:51
אתה מדבר על הבושינגים של המאיה? החשיבות העקרית שלהם זה שזה בדיוק מה שמחבר לך את המאיה לתושבת.

על פניו הייתי מציע לך ללכת לקפיצאי טוב, אבל תסביר מה בדיוק נראה לך שהתקלקל, איך בדיוק חשבת לתקן את זה, ואם אפשר תמונה מה טוב.

asafk
20-07-08, 23:53
אפילו לקפיצאי לא טוב. זה משהו שעושים די בקלות כשיש כלי מתאים. אתה יכול להשתמש בפרס הידראולי, ולשם כך לפרק את הקפיצים, או לאלתר חולץ שמבוסס על מוט הברגה, שיאפשר לך חליצה והרכבת בושינג חדש על הרכב.

אסף.

GodsFather
21-07-08, 00:07
פטיש ומוט תואם עם העדפה לקצה קהה ולא שפיצי, גריז (בשביל ההכנסה בלבד). זה כל מה שצריך בשביל להכניס ולהוציא את הבושינגים. אחרי שמשחררים את הברגים של השאקלים כמובן.

יש לתמוך את הרכב, לא חייבים להרים גלגל באויר , רק שיהיה מה שיתמוך.

אם אין את האפשרות לכל אלה , קפיצאי יעשה לך את העבודה בכיף , בתשלום כמובן. אני ממליץ על חמילבסקי בחולון.

lavik
21-07-08, 10:48
תודה, אני אנסה לעשות את זה לבד, וגם להעלות לכאן תמונות של החלק כדי לקבל את חוות הדעת שלכם על מצבם

שוב תודה !

איציק - 4X6ZH
21-07-08, 16:54
פטיש זה דבר טוב
תמיד אפשר לקחת פטיש יותר גדול ;)
לא יוצא בכח אז מנסים ביותר כח .
איציק

GodsFather
21-07-08, 18:25
העיקר שאיציק מבסוט

gmike
22-07-08, 23:39
לאיזה בושינגים אתה מחליף, גומי שחור רגיל?
תבדוק אפשרות לקנות באינטרנט בושינגים מפוליאוריטן, הרבה יותר עמידים.
בדקתי מחירים לפני כמה חודשים-בארץ המחיר יכול להגיע גם ל1000 ש' לכל הבושינגים באוטו(פוליאוריטן) או בערך חצי מזה על הגומי השחור הפשוט.
אני קניתי באמזון ב 260 ש' כולל משלוח עד הבית, פוליאוריטן של energy suspension

ולהחליף לבד- זה ממש לא בעיה. כמו שאמרו-פטיש , לא הכי אלגנטי אבל עושה את העבודה.

-->