PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה בבקשה - מה עדיף?

kukil
13-08-08, 11:59
אני רוצה לבדוק 2 טראנו

שניהם 2001 דיזל אוטומט, 7 מקומות, יד ראשונה ,פרטי

אחד עם 150K, אחד 120K
לשניהם מזגן מפוצל

120K - טסט כמעט שנה+מדרכות+נמצא במגרש, ללא סריטה(לפי טענת בעל המגרש), כנראה צריך להחליף 2 צמיגים
150K - טסט 3 חודש, עדיין אצל היד-ראשונה, מדרכות, מגן קידמי, שריטות קלות ותיקוני פח קלים, צמיגים בני 4 חודשים

מה המלצתכם?
האם זה שבמגרש...כבר כדאי לוותר - בגלל שזה במגרש? (סתם מנסיון מר ...)
בהנחה כמובן שהגיר ,מנוע ושילדה תקינים בשניהם..מה הסכום שכדי לתת עבור כל אחד?

מישהו?!?

idanw
13-08-08, 12:26
אם הרכב במגרש - על תגע פן תפגע!
אם מדובר במגרש טרייד אין של יבואן רכב, הייתי נותן צ'אנס אבל בודק בחשדנות רבה!

בהצלחה!

kukil
13-08-08, 15:06
תודה גבר

עוד דעות ?????

שלמי
13-08-08, 16:56
טוב, ברור שבעל המגרש יטען שהרכב "ללא סריטה", השאלה מה אתה ראית בפועל.
אני לא הייתי נותן משקל גדול מדי לקילומטרז' הנמוך (?) של הטרנו במגרש, ולוקח אותו בערבון מוגבל מאוד.
בהקשר הזה חשובה גם ההתרשמות הבלתי-אמצעית שלך מבעל הרכב האחר ומהאמינות שלו (עד כמה שהצלחת להתרשם, למשל אם עלית על דברים שהסתיר או שגילה לך רג'קטים שלא היית מגלה לבד).

נמרוד
13-08-08, 18:11
טראנו 7 או 8 שנים על הכביש עם 120 אלף קילומטר? מה הוא עושה במגרש??? אין מצב שזה קילומטראז' אמיתי, פשוט אין מצב. הורידו לו קילומטראז'. תברח כמו מאש.

לשני יש קילומטראז' סביר - 20K בשנה, ואתה אומר שהוא יד ראשונה - זה מצויין, לדבר עם הבן אדם שמחזיק אותו מהיום הראשון! זה אומר שהוא גם מטופל כל השנים באותו מוסך? אתה יכול לראות היסטורית טיפולים? אם כן, זה בדיוק סוג הרכב שאתה מחפש. תשיג ותעבור על ההיסטוריה, תוודא טיפולים בזמן, תראה איזה תיקונים בוצעו ומתי וזה יעזור להבין מצויין את כל מה שעבר על הרכב.

איציק - 4X6ZH
13-08-08, 21:54
להחליף לרכב שטח 2 צמיגים זאת המלצה " מקצועית " .
כנראה שזה באמת סוחר מקצועי :(

איציק

AvigdorAharon
14-08-08, 06:28
לדעתי, 120 או 150 אלף לשבע שנים, זה לא הבדל גדול. שניהם נראים לי עם קילומטראז' נמוך מידי לרכב דיזל.
גם יד ראשונה זה לא תמיד יתרון, תלוי איך טיפלו ברכב.

המלצתי, תאמין רק למה שאתה רואה, וגם במקרה זה, כך בחשבון שיהיו דברים שתצטרך להשקיע בהם כי לא ניתן היה לראות בבדיקה.

אביגדור

kukil
15-08-08, 01:44
וואו, תודה חבר'ה

הייתי היום ליד המגרש, אז קפצתי לראות את הטראנו
טוב, אמנם פה ושם יש סריטות ממש קטנות..ופנס אחורי מעט שבור...ומתיזי פנסים קדמיים חסרים...
אבל חוץ מזה - נראה סבבה
שהייתי ברכב, ראיתי את הרישיון של בעל הרכב, אז אתקשר אליו ואשאל אותו למה מכר למגרש

את הטראנו עם ה 150K ראיתי רק חיצוני, לא בפנים...מקווה לראות שבוע הבא

תודה שנית, לכל המגיבים

-->