PDA

צפייה בגרסה מלאה : הלך מנוע

mchazani
16-04-04, 00:57
חבר שלי יצא מהמוסך (ג'יפים) שם 2000 שקל על קשת היתהפכות בסמוראי שלו, (שנת 84 עם מנוע שנת 92) וינקרים חדשים ועוד כל מיני תוספות.
ירד באותו יום למדבר יהודה ועל הכביש הירגיש ירידת כח ואחרי קילומטר הרכב נעצר, ניסה להניע וכלום.
בדק שמן - אין כלום.
חזר למוסך - נאמר לו שהמנוע היתחמם לגמרי והוא תפוס כולו עכשיו.

ועכשיו לשאלות -
האם יש אחריות איזושהי למוסך שבאותו יום יצא ממנו, גם אם המוסכניק לא היתעסק עם הראדיאטור וכו'. מה גם שחצי שנה קודם באותו מוסך שמו לו מנוע חדש.

מה בערך העלויות של אוברול ואם יש דרגות של אוברול?
או שהלך מנוע והוא צריך מנוע חדש?

eran4x4
16-04-04, 04:28
האם החליפו לו שמן?
מה הסיבה שלא היה שמן?
במה בדיוק טיפלו במוסך?
פילטר שמן במקום?

mchazani
16-04-04, 11:12
אם הבנתי משהו מתוך השביזות שלו לא נגעו לו בשמן.

mchazani
16-04-04, 13:32
הוא גם זרק לי עכשיו שאם לא ילך הסיפור של האוברול הוא ימכור אותו.
יש מישהו שמעוניין?

ארז
16-04-04, 13:59
שמו לו קשת התהפחות והוא מאשים את המוסך בזה שהלך לו המנוע?הייתי אומר משהו אבל חנן לא מרשה לי :twisted:

mchazani
16-04-04, 14:06
ארז
לא קשורה הקשת לעניין
סתם השביזות שבאותו יום שאתה שם כסף על הרכב ומוציא מהמוסך הולך המנוע.
אבל אני שואל אם מנוע חדש ששמו לו שם, אמור ללכת צ'יק צ'אק.

שאולי
16-04-04, 14:36
ממה שאני קורא אני לא מבין איפה הבעיה
הבחור נוסע ללא שמן מנוע , ומה ?? לא יילך המנוע ?? אוטו מתחמם , לא מרגישים ? מה עניין הזמן שהתקינו לו מנוע ? גם אם לפני שעה יצא מהחנות , מהניילון, לא יהרס בלי שמן?
ומה בכלל עניין קשת התהפכות למנוע???
צר לי על הבחור , לפני כשנתיים נכנסתי למים מאד עמוקים, נכנסו מים דרך הפילטר אוויר למנוע, נשבר טלטל ושבר את הבלוק , אני יודע ומבין את הכאב , 7200 ש"ח עלה לי הסיפור , אבל כל אחד צריך לקחת אחריות על מעשיו ואני לא רואה מה אשם המוסך .
בכל מקרה שיהיה בהצלחה
שאולי

ד ו ר ו ן
16-04-04, 14:43
ועכשיו לשאלות -
האם יש אחריות איזושהי למוסך שבאותו יום יצא ממנו, גם אם המוסכניק לא היתעסק עם הראדיאטור וכו'. מה גם שחצי שנה קודם באותו מוסך שמו לו מנוע חדש.

וואללה אני יכול לנסות לתאר בראש כמה ארז מתאפק עכשיו..

מלאו לך שמן לפני חצי שנה?!? קשה אפילו לגבש שאלה על המשפט הזה, מה, במהלך החצי שנה הוא לא בדק שמן??
לא יודע כמה הוא נסע אבל רק לסבר את האוזן אני מחליף שמן 8~ פעמים בשנה או אחת לחודש וחצי לערך, גם אם הייתי מחליף שמן במוסך והיה עובר חודש וחצי,לא חצי שנה, קשה עד בלתי אפשרי לחבר את זה לאחריות כלשהי למוסך.

בנוסף, אם אני כבר נכנס למוסך לעשות דברים שמעבר לכישורים שלי אין מצב שאני לא עובר על הרכב לפני שהוא יוצא החוצה משם.

ד ו ר ו ן
16-04-04, 14:54
טעות, טועים,
הכוונה היתה לגבי המנוע, החליפו מנוע לא שמן, שמו לו מנוע(וכמובן שמן..)לפני חצי שנה.

mchazani
16-04-04, 16:03
עזבו עזבו
שאלה פשוטה
לא קשורה למוסך ולא נעליים
אוברול למנוע כזה שניתפס
כמה צריך לעלות במקרה הכי קיצון?

AvigdorAharon
16-04-04, 17:09
כמו שעלה לו לפני חצי שנה!
הוא בטוח עדין זוכר את הסכום, או שהפעם הוא יעשה זאת לבד ואולי זה יעלה פחות.
לא מבין במחירי מנוע.

אביגדור

-->