PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום קוראים לי פלג ואני ילד

פלג
27-08-08, 14:57
שלום קוראים לי פלג ואני ילד וזה אבל אני רוצה להתחיל לתקן מכוניות מישהו יכול לתת לי כיוון??
בבקשה תחזירו תשובה

eysham
27-08-08, 15:46
עיצה שלי, קודם תלמד לקלקל... אח"כ לתקן

or65
27-08-08, 21:07
אף פעם לא הבנתי את הסגנון כתיבה הזה ...
או שהם מעלים שאלה " שלום אני רוצה לבנות את הבאגי הכי תותח שיש אבל אל תביאו לי את הקישור לספר ההוא כי אני תותח גדול גם בלי "
או ש " שלום אני ילד (ילד ? היתה יכול להיות יותר יצירתי ) ואני לא מבין כלום אז תעזרו לי "

כמה קשה יכול להיות לכתוב הודעה נורמלית , בלי כל מיני רגשי נחיתות של אני" ילד " אז קשה לי לכתוב כמו שצריך .

אתה יודע שכל מה שהבנתי מהמודעה שלך זה שאתה ילד וקוראים לך פלג ואתה רוצה לראות אוטו מקולקל , אז הסר דאגה מלבך גם האוטו של אבא יתקלקל יום אחד .
אתה לא חושב שהיו לוקחים אותך יותר ברצינות אם היתה אומר שאתה חדש בתחום במקום " ילד " ושהייתה מעוניין להיכנס קצת לצד הטכני של הרכב ומן הסתם היתה מקבל קישורים של הרבה איך כמה ולמה .

יש המון חומר באינטרנט שיכול לתת לך המון הסברים ואיך דברים עובדים אבל תדרש לכך אנגלית ברמה , ומשם תהיה בטוח שאתה מבין , יגיע היום תקנה אוטו תפרק אותו תיסתבך איתו קצת , תפרק עוד קצת , תלמד מטעויות יעוף לך הרבה כסף בדרך , תקלל את האוטו תברך אותו בימים שהוא נוסע ,ככה זה...

בכל אופן הצלחה .
אור

*** עצות נבונות. תיישם אותן - תקרא, אתה לא צריך לכתוב. השרשור הזה לא הולך הרי לשום מקום. - המערכת ***

-->