PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה עם הספידומטר בסמוראי

adam12345
24-07-08, 13:42
עם הספידומטר עצמו האמת שאין לי בעיה, הבעיה היא עם הפונקציה של מדידת המרחק, אני פשוט לא מצליח לאפס את המספרים, נראה שמשהו מנסה לזוז בפנים עם לחיצה על הכפתור אבל המספרים לא מתאפסים...
האם זו בעיה מוכרת?
יש המלצה על מקום באזור כללי אשקלון שיכול לסדר לי את זה?

אני אוהב למדוד מרחקים ואני גם משתמש בפונקציה הזאת כדי לדעת מתי לתדלק אז זה ממש חסר לי אכשיו:-(

Viper
24-07-08, 16:50
לא יודע אם מישהו יהיה מוכן להתעסק לך עם זה.
מה שכנראה קרה זה שהשיניים שמאפסות את האודומטר נשחקו או נשברו וצריך להחליף שם את החלק.
יותר קל יהיה לך להשיג את כל הלוח שעונים קומפלט ולהחליף כחתיכה אחת.
אם אני לא טועה, לפני די הרבה זמן ראיתי אחד אצל אמנון מגשר מעריב.
ונראה לי שלמורי בטוח יש.
תברר.
עבודת ההחלפה עצמה מאד קלה, פשוטה וקצרה.

aybazo 1
24-07-08, 17:05
עם הספידומטר עצמו האמת שאין לי בעיה, הבעיה היא עם הפונקציה של מדידת המרחק, אני פשוט לא מצליח לאפס את המספרים, נראה שמשהו מנסה לזוז בפנים עם לחיצה על הכפתור אבל המספרים לא מתאפסים...
האם זו בעיה מוכרת?
יש המלצה על מקום באזור כללי אשקלון שיכול לסדר לי את זה?

אני אוהב למדוד מרחקים ואני גם משתמש בפונקציה הזאת כדי לדעת מתי לתדלק אז זה ממש חסר לי אכשיו:-(

הייתה לי בעיה בדיוק כזו לפניי חודש וחצי
המלצה שלי מיקי ספידומטר הוא יושב באיזור תעשיה חולון
הוא פתר לי את הבעיה בחצי דקה והא גם ממש נחמד
למעשה מה שקורה שם שגלגל שיניים אחד נתפס והוא תוקע הכל
התיקון עלה לי 100 שקל
במידה ואתה רוצה עוד פרטים פנה אליי בה"פ

adam12345
24-07-08, 18:13
אני מקווה באמת שאפשר לפתור את העניין בצורה פשוטה כמו שערן מתאר, מצאתי את המיקי הזה בדפי זהב ואני יצור איתו קשר...
אם לא תיהיה ברירה אני ישקול גם החלפת לוח שעונים אבל רוב הסיכויים שאני לא יחליף את כל הלוח רק בגלל התקלה הזאת, אחרי הכל ניתן גם למדוד קילומטרים בעזרת הקילומטרז' עצמו, אני פשוט התרגלתי לנוחות של האיפוס...

תודה לכם!

bobsfog
24-07-08, 20:52
הייתה לי את אותה הבעיה
תפרק את הלוח שעונים ותנקה אותו טוב ותשפריץ wd 40 לאיפה שיש את הגלגלי שיניים. ואז תנסה לאפס כמה פעמים, לי זה פתר את הבעיה.

ולפני שאתה מחזיר את זה פנימה אז תנגב טוב, כי הספריי צובר אבק ואם לא תנקה אז זה סתם יתקע שוב

adam12345
25-07-08, 17:44
אז כנראה שאתה לא סתם פרצוף יפה, אהה אדר...;)
אכן פתר את הבעיה!
אכשיו, סתם בשביל לדעת אם יצאתי טמבל, האם יש אפשרות לפרק את הלוח שעונים מבלי לפרק את ההגה והמערכת של הידית וישירים/ידית איתות?

ohadw50
25-07-08, 18:32
אז כנראה שאתה לא סתם פרצוף יפה, אהה אדר...;)
אכן פתר את הבעיה!
אכשיו, סתם בשביל לדעת אם יצאתי טמבל, האם יש אפשרות לפרק את הלוח שעונים מבלי לפרק את ההגה והמערכת של הידית וישירים/ידית איתות?

אפשר לפרק רק לא צריך להיות עדין ולפחד על הלוח שעונים
צריך להוציא את הברגים טאז לשלוף את החלק העליון קודם מה שמפריע בעיקרון זה החלק של הארבע איתותים.
פתחתי את הלוח מכוונים כמה פעמיים כשנקרע לי הכבל של הספידומטר.

adam12345
25-07-08, 18:51
כן, המתג של האיתות חרום עשה לי את כל הבעיה...
את הכבל של הספידומטר אפשר לחבר ולנתק מבלי לפרק כלום חוץ מהכיסוי התחתון שמתחת להגה (פשוט שולחים את היד ותופסים את הכבל)... לפחות זה מה שאני הבנתי מההתעסקות היום...

אצלי כן היה צריך להזהר קצת עם הלוח כי הוא כבר סדוק בשני מקומות...
העיקר שנגמר כבר!!! (עד הפעם הבאה כמובן:cool:)

bobsfog
26-07-08, 18:26
תהנה

-->