PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדבקות "גיפולוג אוהב טבע"

אמיר חסידים
21-07-08, 12:41
שלום חברים
אין צורך לספר למישהו על העליהום התקשורתי והחברתי שיש על בעלי הג'יפים בארץ וזאת לאור המקרים החמורים שהתרחשו לאחרונה , מקרים המשליכים על כולנוומאירים אותנו באור שלילי .
עלו מספר רעיונות כיצד לנסות ולמתג אותנו , בעלי הג'יפים היותר אחראיים , בצורה שונה ובאור חיובי (ראה שרשור "עליהום").
אחד הרעיונות היה לייצר מדבקה בסגנון הכותרת ( "גיפולוג אוהב טבע ").
לאור התגובות החיוביות שאני מקבל על הרעיון ברצוני למנף את העניין ולאתגר אתכם במציאת סלוגן יעיל ובעל מעוף.
כמו כן אשמח באם מישהו יוכל לעזור בייצור ועיצוב המדקה (יש כאן חברה עם ניסיון מוכח ...)
לדעתי רצוי לגבות כסף עבור המדבקות , סכום סימלי אבל כזה שימנע מכל מיני חבר'ה לא רציניים להדביק את המדבקה על רכבם ובכך להרוס את המטרה .

דעתכם ?

oferl
21-07-08, 14:13
רעיון לכיתוב: "אני ג'יפאי ידידותי לסביבה"
עכשיו צריך תמונה מתאימה...

shachar
21-07-08, 14:23
רעיון לכיתוב: "אני ג'יפאי ידידותי לסביבה"
עכשיו צריך תמונה מתאימה...

משהו מששון!!!! נוסע על שדה חרוש :-(

degas
21-07-08, 14:24
אני מציע: "אני גי'פאי אוהב ושומר טבע"
בעניין גביית הכסף, אני גם חושב שזה רעיון חיובי.

שמוליקו
21-07-08, 14:43
אני חושב שמדבקות בסגנון הזה מחטיאות את המטרה.
אנחנו לא צריכים להתרפס בפני אף אחד.
בחיי זה מתחיל להזכיר לי את ההתרפסות של שלטון החוק בפני החמאסתן והג'יאדן.
בחיאת ראבאק, אתם רוצים לעשות מעשה, תעשו זה מבורך אני בעד, אני גם אהיה שם.
אבל מדבקה בסגנון של - זה לא אני זה הם......
נו באמת.
יש מדבקות של - לא יורדים מהשבילים, אין צורך להמציא את הגלגל.
ג'יפולוג זה לא התאחדות, קבוצה, מפלגה....
יש לנו מספיק מהירוקים, אני לא בעד כפיה, לא דתית ולא ערכית.
אני לא ארד מהשביל, אבל מכאן ועד הצהרות וכל זה למה ? בגלל העליהום.
כל עוד סגרו לי את הים (גם זה לא ממש נסגר, יש מקומות שאני בטוח שאף אחד לא ירדוף אחרי לשם ומקומות שכן יאכפו את החוק לדעתי די בצדק, נמאס מהברברים המשתוללים), אם יילכו לכוון של הצעת חוק או משהו יותר קונקרטי שסוגר לנו את האפשרות לטייל, יש הילה להתאגד, ללכת להפגין, לנסות לשנות ולהזיז דברים.
אבל מדבקות? מי לדעתכם יתרשם מזה בכלל?
מה המטרה הסופית?
אתם באמת חושבים שמישהו שהדעה שלו שלילית עלינו פתאום יגיד, וואלה, יש שתי קבוצות, החברה הטובים והחברה הרעים?

amimiller
21-07-08, 15:00
מה דעתכם על מבצע ניקיון, הרי יש לנו כל כך הרבה חברים שפרוסים בכל הארץ. פשוט מגעיל לראות את כל האשפה שמטילים משאירים בשטח, אמנם הלכלוך הוא לא שלנו אבל אנחנו יכולים גם להראות באור חיובי יותר עם נעזור לקהילה. אפשר לחלק את הארץ לאזורים וכל חבר נרתם למבצע, אפשר לענין את הרשות לטבע בטוח הם ישמחו.

oferl
21-07-08, 15:08
אם יילכו לכוון של הצעת חוק או משהו יותר קונקרטי שסוגר לנו את האפשרות לטייל, יש הילה להתאגד, ללכת להפגין, לנסות לשנות ולהזיז דברים.

אם תקרא את הכתבה הזו: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/760/375.html
תבין מאיפה התחילה היוזמה. תרשה לי לצטט: "עוד הוחלט, כי יש לבחון את האפשרות להרחיב את החוק גם למקורות מים שאינם ים (דוגמת מעיינות ונחלים) וגם לשמורות טבע שאין בהם מקום מים. "
איפה בדיוק רוצים שנטייל? בחצר האחורית שלנו? בחנייה של הקניון?
זה הזמן להלחם. אחרי שיונפו האצבעות והעסק יעוגן בחוק יהיה כמעט בלתי אפשרי לשנות.

