PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי אמריקאי?!

TAL-S
01-08-08, 22:29
ערב טוב ושבת שלום לכולם!
כידוע, אני מחפש סמוראי (פתוח בין השנים 86-90) בכל מקרה, כמו שאתם יודעים- בדגמים האלה אין מזגן.
הנחתי שלה בעלי מזגן זה כאלה שהוסיפו אישית, אך אתמול נתקלתי באחד שאמר שהסמוראי שלו (מודל 87) הוא מדגם אמריקאי, כלומר יש לו מזגן.
קיים במציאות? או שעבדו עלי?
ועוד דבר- אם זה קיים במציאות, מה כולל האמריקאי, איך מבדילים בינהם וכמובן- מה עדיף?

תודה רבה וערב טוב!
טל

ישי.פ
01-08-08, 22:59
לגבי האמריקאי לא יודע.
אבל לגבי המזגן אז יש בשנים האלו מזגן;)

TAL-S
01-08-08, 23:34
לגבי האמריקאי לא יודע.
אבל לגבי המזגן אז יש בשנים האלו מזגן;)

לא בכולם... עיון קטן ב"יד שתיים" יראה לך שהמזגן הוא לוקסוס של סמוראים מועטים מהשנים האלה.

בינתיים סיפרו לי על עוד משהו- יש סמוראים שבהם צריך לצאת מהאוטו, לסובב סויץ' בגלגל (סליחה שאני לא זוכר את שמו...) ורק אז אפשר להעביר ל4X4... בסמוראי שראיתי, לא צריך לצאת מהאוטו בשביל זה. ואיזה קטע! יש בו גם מזגן... זה רק מחזק את תאוריית ה"דגם המשופר" שהובא לכאן בנוסף לרגילים. יש קונים לתיאוריה? או לפחות מישהו שיעשה סדר?

GodsFather
02-08-08, 00:51
בוא נתחיל מזה שבבקשה תפרסם שרשור אחד במקום אחד ולא בכמה מקומות.

עכשיו, לעניין הנועלי טבורים (לוקרים) - יש אפשרות להחליף את הלוקרים לכאלה שנעולים קבוע, לגבי טיב ואיכות השינוי הזה , יש כמה שרשורים בנידון בפורום, עומס על מכלולים, אמינות ועוד. ה-עוד שניה הזו של לצאת החוצה יכולה רק לעזור. גם נותנים מבט מסביב , רגע של רגיעה , סיבוב מסביב לרכב יכול לגלות דברים שלא תדע מתוך הרכב וכד', דעת הרוב טוענת שלא מדובר בשיפור של ממש.

לגבי המזגן , אני לא יודע מה זה דגם אמריקאי, יש אצלי (מודל 88 ) מזגן עם כפתור "מקורי" משולב יפה בחלק הפיקוד של האוורור בדשבורד , המיזוג יוצא דרך הפתחים המקוריים, ההרכבה עצמה והחלקים בתא המנוע נראים בסה"כ די מקוריים ולא מאולתרים אבל לעולם לא אדע אם אכן כך הדבר. אני יד 5 כשאת 2 הידיים הקודמות אני מכיר והחזיקו את הרכב כ10 שנים יחד (אצלי עוד 3 וחצי) , המזגן כבר היה ברכב כשהם רכשו אותו.

במקום להתבחבש במודל אמריקאי או לא וכל מיני לוקשים שמוכרים לך. תבדוק רכב שמתאים לך מבחינת כל הבדיקות , תראה שהכל תקין , תתמקח על המחיר ושלום על ישראל. אתה מדבר על רכבים בני 20, גם ככה רוב אם לא כל החלקים בפנים לא מקוריים מהמפעל , זה לא משנה אם ציינג צ'ינג הכין אותם או ג'ו בלאק, בסוף משה הביא אותם לארץ והרכיב ברכב ואם אתה רוצה להיות בטוח בעצמך , תבדוק גם רשיון רכב , אולי רשום שם משהו שונה מסמוראים יפנים רגילים...

אני לא כועס או משהו , אבל צריך ללמוד להבדיל בין עיקר ותפל.

tzagi
02-08-08, 08:08
רוצה לדעת אמריקאי, לא אמריקאי,
אין בעיה
פרסם פה את ה
VIN
תוך שניות נדע בדיוק מי נגד מי...

idanw
02-08-08, 08:10
בינתיים סיפרו לי על עוד משהו- יש סמוראים שבהם צריך לצאת מהאוטו, לסובב סויץ' בגלגל (סליחה

אמיר לא הבהיר את זה מספיק טוב.
בכל הסמוראים המקוריים צריך לצאת מהרכב כדי לשלב 4X4.
באלה שלא, זוהי תוספת שלא תמיד כדאית (אמינות!)

מורי
02-08-08, 12:13
לכל הספקנים...אכן יש דגם "אמריקאי" שמגיע ללא נועלי טבור,עם גריל עם 4 פנסי חזית,לוח שעונים שונה עם מד ס"לד מובנה ומזגן מקורי.
בזמנו לבראיין מ-"אוטו קליניק" היה אחד כזה אפור.

GodsFather
02-08-08, 12:20
מורי, הנקודה היא שההבדל הוא מינורי בהתחשב בגיל הרכב ומצבו. אני מכיר את הדגם שאתה מדבר עליו.

TAL-S
02-08-08, 13:27
רוצה לדעת אמריקאי, לא אמריקאי,
אין בעיה
פרסם פה את ה
VIN
תוך שניות נדע בדיוק מי נגד מי...

עוד רגע של מבוכה.... מה זה VIN?

adam12345
02-08-08, 21:02
עוד רגע של מבוכה.... מה זה VIN?

Vehicle Identification Number (http://en.wikipedia.org/wiki/Vehicle_identification_number)
מנפלאות גוגל וויקיפדיה...

tzagi
03-08-08, 07:42
טל,
עזוב, טעות שלי,
הבנתי כבר ש"מודל אמריקאי"
זה לא אחד שנועד לעולם המערבי, אלא פשוט דגם ברמה (יותר?)מפוארת מהרגיל ואין כל קשר למה שנימכר בצפון אמריקה.

-->