PDA

צפייה בגרסה מלאה : תלונת מהירות נגד קצין משטרע.

רכס חיים
08-08-08, 15:16
היום בבוקר בשעה 0740 עקפה אותי ניידת משטרה מסוג סקודה אוקטביה לבנה ב-150 קמ''ש על כביש 4 בין בצרה לבני-דרור. המהירות נבדקה במהלך מרדף קצר שעשיתי אחריה.צילצלתי למשטרה ומסרתי את מספר הרכב, צבעו, ודגם המכונית,וכן את מהירות נסיעתו. כמו כן ציינתי שהניידת לא סינרנה בעת הנסיעה אבל לפני המצלמה בבני-דרור היא האטה בכדי לא להיתפס בה.

ביקשתי את מספר האירוע/תלונה שהיה 55 לתאריך של היום - 08.08.08 - וקיבל אותה ברוך היומנאי.

מספר שאלות.

1. מה יעשו בתלונה? אם בכלל.

2. מה יעשו לי??? אני מניח שיחפשו אותי מהיום.

3. כיצד ניתן לברר תוצאות?

4. מי יכול לדחוף את הבדיקה באופן עיניני?.

נמרוד
08-08-08, 18:00
אני יודע את התשובה רק לשאלה 2.
אם יש מישהו בעולם שלא יכולים לעשות לו כלום - זה חיים רכס :)

מאיר רוטברג
08-08-08, 19:05
היום בבוקר בשעה 0740 עקפה אותי ניידת משטרה מסוג סקודה אוקטביה לבנה ב-150 קמ''ש על כביש 4 בין בצרה לבני-דרור. המהירות נבדקה במהלך מרדף קצר שעשיתי אחריה.צילצלתי למשטרה ומסרתי את מספר הרכב, צבעו, ודגם המכונית,וכן את מהירות נסיעתו. כמו כן ציינתי שהניידת לא סינרנה בעת הנסיעה אבל לפני המצלמה בבני-דרור היא האטה בכדי לא להיתפס בה.

ביקשתי את מספר האירוע/תלונה שהיה 55 לתאריך של היום - 08.08.08 - וקיבל אותה ברוך היומנאי.

מספר שאלות.

1. מה יעשו בתלונה? אם בכלל.

2. מה יעשו לי??? אני מניח שיחפשו אותי מהיום.

3. כיצד ניתן לברר תוצאות?

4. מי יכול לדחוף את הבדיקה באופן עיניני?.
התשובה לכל השאלות קלה ופשוטה,
מח"ש
מחלקת חקירות שוטרים=איימת השוטרים

שחר 9
08-08-08, 20:45
הכל בולשיט ,

לא יעשו כלום עם התלונה מאחר ואין הוכחות !!!
בדיוק כמו ששוטר לא יכול לעצור אותך על מהירות כשהוא נוסע אחרייך ברכב ללא מכשיר מדידה כך גם אתה לא יכול חלהתלונן אם לא מדדת את המהירות במכשיר מדידה שמאושר מכוייל ואושר ע"י הרשויות.

בקיצור סתם התעצבנת לחינם.
וחוץ מזה תפסיקו לרדוף אחרי שוטרים אין להם לאן לברוח....

לכל תפקיד ומקצוע יש טובות הנאה ופריבלגיות ,
שוטר שנוסע מהר ועובר על החוק = לעובד חברת חשמל שמקבל חשמל חינם.
מצידי שיסעו מהר כל זמן שזה לא אחרי .....

הבעיה זה לא השוטרים, הבעיה זה המתנדבים למינהם אלה ברובם עבריינים ברשיון שלובשים מדים , שמים צ'קלקה ומקבלים חסינות וחסות להשתולל ולהתעמר בנהגים. (אגב זה גם דעתם של הרבה שוטרים שלא מתים על המתנדבים)

הכל שטויות , סעו בזהירות הכביש הוא המבואה לגיהנום.

