PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי החלפת תוכנות ב-GPS

Chenman2
03-09-08, 00:08
לאחרונה קניתי בחו"ל GPS TomTom GO 920 בכדי לנווט בקנדה וארצות הברית, אך לצעקי גיליתי שבארץ אין תמיכה במפות ישראל ובשפה עברית בדגם זה. הייתי מעוניין לדעת האם הייתי יכול להתקין תוכנה אחרת על הGPS אשר תומכת בעברית, כמו הדסטינייטור למשל, והייתי רוצה לדעת גם כיצד לעשות זאת. אני אודה לכל מי שיעזור, זה חשוב מאוד.

tzurlis
06-09-08, 11:00
לאחרונה קניתי בחו"ל GPS TomTom GO 920 בכדי לנווט בקנדה וארצות הברית, אך לצעקי גיליתי שבארץ אין תמיכה במפות ישראל ובשפה עברית בדגם זה.

אנשים עושים את הטעות הזו במכשירי ניווט עירוניים, לפעמים מחוסר ידע ולפעמים מניחים שלכל דבר במחשוב ניווט יש פתרון , "אלתור" או "דרך לפתור". ולא כך.

מערכות ניווט עירוני יעודיות בחו"ל - גארמין מדגמי נובי, מגלן, טומטום וכו' -לרוב "סגורות" עם גרסאות תוכנות תפעול וניווט, ולפעמים אפילו מערכת הפעלה ייעודית, משלהן. נהדרות לחו"ל, אבל ללא שימוש בארץ. מדינה כמו ישראל לא שוות השקעה מסחרית בעיני רוב היצרניות האלה.

(אם זה מנחם מישהו, גם טורקיה לא - ושם יש 70 מליון איש...)

אם קנית את המערכת לחו"ל, ואתה מתכנן להמשיך ליסוע בחו"ל בשנים הקרובות, ממליץ לך לשמור אותה.
אם עשתה שם את שלה - מכור אותה באתרי משומשים בארץ או בחו"ל, וקנה מערכת כלשהיא לישראל.

-->