PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיולי משפחות (חדשים בתחום, יונדאי טוסון, מחפשים שותפים)

amir__
16-08-08, 21:47
שלום לחברי הפורום
רכשנו בשעה טובה יונדאי טוסון ואנו מעונינים להצטרף לטיולי ג'יפים בסופ"שים עם משפחות בעלות יונדאי למסלולים בעבירות מתאימה לרכב. (עדיין לא מכירים את כל האפשרויות וצריכים ליווי).

אנו ממרכז הארץ .... נשמח לקבל פרטים והמלצות אנו חדשים בתחום.

תודה
עמיר
[email protected]

shlomia
21-08-08, 15:14
הי עמיר,
גם אני רכשתי טוסון לאחרונה ובשימחה אצטרף לטיולי משפחות בשבתות.
הילדים שלי בגילי: 9,6,3 .
אני ממרכז הארץ. אנא צור עימי קשר בטלפון: 0544936466

שלום לחברי הפורום
רכשנו בשעה טובה יונדאי טוסון ואנו מעונינים להצטרף לטיולי ג'יפים בסופ"שים עם משפחות בעלות יונדאי למסלולים בעבירות מתאימה לרכב. (עדיין לא מכירים את כל האפשרויות וצריכים ליווי).

אנו ממרכז הארץ .... נשמח לקבל פרטים והמלצות אנו חדשים בתחום.

תודה
עמיר
[email protected]

nsrp
26-10-08, 00:47
שלום עמיר
גם אנחנו הצטרפנו למשפחת הטוסונים
אנחנו בשנות השלושים לחיינו + תינוקת בת שנה וחצי מצפון הארץ.
נשמח להצטרף לטיולים
נועם

eran4x4
26-10-08, 06:50
תתחדשו!

ממש לא רוצה להשבית שמחות - אפשר ורצוי לטייל עם הרכב שלכם, אבל חשוב מאוד לקרוא ולהיות מודע ליכולות ולמגבלות של הרכב שלכם.

יש סיפור מאוד לא סימפטי של הטוסון של איבוד בלמים בעליה קשה שנכשלת.

ראו את זה:
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=14&item=768620
כולל שני הקישורים בסוף

ואחריהם את זה http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=14&item=773738

לא ברור לי עם זה נכון ורלוונטי לכל השנתונים.

שוב - קישורים אלו לא אמורים להפחיד אתכם ולמנוע טיולים עם הרכב - אפשר בהחלט ורצוי לטייל איתו.

טילו ותהנו

ערן

נמרוד
26-10-08, 09:13
ערן זה אופייני וקורה גם ברכבים אחרים עם מערכות בקרת משיכה. אחרי זמן שימוש מסוים בבלמים, אין מה לעשות, הם כבר לא אפקטיביים. אבל כאן באים לביטוי כל החסרונות של ג'יפון כמו הטוסון לעומת רכב שטח בגודל מלא - גלגלים קטנים, מהלך מתלה קטן, אין הילוך כוח = בהגדרה הגלגלים מחליקים הרבה יותר, כל הגורמים האלו מגבירים במידה רבה את משכי הזמן שמערכת בקרת משיכה חייבת להתערב, ואת הסיכוי להתחממות יתר עד אובדן בלמים.

eran4x4
26-10-08, 09:27
נמרוד - מהניסיון וההתרשמות שלי בטוסון משום מה זה הרבה יותר קטלני \ מסוכן

לא ברור לי אם זה בגלל האופי של מחשב ה ABS או משהו אחר.

היו יותר מידי סיפורים על טוסונים שירדו אחורה עליות בנפילה חופשית ובצורה מפחידה מאוד.

אני לא מכיר מהניסיון שלי ומהפורומים בארץ עוד רכב שזה קורה איתו (לא מדבר כרגע על רכב שדומם מנוע) - למה - לא יודע, אבל להרגשתי יש כאן משהוא מעבר להתחממות או בנוסף להתחממות שקשור למערכת ה ABS \ בקרת משיכה שגורם לאובדן בלמים מוחלט.

יכול להיות שהרבה קשור להעדר הילוך הכוח - דבר שגם מנטרל את בלימת המנו וגם מעמיס את בקרת המשיכה מאוד...

-->