רכס חיים
08-08-08, 20:58
ניראה לי ששחר ריאליסט יותר מכולנו.

zeepeedee
09-08-08, 11:41
התשובה לכל השאלות קלה ופשוטה,
מח"ש
מחלקת חקירות שוטרים=איימת השוטרים

מח"ש?!
מה רע בסתם קת"צ? הוא נסע מהר, לא רצח מישהו ולא הכה אף אחד

erby
10-08-08, 11:48
[QUOTE=שחר 9;209499]הכל בולשיט ,

לא יעשו כלום עם התלונה מאחר ואין הוכחות !!!
בדיוק כמו ששוטר לא יכול לעצור אותך על מהירות כשהוא נוסע אחרייך ברכב ללא מכשיר מדידה כך גם אתה לא יכול חלהתלונן אם לא מדדת את המהירות במכשיר מדידה שמאושר מכוייל ואושר ע"י הרשויות.

בקיצור סתם התעצבנת לחינם.

זה לא מדוייק.
לאישתי היתה התקלות עם שוטר. הוא נהג בפראות, כמעט התנגש בה, ולקח פרטים שלה. היא שלחה תלונה למח"ש באתר המשטרה עם הפרטים שלו (גם היא לקחה פרטים).
למחרת (!) מתקשר חוקר ממח"ש, הזמין אותה לתת הצהרה, עדכן אותה בהתקדמות התלונה, בדרך עוד שכנע אותה לוותר על התלונה, החצוף, בסופו של דבר השוטר פוטר. כנראה שהיא לא היחידה שהתלוננה.

itayt
10-08-08, 20:46
"הבעיה זה לא השוטרים, הבעיה זה המתנדבים למינהם אלה ברובם עבריינים ברשיון שלובשים מדים , שמים צ'קלקה ומקבלים חסינות וחסות להשתולל ולהתעמר בנהגים. (אגב זה גם דעתם של הרבה שוטרים שלא מתים על המתנדבים)"
נו טוב, ישראלי ערס מצוי עם דעות קדומות ויכולת לקבץ ביחד קבוצה שלמה של אנשים ולסכם אותם במילה אחת...
לידיעתך, מתנדבים הם הבסיס של משטרת התנועה והיא לא קימת בלעדיהם, כמו שיש שוטרים לא מוצלחים, יש גם מתנדבים כאלה, אולי אתה פוגש אותם יותר כי נכון להיום הם ביחס של שוטר אחד ל 7.5 מתנדבים. לשוטרים (לרובםֿ) יש רק הערכה לעזרה שהמתנדבים נותנים להם, כך הם יכולים לצאת לחופשות וקצת לנוח בין משמרת למשמרת. אין לי מושג מאיפה אתה מוצץ את המידע המיותר שלך אבל הכל מצוץ מהאצבע. וכן, אני מניח שהבנת לבד, אני מתנדב במשטרת התנועה, ואין לזה שום קשר לעבר פלילי (שדרך אגב אין מתנדב אחד בארץ עם עבר פלילי כי הוא לא מתקבל) הסיבה שלי לפחות לפני כ 10 שנים היתה חבר שהשאיר אחריו חברים ומשפחה ולא חזר הביתה...
לעניינו של חיים רכס, בזמן האחרון ישנה תופעה חיובית של אזרחים ש"מלשינים" על התנהגות פרועה של שוטרים ומנסיון בד"כ זה לא עובר בלי לפחות תשאול ביחידה והערה בתיק ולפעמים גם מח"ש. בכל מקרה לא הייתי ממליץ לנסוע אחרי ניידת במהירות של 150 קמ"ש כי לך לא יהיה תרוץ לשלילה שתקבל. אנחנו לא חיים במקסיקו ואף שוטר לא ירדוף אחריך, תרגע. לגבי תוצאות, בנראה שלעולם לא תדע, כמו ששוטר שמעיד בבית משפט כנגד אזרח, לא יכול להיות באולם במהלך הקראת פסק הדין, ככה זה עובד. אתה עשית את שלך מבחינה אזרחים ותסתפק בזה.