יונתןמצפה
21-07-08, 15:49
מה דעתכם על מבצע ניקיון, הרי יש לנו כל כך הרבה חברים שפרוסים בכל הארץ. פשוט מגעיל לראות את כל האשפה שמטילים משאירים בשטח, אמנם הלכלוך הוא לא שלנו אבל אנחנו יכולים גם להראות באור חיובי יותר עם נעזור לקהילה. אפשר לחלק את הארץ לאזורים וכל חבר נרתם למבצע, אפשר לענין את הרשות לטבע בטוח הם ישמחו.

+1

לדעתי עם רוצים שיהיה לזה גם השפעה חברתית אז עושים את זה אפילו בחוף הים...

יצא לי בעבר להתשתתף בניקויי חופים. זה אפילו די נחמד. ;)

tomer s
21-07-08, 18:00
הרעיון לכשלעצמו טוב, מחייב קצת, כמו דתי וכיפה;).... ונניח שחלילה אחד מהעיתונאים ישתמש באיזה תמונת אילוסטרציה כמובן, (הריי אנו נוסעים רקאיפה שמותר) ובה תהיה המדבקה.... נחש איזה מרקחת יעשו מזה.

shachar
21-07-08, 22:43
מי שקרא דה-מרקר מהיום הייתה כתבה מהאחראי על החופים או משהו כזה.

הוא יצר קשר ישיר בין מחריבי הארץ כלומר אנחנו(יחד עם רוכבי טרקטורות בני 16) לכאלו שחוצי פס לבן רמזור אדום ועברייני תנועה שמבצעים עברות מתוך זילזול בחוק והרגשת אדנות.

אם הייתי מקבל את גישתו הייתי רוקח לי כמוסת רעל לשימוש אישי מכיוון שאין לנו תקנה בגילגול הנוכחי

אמיר חסידים
22-07-08, 01:21
פעם , כשהייתי ילד, הייתה פרסומת למשהו בטלויזיה של אלכס אנסקי שאמר "מה לעשות? לעשות!"
הפרסומת לא עשתה את העבודה (אני לא זוכר מה היא שיווקה) אבל המשפט כ"כ נכון.
רוצים מבצע נקיון - יאללה באו נתארגן.
רוצים מדבקות - יאללה רעיונות.
רוצים עצומה - יאללה לחתום.
צריך פשוט להכניס למודעות החברתית מיהם בעלי הג'יפים שנוסעים בשטח.
להעביר לכל מי שרואה אותנו שאנחנו שונים מהאידיוטים שרוב הג'יפאים הם אנשים אחראיים ואוהבי ארץ.
מודעות ציבורית = נוכחות בולטת . לכן כמה שיותר דרכים- ייטב.

רעיונות שאספתי :
* נהג אוהב טבע
*4X4 זה בטבע שלי
*יש לי 4X4 כי אני אוהב לטייל בישראל
*תרבות 4X4
* אחראי בשטח

יאללה לשפוך

נמרוד
24-07-08, 00:17
הכתבה בדה-מרקר היא דעה, יש מדור דעות בכל עיתון. ומי שכתב אותה, דרור עזרה, לא אחראי על שום חופים... זאת אומרת, הוא אחראי על נושא החופים בארגון הירוק שהוא חבר בו, זה הכל. מדי כמה חודשים, כשאיזה דפקט על ג'יפ או טרקטורון דורס מישהו, ויש גל עליהום כמו הנוכחי, אז עורכי העיתונים נזכרים שהטיפוס הזה קיים ומזמינים אצלו מאמר.

הנה הפעם הקודמת, לפני 9 חודשים:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=171069

shachar
24-07-08, 09:59
זה מה שאני הצלחתי לקלוט לגבי תפקידו......... לפי דעותיו טוב שהוא לא בעל תפקיד או סמכות.

הרי הם היו מעדיפים להרוג את כולנו ואז לבכות ששטחי הקבורה שאנו "גוזלים" במותנו פוגעים בתכסית הירוקה.

עד שלא נראה את הירוקים מעודדים לגור במגדלים בעיר - דבר שפוגע הכי פחות לעומת התיישבות כפרית "שקרובה לקרקע"
מפסיקים לעודד "התישבות אקולוגית" שבעצם הקמתה מייצרת תוספת כבישים תשתיות נסיעות ובוודאי פוגעת בטבע.

וכמובן מעודדים שימוש ברכב לאורך זמן מכיוון שבייצור של רכב חדש מושקעת יותר אנרגיה ממה שיחסוך בכל שנות בלותו המתקצרות ממודל למודל

שיתרכזו בללעוס חסה וסלרי ברביבה סיליה גיליה ומיליה בצפון תא.
לא יזיק שנראה אותם גם באוטובוסים

שחר שממחזר בקבוקים, עיתונים ומשתמש בכלים רב פעמיים גם בשטח כדי להימנע מכלי הפלסטיק החד פעמיים, ונוסע לעבודה בתחבורה ציבורית כי זה נוח במקרה הפרטי שלי

-->