PDA

צפייה בגרסה מלאה : דו"ח לבדיקת סמוראי לפני קנייה

TAL-S
30-07-08, 13:28
שלום לכולם!
מי שיקרא את ההודעה "הסמוראי הראשון", יבין שאני מחפש סמוראי למכירה. מכיוון שהידע שלי שאף ל0 בתחום הג'יפים, לקחתי את המדריך של אלון והכנתי ממנו דו"ח ראשוני שאפשר למלות בבדיקה ראשונית שעושים לבד לרכב.
העלתי אותו בהודעה הקודמת, אך אני מניח שלא כולם קוראים את ההודעה הזאת, והמטרה היא שכמה שיותר אנשים יוכלו לקרוא את הדו"ח, לעשות בו שינויים וככה נוכל לגלגל את זה. הרעיון הוא שכל מי שירצה לקנות סמוראי יוכל לבד לבדוק את המכונית ולגלות את הבעיות הגדולות מבלי לבזבז כסף על מוסכים וכו'

כל מי שעושה שינויים- שיעשה אותם באדום בבקשה, וככה נוכל לדעת מה היו השינויים.

אני חושב שזה יעזור מאד לכל מי שרוצה לקנות סמוראי ואין לו כמעט ידע, כמוני.
המון המון תודה,
(אני גם מקווה שזה יעזור לכולם)
טל

* תודה רבה ל"Nash" על השינויים שביצע באשכול הקודם.

נמרוד
30-07-08, 19:04
כל הכבוד על המחשבה וההשקעה הניכרות בכתיבה!

אני אבקש גם מאלון (שעסוק מאד בימים אלו ולא נמצא תדיר בפורום) לעבור עליו. וכמו שהצעת, שבעלי סמוראים ובכלל אנשים עם נסיון יעברו עליו, וכשזה יהיה מוכן, אני אקח את הדו"ח לפוליש סופי ונפרסם אותו כנספח לכתבה של אלון כדי שהוא באמת ישמש את הדורות הבאים.

נמרוד

גל מגל
30-07-08, 19:53
כל הכבוד ישר כוח
יוזמה מצויינת

TAL-S
31-07-08, 23:22
אני מקפיץ את זה למעלה כי אני לא חושב שמספיק אנשים ראו את זה. אני מחכה לתיקונים של כמה שיותר אנשים!

אם מישהו חושב שהוא מבין הרבה בסמוראי ורוצה לעזור לי להחליט לגבי אחד שראיתי, שיפה אני בפרטי בבקשה. אני אודה לו מאד!

אהה וגם אם מישהו מכיר מוסך אמין לבדיקת סמוראי באזור חדרה-זכרון...

תודה!
טל

יונתןמצפה
31-07-08, 23:48
אהה וגם אם מישהו מכיר מוסך אמין לבדיקת סמוראי באזור חדרה-זכרון...

תודה!
טל

מוסך הג'יפים אנדורו בפרדס חנה. דבר עם ארנון- בעל המוסך. נמצא בין בניימינה לפרדס חנה לייד האוטובוס-חומוס.

אמנם לא הכי זול אבל בבדיקה שאני עשיתי שם לפני הקנייה היה אמין מאד, יסודי ולמרות כל מה שמצא (ומצא...) דאג להבהיר לי את מצבו הטוב של הרכב...

שלומי
01-08-08, 02:07
היתי מוסיף :
פרק על בדיקת הרכב בנסיעה - בלימה , חופשים , תחושה כללית וכו'.
פרק על המנוע לאחר הנעה - רעשים , מנפח וכו'.

כל הכבוד

שלומי

TAL-S
01-08-08, 11:11
היתי מוסיף :
פרק על בדיקת הרכב בנסיעה - בלימה , חופשים , תחושה כללית וכו'.
פרק על המנוע לאחר הנעה - רעשים , מנפח וכו'.

כל הכבוד

שלומי

זה בעצם החלק השני של המדריך של אלון. אני מתכוון להכין עוד דו"ח- יותר מתקדם- שיבדוק את הדברים האלה.
בכל מקרה, אני אשמח אם כמה שיותר אנשים יקראו את הדו"ח ויעשו בו שינויים! (כזכור, לי אין הרבה נסיון ולכם- יש :P )

נמרוד
04-08-08, 08:13
אני מצטרף להמלצה החמה על ארנון מלאכי ממוסך אנדורו בפרדס חנה, מכונאי ג'יפים אמיתי, מקצועי ואמין.
www.enduro.co.il

-->