PDA

צפייה בגרסה מלאה : טנדר סופה\ויליס\מסחריתסופה\ויליס

jeep.il
16-08-08, 11:26
יש באפשרותי להשיג טנדר ויליס נוסע חוקי למהדרין אך הבודי דרוש עבודה רבה של השקעה כספית וזמן אז חשבתי לעצמי למה שלו הקח בודי סופה והתאים אותו לשלדת הויליס.כמו כן מאותו אחד יש לי אפשרות להשיג ויליס סגור(סטיל שמיל רק אם שתי דלתות צד).מה שאני מבקש ממכם חברים לעלות את כל החסרונות בכך ההיתרונות והדברים הבעייתיים בנושא של החלפת בודי בין רכב כזה לאחר?

דרור ברלי
16-08-08, 11:31
אם היית אומר לי שיש לך סופה עם שילדה טובה ומכניקה חזקה ורק הבודי שלה רקוב ודורש החלפה, ואתה רוצה להלביש על השאסי שלה בודי קלאסי של וויליס - הייתי מתלהב.

גל מגל
16-08-08, 12:01
יש באפשרותי להשיג טנדר ויליס נוסע חוקי למהדרין אך הבודי דרוש עבודה רבה של השקעה כספית וזמן אז חשבתי לעצמי למה שלו הקח בודי סופה והתאים אותו לשלדת הויליס.כמו כן מאותו אחד יש לי אפשרות להשיג ויליס סגור(סטיל שמיל רק אם שתי דלתות צד).מה שאני מבקש ממכם חברים לעלות את כל החסרונות בכך ההיתרונות והדברים הבעייתיים בנושא של החלפת בודי בין רכב כזה לאחר?

שלום
כמו שציינתה יש בידך טנדר ויליס נוסע חוקי לדעתי הוא בין הבודדים שנשארו מה שהופך אותו לרכב קלאסי = נכס נדיר.

אלא אם יש לך כבר בודי של סופה אזי העסק יהיה אולי זול, קח בחשבון שלהביא בודי למצב טוב עולה הרבה זמן וכסף וסביר שלשפץ את הבודי של הויליס יצא לך אותה עלות כמו שיפוץ בודי של סופה + התאמות לשלדה
ולקינוח להעביר את הרכב טסט...

בקיצור שווה לחשוב פעמיים לפני שהופכים רכב נדיר ויחודי זה לעוד סופה משעממת (חיצונית כמובן).

shmil
16-08-08, 15:11
לא חוקי,
לא מתאם בתושבות הבודי והשאסי, ויצריך חיתוך וריתוך,
לא מתאים בקיר האש, ויידרשו חיתוכים,
לא מתאים בהגה,
לא מתאים בלוחות השעונים,
לא מתאים בדוושות, ולא במיקום ופעולת הברקס,
לא מתאים בפתח מיכל הדלק,
לא מתאים בפתחי ידיות הגיר והטרנספר,
לא מתאים ולא מתאים ולא מתאים, וקצרה היריעה מלרשום את כל אי ההתאמות.

פרוייקט כזה ידרוש יותר זמן וכסף מתיקון פחחות לבודי קיים.

ובפרט - כמובן, שגם דרור צודק, וגם גל צודק (למעט לעניין ההתאמה גופא).

jeep.il
16-08-08, 21:45
תודה אז החפש פרויקט אחר בעלויות נמוכות עד מאוד

jeep.il
20-09-08, 21:32
הערב התבסרתי שלא הוכל לקנות את הרכבים הנל כי שוב גנבי הברזל חגגו.הם פרצו למגרש ממנו יכולתי לקנות את הרכבים וגנבו את מירב המכוניות שהיו בו ביניהם הרכבים הנל יחד איתם עוד מספר לא מועט של רכבים קלאסיים במצב כזה או אחר מה שהשאירו זה מספר מכולות משאיות קלות ושני סובארואים .כמה חבל לכן אני מבקש מי שיודע על רכב אספנות מבית וויליס במצב כזה או אחר אך אם רישיונות שישלח לי בפרטי את הכתובת או את השם של אותו אדם.

-->