PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת גרירה חדשה - סרטון

yscheiner
02-09-08, 15:53
אז נכון שזה לא אצלנו בת"א...

אבל תודו שזה מרשים - גם אם המכניקה לא כזו מסובכת או מורכבת.

http://www.youtube.com/watch?v=QrMWT2bYPjk

Viper
02-09-08, 16:20
ומי ישלם לבעל הרכב הנגרר על הנזק שיגרם לו למערכת ההינע? (למשל גרירה מגלגלים אחוריים לרכב בעל הנעה קדמית וגיר אוט').
או שלא הבנתי נכון את כוונת הגרר...

yscheiner
02-09-08, 16:29
בלי להפגין יותר מידי יידע בנושא...

על פי הסרטון ונוספים שקיימים ברשת,
אין לגרר מניעה למשוך מקדימה או מאחורה.

לשם הפרט, כל רכב יוכל להגרר מהכיוון שמתאים לו (על פי מערכת ההנעה או אפילו כיוון הרוח), האם לגורר יש יידע מתאים? זו כבר שאלה לדיון אחר שאני חושב שהתנהל כאן כבר בעבר.

יקיר גרין
02-09-08, 18:15
בלי להפגין יותר מידי יידע בנושא...

על פי הסרטון ונוספים שקיימים ברשת,
אין לגרר מניעה למשוך מקדימה או מאחורה.

לשם הפרט, כל רכב יוכל להגרר מהכיוון שמתאים לו (על פי מערכת ההנעה או אפילו כיוון הרוח), האם לגורר יש יידע מתאים? זו כבר שאלה לדיון אחר שאני חושב שהתנהל כאן כבר בעבר.

ומה עם רכבים 4X4 קבוע?
אותי מפחיד כמה מהר הרכב נעלם ... תחשבו על גנבים, אפילו לא יורדים מהרכב ...

asafk
03-09-08, 18:31
ברחובות הבעייתיים זה לא יעבוד. אי אפשר לעמוד בניצב, ברחוב צר שחונים בו משני הצדדים.
אבל תסמכו על סנצ'ורי שהמערכת עובדת ועובדת טוב. לא סתם הם היצרן המוביל בארה"ב (ובעולם) למערכות גרירה.

אסף.

opl
03-09-08, 22:25
לא יגרם נזק בגלל בלם היד?

נמרוד
05-09-08, 00:25
מגניב. מרושע, זדוני, ימח שמה של החברה הזאת שמספקת ציוד כל כך מרשים לפקחי חנייה... אבל מגניב.

אני לא רואה מה הבעייה המיוחדת שאתם רואים כאן. ברור שנדרשת מיומנות מהמפעיל כדי לשלוף מכונית שחונה צפוך בלי לדפוק אותה, אבל נזק מכאני אין סיבה שיגרם, לא משנה איזה גלגלים הוא מרים - בשביל זה יש דיפרנציאל.

Viper
05-09-08, 13:49
נזק מכאני אין סיבה שיגרם, לא משנה איזה גלגלים הוא מרים - בשביל זה יש דיפרנציאל.

אתה בטוח?!?
אם זה פרייבט, הנעה קדמית ותיבת היל' אוטומטית (ולא, הוא לא ב-N) והוא מרים את הגלגלים האחוריים- אתה רוצה להגיד לי שלא יגרם נזק כלל?
מסופקני... (כך גם חושב גרריסט שאני מכיר).

-->