PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות להגבהת ג'מני

tomig
08-08-08, 22:56
לאחרונה רכשתי ג'מני חדש הרכב מאובזר במיגון כללי של אספיר וו גרירה ופגוש עם כננת 5000 כרגע ההשקעה הבאה היא הגבהה של הרכב אני לא מעוניין להגביהה את הרכב משמעותית בשביל לא להזדקק לשינויים בהיגוי וכדומה וגם לא לפגוע הרבה ביציבות כמובן שאני מודע שכל הגבהה פוגעת.

אני זקוק להמלצות לקפיצים ובולמים מה כדי איזה גובה הוא נכון ומה המחרים בשוק ואצל מי הכי כדאי לקנות או להזמין ישירות מחול ולהרכיב ?

igal.s
20-08-08, 21:37
כרגע מותקן אצלי קיט 3" של OME . אחלה בשטח אבל קצת גבוה מדי ורך מדי לשימוש יומיומי. אין בעיות בהיגוי וגם לא בבלימה, הרכב פשוט מתבדר קצת יותר מדי במהירויות אוטוסטרדה. למדתי לא לעבור את ה-100 ולהשאר מרוכז יותר בנהיגה. הדבר האחרון שכדאי לעשות עם ג'ימני בכלל ומוגבה בפרט זה תמרוני חירום. יש לי קצת רעידות באזור 70 קמ"ש אבל אני מניח שזה מצמיגי בוץ שראו ימים יפים יותר.
בדיעבד נראה לי ש-2" זה די והותר לג'ימני דו שימושי.
קח בחשבון שהגבהה אחרי התקנה היא לא באמת 3" או 2". בפועל זה פחות.

Zuki-Land
20-08-08, 22:38
לאחרונה רכשתי ג'מני חדש הרכב מאובזר במיגון כללי של אספיר וו גרירה ופגוש עם כננת 5000 כרגע ההשקעה הבאה היא הגבהה של הרכב אני לא מעוניין להגביהה את הרכב משמעותית בשביל לא להזדקק לשינויים בהיגוי וכדומה וגם לא לפגוע הרבה ביציבות כמובן שאני מודע שכל הגבהה פוגעת.

אני זקוק להמלצות לקפיצים ובולמים מה כדי איזה גובה הוא נכון ומה המחרים בשוק ואצל מי הכי כדאי לקנות או להזמין ישירות מחול ולהרכיב ?

אהלן

דבר איתי בפרטי אתן לך פרטים מפורטים כולל נסיעה על ג'ימיני שביצעתי לו עבודת הגבהה
לילה טוב zuki-land ליאור !

-->