PDA

צפייה בגרסה מלאה : טאטא, פנצ'ר, "בין הזמנים", אופניים, ומה שביניהם...

יונתןמצפה
25-08-08, 02:09
סיפור די מצחיק, לא משהו מיוחד. אני מקווה שאצליח לבדר אתכם בכתיבה קצת יצירתית...

היום במהלך רכיבה על אופניים בנחל ארבל, אני בשיא המהירות, יוצא מסיבוב, ופתאום- ג'יפ! עוצר בזריזות ומזהה 4 שחורים-לבנים (בבגדים) עם משקיים מסביב לאוטו. (טאטא אגב). שלושה מנסים לסובב משהו מוזר מתחת לג'יפ ואחת מתפללת בצד... אני מזהה צמיג קרוע מקדימה.
שואל- "הכל בסדר? אתם מסתדרים? יש ספייר? יודעים לצאת מכן?" התשובה כמובן- "כן, הכל בסדר, לא מכירים כאן כלום...".
מיד אני מזהה "צרות": הג'ק הוא מהסוג העלוב ביותר, של פרייבטים עם מוט הברגה שעובר דרך, וה"קונילמלים" מנסים להרים מהשלדה... (בין לבין הם אמרו שהם מבני ברק).
כמובן שמיד הצעתי להם להרים מהמתלה, הם לעומת זאת לא הבינו מה אני רוצה...
אז ניסיתי לעזור להם. התחלתי להרים מהמתלה, רק בשביל לגלות שבנוסף לג'ק העלוב (וזו מחמאה) המוט איתו מסובבים את הג'ק הוא באורך של מטר וחצי ובעובי של כ- 3 מ"מ, ובקצה- מנואלה. מה שאומר שכל 3 סיבובים של המנואלה, קצה המוט עושה סיבוב אחד. בקיצור, אמרתי תודה שהצלחתי להוריד את הג'ק חזרה. אז אני גם רואה שההברגה שלו- "בגן עדן תהא מנוחתה, ותנוח בשלום על משכבה..."
מה עושים? מנצלים את הייתרון שבמהלך המתלה המגוחך של הטאטא!
מצאתי תעלה קרובה, הכנסנו את הגלגל האחורי הנגדי בזהירות לתעלה וכמובן שהגלגל המפונצ'ר עזב את הקרקע. (יכלתי לקצר לכם את הקריאה ולכתוב שהצלבתי את הרכב אבל איתם זה לא היה כזה פשוט להסביר...).
מחליפים גלגל, מלמדים את החברה לעבוד עם צלב ולהשתדל לא ללכלך את התחפושת של הפינגווין.
תוך כדי העבודה הם שואלים אותי: "אתה רוכב כאן כל יום?" אני- "לא, מדי פעם". "מי שלח אותך היום?" "אף אחד". הם- "בטח שלח אותך מישהו מלמעלה"... :-?
לאחר ההחלפה, ותדרוך קצר על הדרך לכביש, הסברתי להם שלא ממש כדאי ליכנס ככה לבד לשטח, בלי מפה, ובלי שום מושג בג'יפים (אם אפשר לקרא ככה לטאטא...).

בקיצור, הייתה רכיבה יוצאת דופן, מצחיקה ומשודרגת...

נקווה שנעבור את שארית ה- "בין הזמנים" הזאת בלי התהפכויות מיותרות ואסונות של רשלנות וטפשות...

לילה טוב!

shimixx
25-08-08, 08:52
"בין הזמנים כבר עבר מזמן "
אוטוטו עשרת ימי תשובה

מאיר רוטברג
25-08-08, 10:47
לא בדקת אולי יהודה ברקן חזר לצלם סרטי מתיחות?

איציק - 4X6ZH
25-08-08, 13:30
הכל בזכות זאת שהתפללה .
הם היו בחיפוש אחר מקור מים \ או בור \ או איזה תל אבנים שאפשר להכריז עליו כעל מקום קדוש .
קצת צבע כחול
ויש לך הכנסה כספית מכובדת

מידבר
25-08-08, 13:33
צדיקים ,מלאכתם נעשית על ידי אחרים.
וזאת ההוכחה :p

tzurlis
25-08-08, 23:41
יונתן איש יקר,
יצאת צדיק...

-->