PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת גיר לסמוראי - איפה לקנות???

barakts
29-07-08, 14:24
שלום לכולם!

אחלה פורום! אני נהנה לקרוא בו וכל פעם לומדים עוד משו חדש!

בכולופן לעיניינינו (נראה לי שיש פה יותר מדי יו"דים לא?), יש לי סמוראי 93 והגיר גוסס כבר תקופה די ארוכה ולפי הקולות שלו אני חושב שבאמת כבר כדאי לגאול אותו מייסוריו, לכן יש לי כמה שאלות -

יש הבדלים בגיר בין השנתונים כך שאני חייב למצוא אחד של שנת 93? איפה ניתן למצוא במחיר סביר וממקום מהימן? מה המחירים של יבוא/שיפוץ?

הוצע לי ב3500 אצל אודי מזרחי כולל הרכבה וקלאץ אבל לטעמי זה יקר והייתי מעדיף גם להרכיב לבד.
הוצע לי גם ב2000 גיר שהורד מסמוראי לא משופץ ולא כלום בלי אחריות. הבנאדם אמר לי תרכיב אותו ואם יש בעיות אני אחזיר לך את הכסף (נשמע בחור אמין), האם כדאי לי ללכת על זה? במיוחד בהתחשב בזה שאם הגיר יתחיל להשמיע לי רעשים אחרי חודש אז די נדפקתי..

בכלל איפה יש מקומות מהימנים ובמחירים סבירים שניתן לקנות אצלם כל מיני חלקים? אני צריך גם רדיאטור (מחיר?) אם אפשר באיזור המרכז אני גר ברחובות.

חתיכת מגילה רשמתי כאן :) ואני מאוד אשמח אם מישו יוכל לעזור לי!

GodsFather
29-07-08, 15:36
אהלן אהלן,

אם אתה בעד עבודה עצמית ויש לך את האפשרות , תריץ חיפוש בפורום אחר כמה שרשורים בנושא. בחור בשם עידן IDANW עשה זאת ואם אני טועה גם ITAY ועוד כמה חבר'ה, זה לא מסובך , רק צריך קצת ידע טכני (בליווי ספר עדיף) וכלים נכונים.

אם אין לך את זה, יש כמה אפשרויות -

מורי , מומחה ואמין מראשל"צ , הוא מסתובב פה לא מעט ויש עליו המלצות מפה ועד הודעה חדשה כולל על ידי.

אופציה אחרת ורק בגלל מאגר החלקים שיש לו הוא אמנון (הפוזל) , יש לו מוסך ומחסן חלקים ברחוב הירקון ברמת גן. אין לי מושג לגבי המקצועיות שלו ואף יש שמועות שליליות , אני לא רוצה סתם להכפיש. מבחינת מאגר חלקים ,יש לו את אחד הגדולים.

itay
29-07-08, 15:49
אהלן,

אמיר, אני לא שיפצתי גיר אלא טרנספר - העיקרון שבניהם זהה.

לפותח השרשור, העלות של שיפוץ בעבודה עצמית לא תעבור את האלפיה (בהנחה ולא צריך סינכרונים....) ואת השקט שיהיה לך כי אתה ביצעת את העבודה ואתה יודע מה יש בפנים, לא תשיג בשום מקום - אמין ומקצועי ככל שיהיה.

אם תרצה ותחליט שאתה הולך על זה, דבר איתי ואעזור לך.

בהצלחה,

איתי.

s_n_p
29-07-08, 17:38
אופציה אחרת ורק בגלל מאגר החלקים שיש לו הוא אמנון (הפוזל) , יש לו מוסך ומחסן חלקים ברחוב הירקון ברמת גן. אין לי מושג לגבי המקצועיות שלו ואף יש שמועות שליליות , אני לא רוצה סתם להכפיש. מבחינת מאגר חלקים ,יש לו את אחד הגדולים.

אני לא רוצה סתם להכפיש

אז אל תכפיש!

ככל הנראה בגלל "השמועות השליליות" אין לו זמן לנשום מרוב העבודה, למרות שכמעת ולא מזכירים אותו בפורומים.

GodsFather
29-07-08, 17:42
SNP לא יודע מי אתה או מה אתה רוצה , אמרתי את מה שאני יודע (ומכיר) , אתה מוזמן לגבות את עצמך בהוכחות אם יש לך דעה שונה משלי.

jzuk
29-07-08, 21:58
מה הטלפון של אמנון? מי יודע?

s_n_p
29-07-08, 22:41
SNP לא יודע מי אתה או מה אתה רוצה , אמרתי את מה שאני יודע (ומכיר) , אתה מוזמן לגבות את עצמך בהוכחות אם יש לך דעה שונה משלי.

