PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית הספר לחם הארץ

malayka
21-07-08, 07:18
מחפש לקנות את הספר "לחם הארץ" של רמי גלבוע - מישהו יודע היכן יכול למצוא אותו?
תודה.

shachar
21-07-08, 07:38
תתחיל מלחפש את "מלח הארץ"

השבוע נתקלתי בו בסטימצקי למשל

נמרוד
21-07-08, 07:55
הספר נקרא מלח הארץ, למיטב ידיעתי עדיין נמכר כרגיל בחנויות הספרים.

http://www.4wd.co.il/img_srv/z64adczp_s.jpg

איציק - 4X6ZH
21-07-08, 08:47
על מה הספר ?

itayhi
21-07-08, 09:37
http://www.4wd.co.il/page.asp?div=Articles&id=55

איתי

Viper
21-07-08, 13:04
על מה הספר ?

כמו שכתוב בלינק שאיתי העלה.
ספר מתכונים (באוריינטציה לשטח) עם שמות מאכלים המגיעים מעולם רכבי השטח. למשל: ציריה גזורה... (אם אני זוכר נכון מדובר בסוג של תבשיל בבגט).
מתכונים סבבה, יש שם גם שפים ברמה.
מומלץ.

יונתןמצפה
21-07-08, 13:52
ספר נחמד כדי לעיין כשמשעמם... אולי כדי להעיר קצת את רוח היצירתיות בבישול.
לדעתי לא ממש פרקטי כספר מתכונים לטיולי שטח.
בחלק גדול מהמתכונים, כדי להשיג את כל החומרים והציוד הדרוש אתה צריך להיות בעל מסעדה או לתכנן את זה שבועות מראש.

אחלה צילומים/פרסומות/וכתוב בצורה מצחיקה.

ראיתי אותו לא מזמן בצומת ספרים נדמה לי.

המחיר המודפס על הספר שלי מלפני לא מעט שנים- 98 ש"ח...

ד ו ר ו ן
21-07-08, 21:41
ספר נחמד כדי לעיין כשמשעמם... אולי כדי להעיר קצת את רוח היצירתיות בבישול.
לדעתי לא ממש פרקטי כספר מתכונים לטיולי שטח.
בחלק גדול מהמתכונים, כדי להשיג את כל החומרים והציוד הדרוש אתה צריך להיות בעל מסעדה או לתכנן את זה שבועות מראש.

לי דוקא יצא ליישם חלק מהמתכונים בשטח, לדעתי הוא בהחלט לא דורש ממך להיות בעל מסעדה או תכנון מעבר לתכנון קנייה לטיול שמשקיעים בו באוכל.

יונתן,
נראה לי שעוד לא עשית את הסוויץ' הפסיכולוגי בין לוגיסטיקה של טיול רגלי או לחילופין לוגיסטיקה של "בישול להמונים חסרי חוש טעם וריח שמוכנים לשלם הרבה על מעט אוכל בסגנון צבאי" (ע"ע המפגש הראשון שלנו..)
רוב הבישול שם ישים בשטח אם אתה רוצה להשקיע במשהו שונה מעבר לפוייקה/בשר נטו על האש וכו'.

יונתןמצפה
21-07-08, 22:23
יונתן,
נראה לי שעוד לא עשית את הסוויץ' הפסיכולוגי בין... או לחילופין...(ע"ע המפגש הראשון שלנו..)

זרקת כאן כפפה ואני זורק אותה ישר בחזרה...

מכיוון שנראה לך שלא עשיתי את הסוויץ' יש רק דרך אחת לגלות אם אתה צודק... והיא כמובן ליזום מפגש שבו ייבחן העניין. ;)

יונתן

נ.ב. - למרות גילי הצעיר (יחסית..) ומה שאתה אולי חושב, הסוויץ' הקשה דווקה היה בתחילת דרכי כמבשל להמונים חסרי חוש טעם וכו', לאחר שנים של בישול והפקות קולניריות בשטח למעטים, בעלי חוש טעם, ביקורת, ורצון לישון לאחר ימי טיול מדבריים ארוכים. :-D

ואגב, הכפפה עדיין מחכה ליד שתלבש אותה ותקפיץ את הווק על האש בזמן שאני מכניס אליו פרושוטו, עגבניות מיובשות, איטריות בצים איכותיות ורוטב טרייאקי...

shachar
21-07-08, 22:35
עם שמות מאכלים המגיעים מעולם רכבי השטח. למשל: ציריה גזורה... (אם אני זוכר נכון מדובר בסוג של תבשיל בבגט).

הדלקת אותי עם השם...

מסתבר שבאותו יום שמש חורפי כאשר איילת שפרירי מאכילה אותנו (כפי שעשתה באירוע לנדרובר 2007) הכנסתי אל פי כפי שמופיע בתמונה "צירייה גזורה" (שני מימין מוסתר חלקית על ידי "הרדר")
הרעיון לשם בטח בא מג'וי בירן (ראשון משמאל).

מדובר בבאגט מגולגל עם כל מני דברים טובים כיד הדמיון

אכן מומלץ

שחר
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=11050&stc=1&d=1216668661

ד ו ר ו ן
22-07-08, 16:16
זרקת כאן כפפה ואני זורק אותה ישר בחזרה...

מכיוון שנראה לך שלא עשיתי את הסוויץ' יש רק דרך אחת לגלות אם אתה צודק... והיא כמובן ליזום מפגש שבו ייבחן העניין. ;)
אני אשם שעברת לצפון?
:cool:

ואגב, הכפפה עדיין מחכה ליד שתלבש אותה ותקפיץ את הווק על האש בזמן שאני מכניס אליו פרושוטו, עגבניות מיובשות, איטריות בצים איכותיות ורוטב טרייאקי...
לא חסר בשר במתכון הזה?
(פרושוטו זה לא באמת בשר..)

יונתןמצפה
22-07-08, 16:22
לא חסר בשר במתכון הזה?

זה לא המתכון, זה התיבול שלו...

-->