PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיקום האמבולנסים בנחל נמייה

shmil
14-04-04, 18:01
לפני כשבועיים הוזכרו בפורום 4 אמבולנסים בנחל נמייה
מישהו יכול לתת הכוונה מדוייקת יותר ע"ג המפה?

http://www.law-world.liveiis.com/shmil/nemiya.jpg

השמשוני יחיעם
14-04-04, 19:37
באזור 165000 / 010000 על הגבעה מימין לדרך.

נמרוד
14-04-04, 20:23
בערך בדיוק איפה שיחיעם כתב... סע על השביל ותראה אותם מעליך.

ארז
15-04-04, 00:43
מה בדיוק אתה מחפש בהם?
הסרנים הם דנה 70 אחורי (עם נעילה כנראה), ודנה 60 קדמי ,אבל הם מהדגמים הישנים.

רכס חיים
15-04-04, 01:06
שמיל ,אם אתה מתכנן פירוק חלקים לויליס , קח אותי בחשבון לעזרה. אולי נארגן מברגה פנאומטית.

shmil
15-04-04, 09:27
תודה על ההכוונה.
האם המנועים נמצאים בהם?
למישהו יש מושג לגבי מצב המנועים וחלקים צמודים להם? (קרבורטורים, דיסטריביוטרים, מכסאות שסתומים, מאבות שמן ומים וכד')
חיים, תודה, אגיד לך כש... חוץ מזה שיש לי פטיש אויר חשמלי, כך שאין שום בעיה, עם גנרטור :D

נמרוד
15-04-04, 11:57
תודה על ההכוונה.
האם המנועים נמצאים בהם?
למישהו יש מושג לגבי מצב המנועים וחלקים צמודים להם? (קרבורטורים, דיסטריביוטרים, מכסאות שסתומים, מאבות שמן ומים וכד')
חיים, תודה, אגיד לך כש... חוץ מזה שיש לי פטיש אויר חשמלי, כך שאין שום בעיה, עם גנרטור :D

מה שאתה שואל זה מי ראה אותם לאחרונה... אני הייתי שם בפסח שעבר, מאז סביר להניח שהם נופצו לרסיסים. איפה המקום שבו נראו וואגונירים "טריים" לאחרונה? (בציחור יש רק זבל, נכון שבוע שעבר).

shmil
15-04-04, 12:05
קשה לי להאמין שיש טריים, כי הם סיימו לצאת מצה"ל מזמן, וכבר לא נותרו כאלו בימ"חים כבר לפני יותר משנתיים.
שטח האש בנמייה אינו של חה"א, ולכן יש סיכוי שהם נותרו שלמים.
יש לי מה להפסיד מנסיעה לשם? :twisted:

נמרוד
15-04-04, 12:10
קשה לי להאמין שיש טריים, כי הם סיימו לצאת מצה"ל מזמן, וכבר לא נותרו כאלו בימ"חים כבר לפני יותר משנתיים.
שטח האש בנמייה אינו של חה"א, ולכן יש סיכוי שהם נותרו שלמים.
יש לי מה להפסיד מנסיעה לשם? :twisted:

ממש לא, להיפך... אחלה טיול.

זאביק
15-04-04, 15:09
לגבי טיול, נחל נמייה יפהיפה, רק שהוא ללא מוצא.
נוסעים לאורך שביל ברור רוב הזמן, עד שמגיעים לקטע שאין מוצא (תאמין לי, חיפשנו), מסתובבים וחוזרים.
כל הסיפור (הלוך חזור) בערך 5 שעות (לא כולל הספקת אוכל, אם עושים).

השמשוני יחיעם
15-04-04, 16:14
צהרים טובים,

נדמה לי שאני מבין מה אתה מחפש,,

אבל נדמה לי שאתה לא מבין מהו סוג הרכבים / מנועים / מערכות חשמל שיש
ברכבים הללו.

1. המערכות הן 24 וולט.
2. המנועים מהסוג הישן מכסה שסתומים עגול וענק.
3.קרבוראטורים בדרך כלל "הולי" ישן נושן מערכת בודדת( יענו חור אחד)
שאינם מתאימים (בברגים ובמבנה) לסעפת יניקה של ג'יפ רגיל.
4. פילטרי אויר נלקחו מזמן :lol:

וחוץ מזה יש לי עוד "מחבוא" של 7 כאלה :lol: :lol:
תמורת מחיר מתאים תקבל אולי נ.צ.

shmil
15-04-04, 16:22
לא רק שאני מבין, יחיעם, אני אפילו יודע בדיוק מה אני צריך. אם תשים לב, יש דיון ישן העוסק בחיבור מנוע טורנדו 230 לגיר והאוזינג של סיקס, ובכן - את הפרוייקט הזה כבר סיימתי, וייתכן שהויליס יעשה נסיעת מבחן בסוף השבוע הזה, בלי כנפיים, ובלי מערכת חשמל, רק כדי לבדוק את כל ההתאמות המכניות שביצעתי.