אתה באמת חושב שזה רלוונתי לשרשור, מי אני, או מה אני רוצה?
אני לא רואה צורך להכנס איתך לוויכוח ולהציג "הוכחות", ובטח לא לסנגר אל אמנון.

אני אישית (ב 3 שנים עם הויטרה) הכרתי הרבה מומחים וגם "מומחים" לסוזוקי, חלקם היו מקצועים, וחלקם פחות,חרטטנים ואנשים ישרים, חלקם יקרנים (וזו זכותם), ואחרי הכל, דברים שאני לא יכול לעשות לבד אני עושה אצל אמנון ועד עכשיו הוא אף פעם לא איכזב אותי.

הגב לכל נותן שרות יש לקוחות מרוצים וגם לא, כולנו בני אדם וכולנו לפעמים טועים.

מה הטלפון של אמנון? מי יודע?

052-259-0207

חוקר
30-07-08, 08:00
לגבי אמנון לי יש רק נסיון טוב איתו, הבחור פתר לי רעשים ורעידות בויטרה שבמוסך מרכזי אמרו לי על בעיה בסרן האחורי והסתבר שהחלפת צמיגים ומיסבים למינהם פתרו את העניין.

אני חייב לציין שאין לי נסיון עם מכונאים נוספים ובטוח שיש עוד כמה מוצלחים.

אגב לגבי מורי, רק דברים טובים שמעתי עליו אבל לצערי הוא לא מטפל בויטרות.

טל

hem
30-07-08, 08:48
חברים יקרים...יש כל כך הרבה בעלי מקצוע טובים ומקצועיים בתחום הסמוראים....אבל אני חייב לציין שאמנון מרחוב הירקון...(לשעבר ליד בית מעריב..) הוא אחד מבעלי המקצוע הטובים והאמינים שהיכרתי..ואני מכיר לא מעט...(הייתי בעל מוסך עד לפני מספר שנים..) וכיום עקב אילוצים שונים אני נאלץ להעזר בבעלי מקצוע. ביצעתי אצל אמנון מספר טיפולים לסמוראי שלנו...החלפת בולמים...החלפת עלים...הגבהת הרכב...ולאחרונה, רכשתי ממנו גיר משופץ, ועוד כהנה וכהנה שיפוצים ותיקונים שבכל מקום אחר או שלא ידעו לפתור את הבעיה..או שפשוט המליצו על רכישת חלק חדש. בכל מקרה.. אין ספק שאמנון נושם וחי סמוראים...מכיר כל חלק וחלק, יודע לתת את תשומת הלב המתאימה והאישית לכל לקוח ולקוח. נכון שלאחרונה, עקב החמרה במצב בריאותו...כאבים עזים בעין...הוא נאלץ להעדר מהמוסך, אבל תמיד מוכן לתת עיצה ועזרה בטלפון, באדיבות ובסובלנות. ברשותו מלאי חלפים גדול משומשים או משופצים. ולא...אין לי כל קשר לאמנון...פרט כמובן לקשר מקצועי.
אמנון: 052-2590207.

barakts
30-07-08, 13:05
תודה רבה לכולם!

בעיקרון אין לי את הזמן לעשות שיפוץ לגיר שלי אני צריך את האוטו ללימודים כך שאני לא יכול להשבית אותו עד שאסיים לשפץ, לכן אני רוצה להרכיב גיר שיעבוד ואח"כ לשפץ את הגיר הישן סתם בשביל להתנסות וכדי שיהיה אחד רזרבי.

מה שמביא אותי לשאלה הבאה - אצל אמנון גיר שנת 98 מיבוא עולה 2500 ש"ח עם אחריות ל3 חודשים, ומסתבר הבחור שהציע לי גיר ב2000 ש"ח שירד מסמוראי ללא אחריות הוא באמת מורי מראשון :)
מה נראה לכם כדאי? ללכת על הגיר של אמנון או לחסוך את ה500 ש"ח האלו ולהשקיע אותם בשיפוץ של הגיר הישן?

s_n_p
30-07-08, 13:37
לפי דעתי שניהם אנשים אמינים וגם מבינים בסמוראים, ולכן במקרה שלך אתה תצתרך להחליט לבד מה עדיף.

אבי 1
30-07-08, 17:33
שלום.יש לי גיר לסמוראי 5 הילוכים.במצב טוב.המחיר הוא 1400 שח.ויש לי גם רדיאטור במצב טוב ב350 שח.אתה מוזמן ליצור איתי קשר בפלאפון 0542247010אבי

ישי.פ
30-07-08, 20:44
אבי יש לך עוד הפתעות למשל יחידת מזגן?

-->