PDA

צפייה בגרסה מלאה : רישום כננת ברשיון

חן אלינועם
22-07-08, 22:15
שלום לכולם
יש לי ברכב כננת שהייתה מורכבת כשקניתי אותו.
בטסט הראשון הרכב עבר ככה ללא שבדקו את הרישום{מיותר לציין שהיא לא רשומה}.
עוד מעט טסט שני וה"חבר" מהטסטים כבר לא שם...
אני יודע שאני אמור לגשת למתקין מוסמך ולאשר אותה שם.
יש למישהו מושג היכן בצפון ? ומה העלות של בדיקה ואישור?
תודה מראש לכל העונים.

Viper
22-07-08, 23:00
אתה יודע מי התקין אותה בעבר? או שזו התקנה "פיראטית"?
אם אתה יודע מי התקין (והוא מתקין מורשה)- קפוץ אליו והוא ימשיך את הטיפול.
עלויות-? (לא יודע).
בכל אופן, בצפון יש את פרו-ג'יפ בחיפה, אספיר בתל עדשים, אביב ביציאה מעפולה וסליחה אם שכחתי עוד כמה...

חן אלינועם
23-07-08, 00:15
אתה יודע מי התקין אותה בעבר? או שזו התקנה "פיראטית"?
אם אתה יודע מי התקין (והוא מתקין מורשה)- קפוץ אליו והוא ימשיך את הטיפול.
עלויות-? (לא יודע).
בכל אופן, בצפון יש את פרו-ג'יפ בחיפה, אספיר בתל עדשים, אביב ביציאה מעפולה וסליחה אם שכחתי עוד כמה...

אין לי מושג מי התקין אותה,על פניו ההתקנה לא נראית מקצועית כמו גם החיתוך בפגוש הקדמי...
יש לך מושג כמה עולה בדיקה כזו או התקנה מחדש?
סליחה לא שמתי לב למה שכתבת לגבי עלויות....

sagisendler
23-07-08, 19:03
כעקרון אין צורך במתקין מורשה ע"מ לרשום את הכננת ברשיון, מספיקה בחינה במבדקה מורשת (הטכניון או מכון תקנים) ולאחר מכן רישום ברשיון - בדיקה במסלול מס' 1 בחולון, אני לא יודע אם יש בעוד מקומות בארץ אבל אני מאמין שניתן לברר במשרד הרישוי.
אני בעבר בניתי לבד פגוש קדמי כולל הרכבת כננת ופשוט העברתי אותה בדיקה במבדקה הצמודה למכון הרישוי בחולון וישר משם למסלול מס' 1 כל העסק לקח כ 3 שעות (שבעיקר היו עמידה בתורים) ו 300 ש"ח למבדקה ו 72 ש"ח אגרה, המחירים הם נכון ללפני 5 שנים בערך ....

שגיא

חן אלינועם
23-07-08, 19:21
כעקרון אין צורך במתקין מורשה ע"מ לרשום את הכננת ברשיון, מספיקה בחינה במבדקה מורשת (הטכניון או מכון תקנים) ולאחר מכן רישום ברשיון - בדיקה במסלול מס' 1 בחולון, אני לא יודע אם יש בעוד מקומות בארץ אבל אני מאמין שניתן לברר במשרד הרישוי.
אני בעבר בניתי לבד פגוש קדמי כולל הרכבת כננת ופשוט העברתי אותה בדיקה במבדקה הצמודה למכון הרישוי בחולון וישר משם למסלול מס' 1 כל העסק לקח כ 3 שעות (שבעיקר היו עמידה בתורים) ו 300 ש"ח למבדקה ו 72 ש"ח אגרה, המחירים הם נכון ללפני 5 שנים בערך ....

שגיא

קודם כל תודה
נשמע מעט מסורבל כל התהליך...,שאלתי במכון טסטים ואמרו לי את מה שכתבתי בהתחלה .
האים המחיר שכתבת הוא {פחות או יותר }כמו המחיר שייגבו ממני אצל מתקין מורשה?
רק אציין שאני מהצפון והאופציות שקיבלתי קודם לגבי מקומות מתאימים דיי קרובים אליי.

בומס הקופץ
24-07-08, 03:26
מאיזה שנה הרכב?
עמדה מספר 1 מערימה קשיים לא נורמליים על רכבים מיושנים (רכבים שמעל 20 שנה) בכל מה שקשור לרישוי כננת.
זה כמעט בלתי אפשר לרשיין כננת בדגמים שמתחת ל-89 בלי איזה חבר טוב שיעזור תמורת שלמונים.

לא קיבלתי תשובה ברורה ממשרד התחבורה, אבל כנראה שהם חושבים שיש תקנה שאוסרת לרשיין רכבים מעל גיל 20.
הם לא ידעו להפנות אותי אליה, אבל אמרו לי שזה נשמע להם הגיוני. ואני חושש ש-"ההגיון" הזה נמצא גם בעמדה מס' 1.

הסבה לכננת נשלפת תחסוך לך את כל הכאב ראש. אמנם תיצור כאב ראש אחר בלהסב, אבל זה כאב ראש חיובי יותר :)

itay
24-07-08, 07:33
אהלן,

זה מה שאני עברתי כדי להכניס את הכננת לרישיון

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=18623&highlight=%EB%F0%F0%FA

לפני שנה +

בוקר טוב,

איתי

-->