אני לא נוסע על סיקס, אם כי יש לי ברכב לא מעט חלקי סיקס, כמו גיר וטרנספר, סרנים, ועוד חלקים שאינני מפרט מחמת עינא-בישא :roll:

המנוע שלי הוא בדיוק המנוע שיש בהם, מנוע טורנדו, או ב"ג'יפית" - מנוע 230 של חברת JEEP.
אינני מחפש חלקי מערכת חשמל, למעט דיטריביוטר, אליו אני מתכוון לעשות "התאמת" דיסטריביוטר אלקטרוני (להשתמש בחלק התחתון לצורך התאמה), וקרבורטור הולי כזה הוא בדיוק מה שאני מחפש, עם שני חורים לחיבור ולא ארבעה, כי יש לי בעיה עם הדיאפרגמה הפנימית שלו, ואינני מצליח לצוא כזו בארץ. גם מכסה שסתומים יעזור לי כחלק ספרזרבי...

אם למישהו יש, אגב, קרבורטור שני חורים כזה, או דומה לו - יגיד ויבורך :-)

ניר ל
15-04-04, 17:38
יש לי קרבורטור שפירקתי מאמבולנס כזה - הולי 1920
אתה מוזמן לקחת
054699408

t_uri
15-04-04, 21:37
ד"א. המטרות שם ישנות ורקובות. יש לי מידע מדוייק ומהיימן שלא מחדשים את המלאי (אם אני זוכר נכון, פירקו את היחידה שהיתה אחראית עם הנושא).

אורי טל.

shmil
15-04-04, 23:16
גם ישן ו"רקוב" מתאים לי,אני מניח שאוכל למצוא בין הרקבונות משהו שיתאים, כי חלקים חדשים לקנות להם - אין, יש רק מעטים, בארה"ב, וגם שם אין את כל החלקים, כך שככל שאכין לעצמי מאגר חלפים גדול יותר - יותר טוב.
רק היום החלפתי משאבת דלק שהלכה, במשאבה שירדה בזמנו מהשטח, והיא עובדת מצויין.
מקווה מחר לעשות נסיעת מבחן בתום החלק המכני של השיפורים ושינויים... :P

יחיעם - מה זה מחיר הולם להעברת הנ.צ?
:oops:

סוזי המשתוללת
17-04-04, 18:44
שמיל
אתה מדבר עם יחיעם בנעימות - חבל
קשור לו רגל אחת לג'יפ ושיננה ליתד ראשון ספיישל ותוך שנייה יש לך או רגל ספייר או חלקי חילוף למכביר 8) :P :lol:

shmil
18-04-04, 11:21
עוד לא היה לי העונג לפגוש את יחיעם, ולכן אינני יודע.
אולי במפגש ההשקה הבא הויליס יהיה גמור ואוכל להגיע.
בינתיים יחיעם לא הגיב כבר יומיים, ייתכן שאתה צודק?

ואגב, עדכון קטן - הניע בשבת, ונסע, אמנם רק 20 מטר, אבל זה כי לא סיימתי את הברקסים... :D

אומי5
01-04-05, 18:22
אם מישהו נוסע לשחוט היום או מחר אני אשמח לבוא לעזור,אומנם אין לי צורך בחלקים אלו אבל חסרות לי כמה שעות שטח וברגים .

ד ו ר ו ן
01-04-05, 19:55
קח בחשבון שיש עליהום רציני לגבי שוד\בזיזת מטרות בזמן האחרון כולל מארבים מתוקשרים גם בסופ"ש לתפיסת גנבי מתכת ועבודה עם פקחי מע"מ שפותחים תיקים למי שתופסים אצלו מתכות צהליות, שלא יעשו ממך את השעיר לעזאזל שאחראי לכל הגנבת מטרות\חלקים בנגב ו"עושה מליונים" מרכוש צה"ל בגלל איזה סרן או טרנספר.

רעות
10-04-05, 00:35
היי האמבולנסים נימצאים כ 3 ק"מ מיזרחית למפגש מרזבה נמייה כמו כן במידה וממשיכימ בנימייה לכיוון מערב יש יציאה או לשלוחת צלמון (מעלה מרזבה ) או לנקרות . מקווה שעזרתי.

-->