PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בנושא חוק

mik_l86
07-09-08, 10:39
איך מתייחס החוק לנסיעה על רכב לא תקני (כגון באגי) בשבילים ובאזורי חקלאות?

יוני5
07-09-08, 15:03
התשובה בגוף השאלה: כמו לרכב לא תקני.

יוני5

נמרוד
07-09-08, 20:48
אסור לרכב מנועי לנוע בישראל ללא ביטוח, ואתה לא יכול לבטח רכב לא תקני (ללא רשיונות וטסט).

jeep.il
07-09-08, 22:41
וההשפעות החוקיות על רכב כזה במקרה והמשטרה תעצור אותו היא החרמה של הרכב הבנאדם שנהג ברכב רשיונו ישלל במקום ל30 יום.אם הנוהג ברכב מתחת לגיל רישיון נהיגה ייתכן ותיפסל אפשרותו להוצאת רישיון עד כ7 שנים מיום העבירה.אם הנהג יהיה בעל עסק מתחום הרכב ייתכן ויפסל רישיון העסק.

mik_l86
08-09-08, 16:50
וההשפעות החוקיות על רכב כזה במקרה והמשטרה תעצור אותו היא החרמה של הרכב הבנאדם שנהג ברכב רשיונו ישלל במקום ל30 יום.אם הנוהג ברכב מתחת לגיל רישיון נהיגה ייתכן ותיפסל אפשרותו להוצאת רישיון עד כ7 שנים מיום העבירה.אם הנהג יהיה בעל עסק מתחום הרכב ייתכן ויפסל רישיון העסק.

אם ככה אז איך מבצעים אימונים לקראת תחרויות על רכב אב טיפוס?
סוגרים שטח לאימון?

GodsFather
08-09-08, 17:18
לא שואלים שאלות קיטבג ולא מבצעים אימונים באופן רשמי.

mik_l86
09-09-08, 09:10
לא שואלים שאלות קיטבג ולא מבצעים אימונים באופן רשמי.

חשבתי ככה :D

Bissman
12-09-08, 12:38
אם לא תסע בכביש הסיכויים שתתקל בכחולים שואפים ל 0 זה בהיבט הפרקטי - פשוט סע ותהנה ולא בכביש.
בהיבט העקרוני כל מה שאמרו קודמי נכון לגמרי.

רק תזכור שאתה לא מבוטח ואם קורה לך ו/או לאחרים משהו אין לך את מי לתבוע ואתה גם חשוף לתביעות של אחרים.

vaizel
26-09-08, 15:55
אם לא תסע בכביש הסיכויים שתתקל בכחולים שואפים ל 0 זה בהיבט הפרקטי - פשוט סע ותהנה ולא בכביש.
בהיבט העקרוני כל מה שאמרו קודמי נכון לגמרי.

רק תזכור שאתה לא מבוטח ואם קורה לך ו/או לאחרים משהו אין לך את מי לתבוע ואתה גם חשוף לתביעות של אחרים.

הגורמים הרלבנטים עושים ימים כלילות כדי להעביר את החוק המוטורי או מה שלא יהיה שמו בקריאה שלישית כדי שיהיה חוק כזה המאפשר לבצע תחרויות.נכון להיום חוקיותם של המירוצים מוטלת בספק ולעיתים קרובות מתקיימות תחרויות בניגוד לחוק.
באופן כללי כל כלי ממונע עונה לדרישת החוק ונחשב לרכב לכל דבר ועליו לעבור "טסט" ולנסוע במינימום ביטוח חובה - כל כלי ממונע שלא עונה על דרישות המינימום האלה החוק אמור לטפל ברכב ובנהג.
תכל'ס בשטח הסיכוי שיטפלו בזה אפסי בכל מיני שיקולים ואם תרשו לי לנחש אז אלו שאמורים לטפל בזה מבינים שהגיעה הזמן שזה כבר יהיה חוקי, ושנית כוח אדם מופנה לדברים הרבה יותר חשובים ובצדק.אני מאמין שמי שמתעסק בספורט מוטורי הוא לא בדיוק אחד כזה שצריך להעסיק את אוכפי החוק.
אז לאחר שקראת את התגובותתפעיל שיקול דעת ותפעל לפי מה שנראה לך לנכון.

יונתןמצפה
26-09-08, 16:23
אם לא תסע בכביש הסיכויים שתתקל בכחולים שואפים ל 0

תכל'ס בשטח הסיכוי שיטפלו בזה אפסי

תגידו, על מרפי שמעתם?
אני מכיר אותו אישית... הוא אף פעם לא מודיע לי לפני שהוא בא לביקור!

אני בתור שומר חוק ופחדן ידוע נמנע באופן עקרוני מסיכונים כאלה.
ובכל זאת, בפעם היחידה שהייתי צריך להעביר רכב עם רשיונות מוקפאים כבר כמה שנים ובחרתי את השבילים הכי צדדים שיכלתי, מרפי קפץ לביקור...

מזל שבדיוק הייתה איזו "בעייה במנוע" שבגללה נאלצתי לעצור "לבדוק" מה קרה לאוטו... :roll:
אפילו השליחים של מרפי באו לוודא שהכל בסדר ושאני מסתדר (ולא שאלו שאלות)...
יותר מזל משכל!!!

-->