שחר 9
11-08-08, 00:00
[QUOTE=itayt;209723]
נו טוב, ישראלי ערס מצוי עם דעות קדומות ויכולת לקבץ ביחד קבוצה שלמה של אנשים ולסכם אותם במילה אחת...
לידיעתך, מתנדבים הם הבסיס של משטרת התנועה והיא לא קימת בלעדיהם,

איתי תודה על המחמאה קלעת בול ערס מצוי זה בדיוק אני.
זאת הבעיה עם המתנדבים הם לא יודעים להבחין בין ערס לבין נהג שעבר עבירה בתמימות .(כן כן אני יודע אין עבירה תמימה אתה רואה איך התמימות הורגת בכבישים)

מה שכתבת הוא בדיוק הבעיה כמות המתנדבים ועצם זה שהם הבסיס לקיום המשטרה .
כל מה שאמרתי הוא מידע ממקור ראשון, כאחד שהתנדב שנים במשטרה ובסיור הכפרי ,ובמקרה מכיר אישית את אחד ממפקדי משטרת התנועה באזור החוף .
המשפט היחיד הנכון שכתבת הוא שבלי מתנדבים אין לשוטרים חופש והם נקרעים , וזה גם הסיבה היחידה שמפקדים בחוסר ברירה קולטים מתנדבים ללא סוף .תאמין לי שכל מפקד היה מוותר על המתנדבים אם היו תקנים לשוטרים .

משטרה שמבוססת על מתנדבים לא יכולה להיות משטרה מקצועית ,ולכן ככה זה נראה כמו מחנה קיץ של הצופים.

אני מיח שעכשיו ירדפו אותי מתנדבים בכל צומת ומצבי יהיה קשה משל רכס פי 7.5 , נראה לי שאני יורד לדירת המסתור של רכס אי שם על יד יד מרדכי .

איתי , תמשיך לעשות חיל ולהתנדב , ככה תהיה לנו משטרה איכותית ומקצועית.
ובאמת אני חושב שצריך איך שהוא להקל על עומס המשטרה אבל לא בדרך שאינה מועילה וימים יגידו.

אגב אם אתה מתנדב מיצר ההתנדבות דבר איתי יש לי רשימה ארוכה של מוסדות וארגונים שזקוקים להתנדבות אבל שם לא תוכל לקבל מדים וצ'קלקה, אלא רק תודה חיוך והרבה סיפוק .

שיהיה בהצלחה .

itayt
11-08-08, 09:21
שחר כנראה שמה שכתבת אכן היה ממקור ראשון ומההתנדבות שלך הסקת את המסקנות לגבי המתנדבים, כל אחד ואיך שהוא לוקח את הדברים.
אני גם בטוח שיש לך רשימה של מקומות שאתה יכול להפנות אותי להתנדבות (אתה בטח גם מתנדב בכל המקומות האלה...) בכל מקרה, כמו שאמרתי , כמו שיש שוטרים מכל מיני סוגים, יש גם מתנדבים מכל מני סוגים (אני ואתה כנראה הוכחה לזה...) , יש כאלה שמחפשים את המדים והצ'קלקה ויש כאלה שמרגישים חובה וזכות ועזור למלחמה בתאונות הדרכים. לא שיש בעיה עם להתנדב למקומות שאליהם מגיעים נפגעי התאונות, אני פשוט מעדיף לעשות את ההתנדבות בשלב של המניעה ולא של הטיפול.
ד"א, מתנדבים שמחפשים מדים וצ'קלקה, לא מחזיקים במערכת 10 שנים (כמה זמן היית מתנדב ?!$) הם או נגרעים ע"י המשטרה או פורשים כשהם רואים שאין בזה ממש הגשמת אגוטריפ של כח.
בלי לנסות לפגוע, לא נראה לי שממך אני צריך המלצות להתנדבות, אני לא מצפה ממך או מאף אחד אחר להערכה, אני יודע שבהתנדבות במקומות אחרים היא מגיעה ובמשטרה לא אבל זה לא גורע לי בשום דבר.

רכס חיים
11-08-08, 20:08
על חטאי אני מודה - לא סובל מתנדבי משטרת התנועה,ובמיוחד לא אלה עם הזקנים. למה?? כנראה משהו בגנים דפוק אצלי בכייף.

-->