PDA

צפייה בגרסה מלאה : תאימות בין חלקי וואנדורה?

gluk
17-08-08, 09:01
אהלן!
שאלה: האם שבי-וואן שנת 93 בהסבה של קוויגלי תואם וואנדורה 92 של פאטפינדר?

הכוונה: אם אני לוקח אחד כזה לחלקים, מה תואם ומה לא?

תודה! :-)

shmil
17-08-08, 10:39
ככל שזכור לי, הסרן הקדמי, מבחינת מיקום תושבות, שונה וכך גם הקפיצים.

לגבי יתר ההבדלים - אבקש מעופר להכנס ולפרט.

gluk
17-08-08, 18:11
תודה!
העניין הוא, שאני שוקל לקחת אחת כזאת שלמה לחלקים, למרות, שאני די אתבאס לפרק אוטו שלם, וגם לא ממש צריך כרגע חלקים (טפוטפו), אבל בכ"ז... אם ההבדל הוא רק במיקום החיבורים וכ"ד- זה לא משמעותי, כל עוד המכלולים הם אותם המכלולים, במיוחד סרנים, גיר, טרנספר וכ"ד. וזה בעצם מה, שמעניין אותי- האם אכן נעשה שימוש באותם הסרנים בדיוק?

ofervan
17-08-08, 22:12
הסרן הוא אותו סרן - דנה 44. אבל אם מדובר במודל HEAVY DUTY הסרן הקדמי יהיה דנה 60. יחסי ההעברה בשניהם 4.1, לפחות זה המצב בכל הואנדורות שאני מכיר שהגיעו לארץ.
מה ששונה לחלוטין זו כל מערכת ההיגוי.
הטרנספר עד כמה שידוע לי שונה בין ההסבות, יש לי ואנדורה 91 בהסבה של פית'פיינדר והטרנספר בה שונה מזה של השבי וואן מודל 93 בהסבה של קוויגלי. לא יודע בדיוק מה הדגמים ועד כמה זה קריטי להחליף בין אחד לשני, אולי זה יחייב מתאם באורך שונה.
כל השאר אותו הדבר: מנוע, גיר, סרן אחורי, חלקי פח ופנים.

ofervan
17-08-08, 22:14
גם הגריל כמובן שונה והפנסים הקדמיים, גם הראשיים וגם הקטנים, שונים.

gluk
09-09-08, 22:07
תודה! בינתיים ירדתי מהעניין (לדעתי גם ראיתי את האוטו שוב בכביש, כנראה עשה בסוף טסט)- אין לי כרגע עודף כסף (בעדינות), ובנוסף- כמו שאני מכיר את עצמי- לא היה לי לב לשחוט אוטו שלם לגמרי ונוסע לחלקים... חוץ מזה, גם ככה הוואנדורה שלי עומדת עכשיו בדיוק מסיבת חוסר תקציב (דלק/טסט/ביטוח לכמה רכבים בו זמנית), אז... בנוסף- אני דווקא צריך, אם כבר, את החלקי הפלסטיקה הקדמיים, שאצלי שבורים, ואת זה דווקא לא מתאים!

-->